Колеги, измамиха ме по долен начин

От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Тоя е супер изтръпнал клошар, закакво въобще правите сделки с такива хора.
Гледайте мнения във форума, репутация и iTrader както и профилите на хората с които правите бизнес във фейсбук, гугъл+ или други социални мрежи.
Ако нямат какво да крият тогава всичко което Ви интересува ще може да видите.
ПодЯгодите ползвайте някаква търсачка за да намерите информация за дадения човек преди да правите сделки....
Отказах близо 15поръчки защото използвам търсачки и научавам каквото ми трябва за да не се прецакам.
Тоя не е известен с тия атаки, тоя е известен с мазната си мангалска физиономия в Плевен, ходи в интернет клуб галакси.
Градски, ако четеш това, земи се оправяй с хората щото не ти отива на годините да си такъв келеш.
Тоя на колко години е, ако не е тайна. И щом кисне по интеренет клубове ми е ясен, като знам какви утрепки са клиентите на такива клубове
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

брато, и още 200 човека да изпържиш пак ще си останеш мазен мангал! "шоши" - в такива моменти почвам да си мечтая за нова световна война!
дано някой ден се паднеш, на някой с бетонов възел и гледал много италиански филми. педерас гърбав!
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Този ром е свикнал да го хранят! Гледайки снимките му се опасявам, че събира парички за море от хора, които са доверчиви! Признавам си, че ако ми беше казал, че му трябват дребни - щех му помогна :), е ако знаех, че е ром - т.е. те обичат да си ги назоваваме както си е истината - циганин или мангал, та ако знаех, че е мангал - естествено, че нямаше да му помогна. Нали ние ги храним, нали от нашите осигуровки ходят за помощи - явно са им малко, и сигурно измамвайки българи се чувстват много по-добре - взимат го като трофей хихиих.

В заключение - този е готов за затвора ... Предлагам всеки, пострадал да подаде жалба - на делото ако се появят 100 човека, няма да му се размине.
Успех на България и СТОП на помощите на цигани!
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

В заключение - този е готов за затвора ... Предлагам всеки, пострадал да подаде жалба - на делото ако се появят 100 човека, няма да му се размине.
Успех на България и СТОП на помощите на цигани!

Този какво бъдеще го очаква тук, направо да му завидиш. Всеки HR, който му напише името в някоя търсачка, ще се чатне, че този е яко "оферта". Не знам колко мозък трябва да имаш за това, но явно пича си е поел към престъпността. Вече, както се вика, си е избрал кариера. И гледам, че си я практикува.
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

В заключение - този е готов за затвора ... Предлагам всеки, пострадал да подаде жалба - на делото ако се появят 100 човека, няма да му се размине.
Успех на България и СТОП на помощите на цигани!
Виж сега,не си прав "ромите" може да ги разделим на 2- има цигани и мангали първите са си нормални хора работят и си плащат всичко но и те го отнасят покрай мангалите
 
Re: От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Виж сега,не си прав "ромите" може да ги разделим на 2- има цигани и мангали първите са си нормални хора работят и си плащат всичко но и те го отнасят покрай мангалите

Така е, има 5% цигани и 95% мангали, които 2 милиона работещи българи хранят. 50% от тея мангали като чисти паразити се издържат от майчински и социални, а другите 50% се издържат като си берат я дръвца от гората, я някоя жица, я някой плазмен телевизор и други екстри от домовете или си похапват зеленчуци или агнешно прибрани от някой селски двор.

Оптимизмът за интеграция на тези животни(ако изобщо някога го е имал) отдавна се изпари. Не бях расист, но животът ме направи такъв. Толерантността към тези трябва да е нулева. Това, което европейците не могат да разберат е, че от векове е вкоренено в ДНК-то на циганина такъв модел на поведение и такава култура, които не подлежат на промяна дори и да живеят в перфектни условия. Не случайно това е народ, който никога не е създал държава или писменост, но продължава да съществува.

Много може да се пише по темата, но ми писна да ми натрапват по медии и навсякъде, как имало интелигентни и възпитани цигани. Наистина има такива, но те са абсолютно изключение и като капка в морето. Никога няма да станат тенденция. Реалността е съвсем друга и ние я виждаме всеки ден, колкото и да се опитваме да си затваряме очите.
 
Re: От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Съжалявам за повторният пост, но за да не съм off topic да се изкажа по темата.

И аз миналата пролет бях измамен при купуването на една фен страница от потребител с ник Alejandro(може да е същият, за когото говорите) и писах в темата за черния списък. Плащането беше с epay и подадох жалба, но без резултат. Към институциите не съм пробвал, защото не виждам как ще ми обърнат внимание. Все едно да се оплаквам на арменския поп.

В крайна сметка единствения виновник съм си аз. Не е виновен този, който яде баницата, а този който му я дава. Сделки в този форум с хора с отрицателен или нисък рейтинг не се правят. Ако пък офертата е изгодна и наложителна и става въпрос за много пари, лична среща и договор са задължителни. Всичко е просто стига да си опичаш акъла.

А възмездието такива мишкари рано или късно ще си го получат. Един път като си тръгнал по крива пътека, няма да стигнеш далеч.
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Може да заведеш гражданско дело за неоснователно обогатяване...дори и да не успееш в съда което е малко вероятно, защото насрещната страна трябва да представи документ, защо са преведени парите...

П.П-в крайна сметка след приключване на процедурата, ако все още не си удовлетворен от резултата можеш да му изрежеш ноктите с лозарска ножица :).
Оставям на въображението ти да доразвие идеята и броя нокти които ще изрежеш.
Най-удачният вариянт е на всяка рака по 1 нокат.
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Всеки опарен да се оплаче от тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts

Другото което е... Какъв хакер е този аджеба след като навсякъде ползва едни и същи скайпове и никове ... Не е излъгал правилния човек просто, че да му смачка главата.
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Всеки опарен да се оплаче от тук - http://www.cybercrime.bg/bg/contacts
Няма никакъв смисъл от оплаквания там. Това не е официално място за подаване на сигнали, тъй като никой не е задължен да обърне внимание, а това е изискване на закона - всеки сигнал да се разглежда и жалбоподателят да получава отговор. На оня адрес обръщат внимание само ако сигналът ще им помогне да си подобрят имиджа. Нямат за цел да помагат на хората и естествено доброволно не го правят.

Има само два начина за подаване на сигнали: към прокуратурата и до районното. Третият вариант за действие е директно завеждане на гражданско дело срещу крадеца.
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Хахахах добре бизнесмен ще чакам да ме съдиш :)

Незнам как не те е срам.Много голям нахалник си...поне по-богат ли стана като излъга човека?:mad:
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Лоша работа, за името му, което не е никак неизвестно, излизат много хора - Тодор Тодоров.

Един вид и HR-ите няма да могат да го проучат за какво иде реч. ;) Важното е в бъдеще да има някаква защита срещу такива като него. ;) Не знам що за бизнес е това да крадеш от хората тук. ;)
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Според мен по скоро името му е ДЕНИС МАЕВ ДЕЯНОВ
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41057
Регистриран е в избирателните списъци на село Брестовец - Читалище Наука ,Община Плевен линк
В профила му в продавалник има обява за дворно място в същото това село линк



Лоша работа, за името му, което не е никак неизвестно, излизат много хора - Тодор Тодоров.

Един вид и HR-ите няма да могат да го проучат за какво иде реч. ;) Важното е в бъдеще да има някаква защита срещу такива като него. ;) Не знам що за бизнес е това да крадеш от хората тук. ;)
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Абе не се занемавайте с дела бе хора. В една нормална страна с нормални субекти в нея - да. Тук при нас и с такива мангали само един здрав бой оправя работата. Може и другото със сръбската музика ама тоя мангал много грозен та не знам дали ше ти стане.
 
От: Колеги, измамиха ме по долен начин

Не знам дали се опитвате де стресирате печката, ама би трябвало да ви е ясно, че няма как да бъде осъден за такова нещо. Този явно е опитен и знае процедурата, така че няма смисъл да го плашиме. Просто няма закон, по който да го осъдят... Работите без договор, без нищо...

Към катрана (знам, че четеш това) - Може и да не те осъдят, ама да си излъгал толкова много хора, които знаят името и местоживеенето ти, не е никак добре за теб. А естественият тен още повече увеличава шансовете ти да се озовеш със счупена интегрирана мутра. Най- искрено ти го пожелавам. И аз познавам хора от Плевен, обещавам да поразпитам за теб.
 

Горе