Кой уебкаунтър позлзвате

Абе тиксото отвреме на време си работи добре , нои доста пъти повечето от услугите му са даун. Ако работи постоянно така както трябва ще е супер и ще си го ползвам него.
 
За единия ми сайт ползвам тиксото, ама наистина нещо е бъгнат...
Иначе за другите сайтове си гледам awstats :)
 
Аз използвам и това getclicky.com. Работи в реално време и по IP ти показва на сателитната карта от къде е влязъл човека. Следи изцяло поведението на посетителите.
Другото е amung.us което е по-скоро на момента да гледаш колко хора имаш и такива неща.

edit:
Иначе най-много ползвам google analytics
 
Последно редактирано:
От: Кой уебкаунтър позлзвате

Ами аз ползвам: тиксо, аналитикс и statcounter( най добрия брояч според мен)
 
От: Кой уебкаунтър позлзвате

Гугъл Аналитикс
+ - 5 посещения не са ми зор, нито реалното време. За кво ми е тоя реал тайм :)
нямам онлайн телевизия или радио.
 
От: Кой уебкаунтър позлзвате

Инсталирам си Phpmyvisites .Има много статистики и сравнителни графики.За анализ мисля,че върщи добра работа.
 
От: Кой уебкаунтър позлзвате

Добре е да се огледа първо дали е активен или не е и ако не е да се цъкне на On :)
че иначе много малка ще изглежда посещаемостта
 
От: Кой уебкаунтър позлзвате

на генбъкс хоста е заключена статистиката...
 
От: Кой уебкаунтър позлзвате

Аз нямам любими уебкаунтър. Мисля си че е излишен изходящ линк, но това си е моето мнение. Хубаво е да имаш на сайта си статистики за него, няма съмнение. Но аз не съм голям привържаник на този тоо и, иначе този на google ми изглежда най-добър.

Аз пък си слагам no follow на тиксото
 
От: Кой уебкаунтър позлзвате

Ползвал съм много, в момента ползвам три:
Tyxo - зле е, но дава проста информация зареждаща бързо. Изпуска някaкво количество посетители.
GetClicky - много добро, но в безплатната версия пази данни само за последните 30дни.
Woopra - това е нещо невиждано - като идея, като интерфейс, но не съм много сигурен доколко данните са верни, програмата има още много да се доизкусурява. Чака се около месец докато одобрят сайта.
 
От: Кой уебкаунтър позлзвате

сега си сложих phpmyvisits доволно е и е фрии има доста функции можеш да гледаш статса в фийд или в pdf document... показва държави градове всичко с доста добри графики и продължителност на посещението
 

Горе