Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Radost

Active Member
Пред БНР днес 25-годишната бивша пиарка на Агенцията по храните Кристина Спасова се опита да обясни, че за "техническа" изработка на страница във Фейсбук са нужни около 10 хил. лева. Други 10 хил. лева пък са отделени за реклама.

"Това не е обикновена Фейсбук страница. За нея допълнително са разработвани приложения, за да може да отговори на нуждите на бенефициентите на програмата. Сумата, за която е сключен този договор, представлява 0,1% от бюджета на цялата програма", каза Спасова.


"Кей Ем Ком" е основана на 26 септември миналата година от 25-годишната Кристина Спасова.

....стойност на двата договора е 94 300 лв., разпределени както следва 47 500.00 лева за Facebook и Twitter и 46 800.00 лева за интернет форуми


Хич не е обикновена страница!!!:lol:

Другият късметлия, спечелил поръчка за около 50 000 лв е Антони Стоев. 25-годишният младеж е управител на дружеството "ЕМ ЕНД МАРК" ЕООД. Срещу тази завидна сума пари от фирмата се очаква "да публикува информация и коментари по Програмата в различни интернет форуми в продължение на една година". И тази фирма е избрана за това, че е предложила най-ниска цена, а договорът с нея е подписан на 16 януари тази година.
Много смях, много нещо :D

В нашия форум няма ли да текне някой лев, че гледам сумата е добра!!
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Много ми е смешно като държавата почне да лъже за неща, които разбирам и съм сигурен, че не са така. :)
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Много ми е смешно като държавата почне да лъже за неща, които разбирам и съм сигурен, че не са така. :)

Ние знаем ама хората дето си спират компа от контакта и си мислят, че Гугъл и интернет са едно и също нещо, не знаят. За тях това е нещо супер сложно и 100% ще се вържат на обясненията на тази.

За други сфери как харчат парите не искам и да си помислям...
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

преди бях участник в "партия" която даде поръчка на студент да изработи сайт за 300 лв, който после го писаха, че струва 8000 и така усвоиха доста голяма част от парите за рекламната им кампания, общо взето се затриха по трасето, изхарчиха около 10 000 и присвоиха 90 000, така става и с по "големите" рибета :)
Щом си в държавата КРАДНИ, иначе после няма да си го простиш цял живот, а и ако не краднеш няма да се задържиш много
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

320230_3179741670836_807370946_n.jpg
Christo Komarnitski
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

вижте жените на какво са способни:

Министър Найденов в обкръжението на част от служителите си, а крайната вдясно е любимата му пиарка - Кристина Спасова

553958_396882130367159_259920370_n.jpg


няма да се спраt да забогатяват с нашите пари

396075_197835863677746_510441599_n.jpg
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Министър Найденов в обкръжението на част от служителите си, а крайната вдясно е любимата му пиарка - Кристина Спасова

553958_396882130367159_259920370_n.jpg

Не, че да обиждам ама тази девойка явно има проблем не само с мисленето, но и с зрението, защото, ако някъде е видяла цена то 10 лева за техническа изработка на фб. страница и са се сторили 10 000 това според мен си е лично неин проблем, а не на хората.
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Да не продължавам с обидите ама колко ли кавала наду докато отнесе поне 10% от пачката, тая девойка?
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Да не продължавам с обидите ама колко ли кавала наду докато отнесе поне 10% от пачката, тая девойка?

Задава въпрос на когото едва ли някои от тук знае :)
но сигурното е поне за един :) а сега за броя пъти на него - пак не знаем :) но сигурно е повече от няколко :)
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Да не продължавам с обидите ама колко ли кавала наду докато отнесе поне 10% от пачката, тая девойка?

Е колко, колко да е. Мо'е пък да е само от либов по работата.

От форума на capital.bg

Сега ще си начисля 100 000 лева разход, защото съм си направила сама сайт и фейсбук страница на фирмата. Много ми е интересно какво ще кажат ревизорите от НАП на такова нещо! Имаме си страхотен прецедент!
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Има два начина тази девойка да е спечелила поръчката.
Да, загадка ще остане.
Но е жалко, че кадърните хора стоят настрана от държавата!
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Да не продължавам с обидите ама колко ли кавала наду докато отнесе поне 10% от пачката, тая девойка?

Нищо обидно няма за тези боклуци. Обидното е за нас, че живеем в толкова ш..на държава, където ежедневно ни правят на идиоти. И тези свирки накрая ги плащаме пак ние, защото държавните служители доскоро и данъци не плащаха.
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Знаем ги и двата начина. Защо дa не ги кажем :) Единия е с връзки, другия е със свирки, а и не само... Така е стигнала до този пост. Ако беше с качества и загриженост за държавата, то едва ли щеше да и е на сърце да точи народни пари :)
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Нищо обидно няма за тези боклуци. Обидното е за нас, че живеем в толкова ш..на държава, където ежедневно ни правят на идиоти. И тези свирки накрая ги плащаме пак ние, защото държавните служители доскоро и данъци не плащаха.

Много скъпи свирки :lol:
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Найденов, освен че е изключително талантлив министър, със собствени средства и усилия участва в ромската интеграция. Двете женки на снимката ми изглеждат възчернички, ако не е от соариум предлагам министър Найденов да получи орден "Стара планина"!
 
Последно редактирано:
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Много скъпи свирки :lol:

Те са сигурно некви от по-специален матрял. :D
 
От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

Не са скъпи ми са много по 10 кинта бойката :D

хмм :shock:
50к лв = 5000 свирки
все ден да е правила по една: 5000/365=13 години (всеки ден по една)

сега е на 24 тази мацка - значи е почнала от 11 годишна :shock:
 
От: От: Кой прави ФБ страницата и "кампанията" за 50К лева на МЗХ

хмм :shock:
50к лв = 5000 свирки
все ден да е правила по една: 5000/365=13 години (всеки ден по една)

сега е на 24 тази мацка - значи е почнала от 11 годишна :shock:

Може да е супер дашна и да ги е връткала по пет-десет дневно. :D
 

Горе