Колеги, коментирайте окупацията на СУ

От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

На ДПС няма шанс да намалеят процентите при сегашната избирателна активност, която едва ли ще се промени. Атака също няма начин да изхвръкне от парламента, защото като минат 2-3 години управление на Орешарски ще намерят причина да си оттеглят подкрепата, правителството ще падне, Сидеров ще си припише всички заслуги и на новите избори пак ще влезе с много приличен процент. А сегашната окупация на шепата заблудени студенти вече е бита карта. Дори не си струва да се коментира. Сами се закопаха като поставиха на преден план политическите си пристрастия, а не искания, които са в интерес на всички, както беше при протестите срещу АКТА.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Не ща да ти разбивам надеждите, но лекарски протести има почти всяка година. Само че те никога не протестират с искане за сваляне на правителството, а за повече пари. Такива протести е имало при всички правителства и то по няколко пъти.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Въпроса е че сега ще се обединят с всички останали протести ... и тогава Ореха ще чуе :)
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И какво ще се случи, пак ще станем мутренска държава!!! Не знам как се подхлъзвате по тези всички манипулации, и не може да погледнете през пердето.

Въпроса е че сега ще се обединят с всички останали протести ... и тогава Ореха ще чуе :)
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И какво ще се случи, пак ще станем мутренска държава!!! Не знам как се подхлъзвате по тези всички манипулации, и не може да погледнете през пердето.

А сега каква държава сме ?
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Копирам мнение , което изключително ми хареса :

И понеже е Ден на народните будители, братя, прочетете пак Записките на Захари Стоянов! Тоя народ и Старозагорско, и Априлско въстание не е искал да дига, "мнозинството" и тогава си е пасувало, трябвало да го залъгват, че московци , сърби и черногорци ще нахлуят да помагат. Трябвало е хората на Бенковски сами да запалят селищата, за да не дезертират въстаниците, трябвало е нарочно да "се окървавят", за да няма назад! И за това всъщност въстанието не е успяло, успяла е да се събуди европейската и руската съвест и дипломация, та да дойде повод за Освободителна война! Така е и сега - "мнозинството" народ си пасува, недоволно или полудоволно, но си пасува в охлювско пасене, в овчо подлагане на галавите под сатъра на нахаканите политикани, захапали кокала му, и дерящи кожата му. И уж се дърпа народът, ама не ще да се издърпа, не ще да застане зад знаме и действие на Освобождение. И пак ,както тагава, ругае "лудите глави", и предателствувва срещуоще неукрепилата се демокрация, заклеймява нея като причина за теглата му и се лъже по смешния плач над обявената в името на Орешарски /а всъщност в името на Станишевото комунистче/ "единствено спасителна за сегашна България власт!" Пу! - Заплюли ни биха самият Левски, и самият Ботев! И Бенковски, и Захари Стоянов ,Всичките ония будители, дето ги славим, но които и днес не следваме по идеал, вкопчени в собствения си залък или във фустите на жените си.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Не се залъгвайте, герберастчета, ваща партия е бита карта и никога Тиквата няма да се върне на бял кон
Чуждите кукловоди са свалили подкрепата си от ГЕРБ, не го ли разбрахте
Не случайно активизираха други НПО-та и излезнаха пак с ново лице за такива евродемократи като вас, за да има пак нова партия спасител със знамето на евро съюза

И аз искам освобождение, но от чуждите неолиберастки интереси, дето редят пъзела на българската политика
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Да не се окаже после имаме си само един диктатор и на него му редят всичко - като се замисля кукловодите/олигарсите доста ще оптимизират разходите си.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Приятелю вече започвам да се съмнявам в твоите националистически възгледи, биеш ми малко на активист на 23 септември... Всеки ден ми плюеш Радан Кънев дето никога не е бил в политиката и е човек, който няма нищо общо с ДС, а много рядко ще видя да пуснеш снимка на Станишев, Пеевски и Местан, което ясно говори, че има нещо съмнително. Няма значение то си е за теб! И да искам да дойдат реаниматорите не Станишев проблем?
Радан Кунев е комунист, от новите. Изповядва марксистки възгледи и много жалко, ако не можеш да го проумееш. В темата не съм писал нищо против него. А темата не е за станишев, пеевски, местан или някой друг от сегашните, че да ги коментирам. Какво има да им коментирам, всички ги знаем що за стока са.

А това, че искаш реаниматорите да дойдат на власт е ясно. Само, че си махни аватара, защото антикомунизмът ти не струва и пукната пара, защото подкрепяш комунисти. Новите комунисти са либералите.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И аз искам освобождение, но от чуждите неолиберастки интереси, дето редят пъзела на българската политика

Ти първо се дръж добре, за да те освободят от лудницата, после мисли за политика. Защото и барбареков да стане президент, порциона в Карлуково няма да го променят :)

А за герб не се притеснявай, както бързо пламнаха, така и бързо ще догорят, тези филми сме ги гледали и преди това.
Аз чакам вече да видя следващите как ще се изложат, на тези им знаем номерата.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Политическа въртележка на евродемократични партии,
СДС, ОДС, НДСВ, ГЕРБ всичките бяха представяни за новия спасител на демокрацията
Сега ще ви притоплят един реформаторски боб, и воала, новата сензация на Цирк дьо Капут
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

От страницата на окупаторите:

Ранобудните студенти
Мили колеги, в момента при нас е актьорът и председател на Съюза на артистите в България - Христо Мутафчиев.


1390743_311011595703922_1972800859_n.jpg
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Жалко, че няма как да ти дам реп. , но ще го направя в някоя от темите в които може. Този заедно с НТВ, и Люба Курлезич са върли симпатизанти на ГРОБ, и целта им е да си го върнат на всяка цена.

От страницата на окупаторите:




1390743_311011595703922_1972800859_n.jpg
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Жалко, че няма как да ти дам реп. , но ще го направя в някоя от темите в които може.

1382546697570.gif

(емотката на форума ми е дребна)

Ей така се спазват всички правила в България - през оградата, ако няма вратичка. И тунел ще се прокопае, само не през правия път да се мине.
 
От: От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Когато някой заслужава си го заслужава. ;) Ти па все-едно не съм честен и лъжа. :D

1382546697570.gif

(емотката на форума ми е дребна)

Ей така се спазват всички правила в България - през оградата, ако няма вратичка. И тунел ще се прокопае, само не през правия път да се мине.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И какво като се прегръщат ? Нали знаете че Бойко спаси живота на Христо ? Винаги червените подлоги използват компромати... погледнете си контра протестите докарани от кол и от въже , цигани и старци с автобусите..... малко ви остава ! Оставка !
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Няма нищо лошо всеки да има политически пристрастия и да не ги крие. Обаче когато си шеф на нещо и злоупотребяваш със служебното си положение, за да манипулираш политическата обстановка в страната става наистина грозно. За неразбралите, припомням какво каза въпросният шеф преди няколко дни:
До дни всички театри ще затворят, а актьорите ще отидат при студентите, солидарни с техния протест, заяви Мутафчиев.
http://scene.actualno.com/Mutafchie...ti-shte-podkrepjat-studentite--news_3960.html
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И какво като се прегръщат ? Нали знаете че Бойко спаси живота на Христо ? Винаги червените подлоги използват компромати... погледнете си контра протестите докарани от кол и от въже , цигани и старци с автобусите..... малко ви остава ! Оставка !
Ами нищо лошо няма, но докато студентите приемат подкрепа от хора с партийни пристрастия, аз ще смятам, че самите протести работят в партийна полза.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Тук съм съгласен Орешарски е шеф на държавата и злоупотреби с положението си! Трябва да разваля седянката , както той самия казва....
 

Горе