Кой сайт искате да притежавате?

От: Кой сайт искате да притежавате?

Гепиме ми се струва добра машина за пари :)
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

Искаш нетинфо боклуците?

Не знам кое те кара да мислиш че Vbox7 е боклук но от бизнес гледна точка това си е златна мина. Съдържанието е вирал и сайта е самозахранващ се т.е всеки един потребител качва определено количество контент под формата на видео всеки ден. Този сайт е най-популярния сред обществото в България за видео споделяне което го прави №1 в таргет листа на рекламодателите а знаеш че като има рекламодатели има и пари.
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

Не знам кое те кара да мислиш че Vbox7 е боклук но от бизнес гледна точка това си е златна мина. Съдържанието е вирал и сайта е самозахранващ се т.е всеки един потребител качва определено количество контент под формата на видео всеки ден. Този сайт е най-популярния сред обществото в България за видео споделяне което го прави №1 в таргет листа на рекламодателите а знаеш че като има рекламодатели има и пари.

Много е популярен...слушаш някаква песен и веднага след това ти се появява видео на това как се готвят кюфтета :D
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

Не знам кое те кара да мислиш че Vbox7 е боклук но от бизнес гледна точка това си е златна мина. Съдържанието е вирал и сайта е самозахранващ се т.е всеки един потребител качва определено количество контент под формата на видео всеки ден. Този сайт е най-популярния сред обществото в България за видео споделяне което го прави №1 в таргет листа на рекламодателите а знаеш че като има рекламодатели има и пари.
Последно за него се говореше че или е на загуба или с минимална печалба.
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

Не знам кое те кара да мислиш че Vbox7 е боклук но от бизнес гледна точка това си е златна мина. Съдържанието е вирал и сайта е самозахранващ се т.е всеки един потребител качва определено количество контент под формата на видео всеки ден. Този сайт е най-популярния сред обществото в България за видео споделяне което го прави №1 в таргет листа на рекламодателите а знаеш че като има рекламодатели има и пари.

като видиш какви клипове са в ТОп40 ти става ясно каква е средната възраст във Вбокс. Или иначе казано - твърде (или слабо) платежоспособна.
В ютуб има всичко което има във вбокс+още много.
Прекалено тежък проект който се поддържа само за престиж.
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

бг мама , но в стария му дизайн + раздел бг тати :)
Първо че много рекламодатели се натискат за там. Те нали затова развалиха дизайна за да могат да поемат повече реклами, което можеше да стане но не за сметка на дизайна.

Второ има големи потенциали за формиране на общественото мнение и за насочване и дори управляване на offline обществените сили.
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

като видиш какви клипове са в ТОп40 ти става ясно каква е средната възраст във Вбокс. Или иначе казано - твърде (или слабо) платежоспособна.
В ютуб има всичко което има във вбокс+още много.
Прекалено тежък проект който се поддържа само за престиж.

Този сайт го посещавам веднъж месечно максимум два и то за да видя дали рекламата се върти но иначе според мен има потенциал и мнението на @Cross е вярно че платформата не е на ниво но все пак това е код и с правилните хора може да се постигне много и това ще вече ще е по-лесно защото той вече има име и посетителите които са му нужни.
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

Превозвалник-а.......
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

vsichkioferti.bg. Ама ще го направя с по - добър дизайн.
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

Bgmama, мисля е страшна оферта. Комбиниран с нещо за коли като car.bg и mobile bg и всичко е 6 точки. Но изброените не са за продан :(

Imotibg също има бъдеще\пари.
 
Re: От: Кой сайт искате да притежавате?

Zamunda.net

Хахаха, това е приказка. Не видях дневник.бг, капитал.бг, новини.бг, вести.бг. Явно не са толкова симпатични, а си генерират трафик, който е разбира се свързан с продукията на много качествен контент. :)
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

@Blinky, много работа - трябва да наемаш хора, да пишат глупости.. На никого не му се работи :D
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

Превозвалник-а.......

prevozvalnik-300x250.jpg
 
От: Кой сайт искате да притежавате?

sportal cars/bg fashiondays
money flow :roll:
 

Горе