Кой хостинг провайдър да избера?

От: Кой хостинг провайдър да избера?

Ми започни да си правиш сам бекъпи или си плащай на някой да ти ги прави и тогава няма да чакаш "иванчо" да ти ги върне и тем подобни.


И ЩО ДА СИ ПРАЯ САМ БЕКЪПИ?
НА ТОЯ ПРИНЦИП - ДА СИ ЛЪСКАМ И САМ БАСТУНА А?
ЕБАХТА У СЪВЕТА КОЙТО МИ ДАДЕ!
В УСЛУГАТА Е ЗАПИСАНО ЧЕ МИ ПРАВЯТ БЕКЪП...
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Дали си ме ебал или не това е друга тема. Ми чакай си бекъпа както много си чакат "неограничените" параметри на нещата които си копуват. А щом чакаш за връщане на бекъп си направи сметка дали има и откога е. Дано да чакаш мвсечен бекъп а не дневен, или ако е седмичен чакат да мине седмицата и да ти кажат че е препокрит. Играй си с бастуна и го карай малко по-спокойно.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

КЕЛЕШ!
КЪДЕ СЪМ КАЗАЛ ЧЕ СЪМ ТЕ ЕБАЛ МА?
Па много си заядлив и сексуален да го еба... ти начервя дупарата...
айде ти прави на 50 сайта бекъпи всеки ден а?
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

между другото...
СЛЕД ЕЖЕДНЕВНОТО СПИРАНЕ НА ХОСТИНГА ИМ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА МЕСЕЦИ...
ПОСЛЕДВАЛИЯ ДВУДНЕВЕН СРИВ!!!
И СЛЕДВАЩИТЕ РЕДОВНИ ПРЕКЪСВАНИЯ!
И С ТОВА БАВЕНЕ 4 ДЕНА НА БЕКЪП!
ПРОСТО МНОГО ДОБРЕ ПОМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ХОСТВАТЕ ПРИ space.bg
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Извинявай явно "еба"е като нарицателно за теб. То в Пловдив си викаи майна. Правя на повечко сайтове бекъп има и такива които са на 20мин. Казахти има си Бекъп решения, който ще ти улеснят много живота. Е нищо не е безплатно де.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Между hostbulgaria и hostsean кой е по-добрият избор според вас :) За български сайтове става въпрос :) Един фирмен сайт, портал за една игра, личен портал със статии и още 1-2 сайта мисля да хоствам :)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Ние ползваме superhosting. Съпорта е на много високо ниво.
Имаме няколко стотин сайта хостнати при тях и не сме имали никакви проблеми (все още).
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Да де ама имам много ограничен бюджет и за това на тези двe хостинг фирми се спрях, някой ако може да ми каже между тях, коя фирма е по-добрата нека го направи сега :D :D
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Извинявай явно "еба"е като нарицателно за теб. То в Пловдив си викаи майна. Правя на повечко сайтове бекъп има и такива които са на 20мин. Казахти има си Бекъп решения, който ще ти улеснят много живота. Е нищо не е безплатно де.

що викаш на тоз убавия глагол нарицателно?
ми... ко да ти кажа освен... да ти го туря нарицателно изодзаденка... :)
правел бекъпи.. .ми прави си... аз пък си правя пуканки... ай да видим...
Нищо не било безплатно... това е реплика на бедняк нали?
Май си нямаш понятие колко неща са безплатни... включително и лачения глагол, дето му викаш нарицателно...
 
Последно редактирано:
От: От: Кой хостинг провайдър да избера?

superhosting и icn.bg това са двата най - добри български,ползвам ги от години и не съм имал никакъв проблем :d

Добре де, защо не писа в някоя нова тема ами дигна тази от преди 2 години, че на всичко отгоре и AMOUN ти се е вързал :)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Мога да препоръчам iPage!

Освен че поддръжката им е супер и става дума за неограничен хостинг, дават и рекламни ваучери: $50 за реклама във Фейсбук и още $75 за Гугъл. Другите екстри няма да ги изброявам, могат да се видят на сайта им. А сега им тече и промоция и цената е наполовина.

Та, с две думи, искат $54 долара на година и дават неограничен хостинг, 1 домейн безплатно и една камара екстри на обща стойност над $400. От това по-добро - здраве!

Всъщност, актуални промоции, намления и купони за хостинг от по-големите в бранша има в този блог: PromoHostingDeals.com

;)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

А аз да ви предупредя за хостинга от godaddy. Направих грешката да си удължа хостинга с още година (84$ на година без данъците, план Делукс - Линукс хостинг). Понеже първата година не го ползвах кой знае колко, не бях забелязал да има прекъсвания.
Какво стана малко след като им платих за тази година? -> ако се опитам да отворя 5 или повече страници от някой от сайтовете ми (които хоствам при тях) в рамките на една минута - следващите заявки зациклят и не се обработват. Като се опитам да вляза в фтп сървъва - не ме пуска винаги от първия път и често ме reject-ва. Когато работя с phpmyadmin се получава също проблем.

През март месец писах на съпорта, направих дори и видео: http://youtu.be/f7MI3b_tKm0

А от съпорта ми отвърнаха (във връзка с видеото): "Сигурно базата ви данни е много тежка и/или неоптимизирана."
То хубаво, ама тази база данни тъкмо бях почнал да я правя, и имаше всичко на всичко 20тина записа вътре.
Поисках да се погрижат за проблема и ако не е възможно да го отстранят, да ми възстановят парите за останалите месеци до приключване на срока на хостинга и да се разделим по живо по здраво.
Да ама не. Не пожелаха и да чуят. :)

Затова, тази година ми е последна при тях. Домейните ще ги оставя при тях, поне цените им са добри.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Да кажа нещо и аз за ICN, защото виждам, че доста хора ги препоръчват. Не знам за опита на другите хора с тях, но в моя случай 4 дни не можаха да ми оправят проблема с енкодинга на базата данни. (В крайна сметка не че го оправиха, просто се отказах) Аз им пиша e-mail, че не работи енкодинга на базата правилно, че текста ми не се чете по страниците, въпреки, че страницата е правилно направена. Онези ми отговарят: "разгледахме внимателно проблема Ви и открихме, че проблема е в енкодинга на базата данни". Инъче да - реагират бързо, скоростта е добра и даунтайм няма.

Относно хост.бг - проблеми до сега съм нямал с тях. Сайтовете ми там си работят.

топхост.бг - там пък един клиент си качи сайт (блог), естествено, защото е най-евтино. Не съм видял до сега да спре и нямах проблем при настройките.

Godaddy - перфектен хостинг, но не става за нас. От доста места в България се отваря бавно, което дразни потребителите.

Това са моите впечатления, дано допринасят с нещо.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Да кажа нещо и аз за ICN, защото виждам, че доста хора ги препоръчват. Не знам за опита на другите хора с тях, но в моя случай 4 дни не можаха да ми оправят проблема с енкодинга на базата данни. (В крайна сметка не че го оправиха, просто се отказах) Аз им пиша e-mail, че не работи енкодинга на базата правилно, че текста ми не се чете по страниците, въпреки, че страницата е правилно направена. Онези ми отговарят: "разгледахме внимателно проблема Ви и открихме, че проблема е в енкодинга на базата данни". Инъче да - реагират бързо, скоростта е добра и даунтайм няма.

Относно хост.бг - проблеми до сега съм нямал с тях. Сайтовете ми там си работят.

топхост.бг - там пък един клиент си качи сайт (блог), естествено, защото е най-евтино. Не съм видял до сега да спре и нямах проблем при настройките.

Godaddy - перфектен хостинг, но не става за нас. От доста места в България се отваря бавно, което дразни потребителите.

Това са моите впечатления, дано допринасят с нещо.

Онези ми отговарят: "разгледахме внимателно проблема Ви и открихме, че проблема е в енкодинга на базата данни" ??? e ти кво искаш да ти го оправят ли? да ти оправят енкодинга на твойта база данни? Тя страницата ти може да е правилно направена, но това не значи, че грешката не е в твоя телевизор. Особено ако базата данни е експортвана от друг хостинг.
Хост.бг щом казваш, не мога да коментирам не ги използвам от 2003 :)
Топхост :) щом не си видял да спре значи изобщо не си го отварял или си изключително голям късметлия :)
Годеди, не само не става за нас, не става за нищо.

А да :) и за да не изглежда че се заяждам :) което не е така, просто БГ хост провайдърите (или поне 90% от тях) се опитват всячески да ме дразнят, драсни 1 лс. със сайта ако не си го оправил, ще ударя едно рамо :)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Нали тук можем да питаме за хостинг провайдери и пакети?
На мен ми трябва хостинг за много проекти(малки, средни, големи). Поне: дисково постранство: 7-8 ГБ; трафик: мисля, че 20-30ГБ ще вършат работа; допълнителни домейни(тук ще използвам поддомейните (на главния ми домейн )): 10+ или неограничен брой; бази данни: 10+ или неограничен брой; цена: неповече от 100 лв/година.

p.s.: предпочитам, да е бълграски провайдер
p.p.s.: извинявам се, ако съм казал нещо смешно, не съм на "ти" с хостингите
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Нали тук можем да питаме за хостинг провайдери и пакети?
На мен ми трябва хостинг за много проекти(малки, средни, големи). Поне: дисково постранство: 7-8 ГБ; трафик: мисля, че 20-30ГБ ще вършат работа; допълнителни домейни(тук ще използвам поддомейните (на главния ми домейн )): 10+ или неограничен брой; бази данни: 10+ или неограничен брой; цена: неповече от 100 лв/година.

p.s.: предпочитам, да е бълграски провайдер
p.p.s.: извинявам се, ако съм казал нещо смешно, не съм на "ти" с хостингите

Пиши на суперхостинг като им обясниш какво точно ти трябва. Предполагам, че ще ти направят персонална оферта.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Вземи си VPS в Germany, ако сайта е малко по-сериозен и обемист - на близо е, а в Germany логично в общия случай услугите са доста "по-бели" от в нас!
Зз малък/среден сайт, като натовареност и обем, мисля че СуперХостинг биха ти свършили също перфектна работа.
 

Горе