Колеги, коментирайте окупацията на СУ

От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Получи удар Христо и бат Бойко му прати хеликоптер. Нещо такова беше :)
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Не хеликоптер, а правителствения самолет. В това няма нищо лошо, разбира се. Христо Мутафчиев е един от най-известните български актьори и заслужава по-специално отношение.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Радан Кунев е комунист, от новите. Изповядва марксистки възгледи и много жалко, ако не можеш да го проумееш. В темата не съм писал нищо против него. А темата не е за станишев, пеевски, местан или някой друг от сегашните, че да ги коментирам. Какво има да им коментирам, всички ги знаем що за стока са.

А това, че искаш реаниматорите да дойдат на власт е ясно. Само, че си махни аватара, защото антикомунизмът ти не струва и пукната пара, защото подкрепяш комунисти. Новите комунисти са либералите.

С тоя отговор вече тотално ме убеди, че си от БСП. Тя темата и за Радан Кънев не е ама ти си го сложил на първи пост със супер трагичен колаж, който дори и прокомунистите (а те са много) във форума не биха направили!

P.S.

Погледни си снимките, прочети си постовете те всички са насочени към всеки друг но не и срещу БСП и ДПС освен някакви леки вмтеки, че били мафиоти ама не ти пука, защото либералите са по-големи мафиоти :) Това приятелю се нарича кампания в полза на БСП аз не съм ти някое дете тука да ми ги вкарваш тия филми.

10 пъти те питах кой ще промени системата и ти ми отговори, че имало някакво енергично общество?!?!? Аз ти казах, че енергията е по площадите и университетите, а ти ми каза, че съм идиот, кво повече да ти говоря!

Пуснах ти клип, в който се вижда как хора от провинцията се представят, че учат в СУ ти не даде коментар, а започна да храниш Господари на ефира. Интересно обаче защо не коментира оная свиня от Свищовкия университет ли къде беше дето окупацията и пречи да учи в Софийския университет. Интересно защо не коментира членките на БКП дето ходят да съботират протеста на СУ и факта, че момчетата са били на протест срещу Боко скандирайки УБИЙЦИ НА НАУКА ...

Така ти изнася! И сега най-накрая от безпомощност започна да ми пускаш снимки на Боко :) Поне като си от БСП кажи аз съм от БСП и давай нататък.
 
Последно редактирано:
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Аз ти предлагам да си пиеш хапчетата, че имаш синя пяна около устата. Демократичната шизофрения те тресе стабилно. Раданчо съм го сложил, но не съм писал персонално против него, нито съм го обсъждал. Сложил съм го, защото реаниматорите са яхнали студентския протест и въобще протестите и се облизват като котараци.

И пак ти казвам, махни тоя аватар, защото имаш толкова общо с антикомунизма, колкото Волен с национализма.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

img
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Добре ще го махна, но ти си признай, че лобираш за БСП, което е ФАКТ и личи от ВСИЧКИТЕ ТИ СНИМКИ И ПОСТОВЕ! + Ултра комунистическия ти аватар!
Ти нормален ли си, за БСП съм бил лобирал :lol: :lol: Хиляда пъти ти написах ЗА какво съм. Светът не е черно-бял.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Абе тез студенти що не се бунтуват за нещо наистина важно, за което обаче никой не дава пари
Примерно за отпадането на ограничението за закупуване на българска земя от чужденци
Как е в Европейския съюз?
Как е в България?
До какво доведе това и КАКВО СЛЕДВА?
Какво предлагаме ние?
Всички държави членки са приели директивата за свободно закупуване на земя от чужденци, граждани на Европейския
съюз, с изключение на Унгария, която твърдо се противопостави, НО:
Австрия: по Конституция всеки гражданин на ЕС може да си купи австрийска земя. Но е необходимо да живее в Австрия и...
вече да притежава австрийска земя;
Германия има комисии към всяка община, съставени от земеделци и общинари, през които минава задължително всеки
договор за покупка на земя. Те решават.
Франция има организации на производителите (SAFER), с правата на държавен орган, които противодействат на
формирането на монополи, крупни собственици и лобистки кръгове. Налагат спазването на екологичните норми.
Италия- само 15% от землище може да бъде продавано на чужденци.
Останалите страни от ЕС имат подобни вътрешни ограничения, с изключение на България.


България променя Конституцията си през 2005г. така, че забраната за продажба на земя на чужденци е отменена не само за
граждани и юридически лица на Европейския съюз, но за хора и фирми от целия свят, това НЕ Е изискване на ЕС, а
препоръка на американския, турския и еврейския посланик. ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=752934301399557&set=a.507752005917789.132934.507432652616391&type=1&ref=nf
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Ти по време на Виденовото правителство през 97' година какви политически възгледи имаше и какво ти беше мнението за случващото се, същото ли? Само да ти напомня, че тогава не бяхме членове на ЕС и нямаше либерали фантоми и брадати равини. Кажи ми ти къде беше по това време и какво правеше ?

Въпросът ми не е към активиста на ДПС, а към Redrum?
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Ученик бях и нямах мнение тогава. Не виждам това какво общо има с темата.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Има много общо с темата, лошото е, че не го разбираш. Аз също бях ученик 11 клас, но това не ми е пречело да имам мнение по въпроса. Прави си колажите там и бъде жив и здрав!
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

А за горния националист от ДПС нема да ти разправям въобще!

Що бе разправяй, то тъй не се разбра кво си премълчаваш и за кой става въпрос
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Оставка малки червени комунистчета. Вие съсипахте България! :)
А сините, те не я ли съсипаха?
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Чакай не го закачай, той сега прави поредния колаж на Радан Кънев, който е виновен за всички нещастия в България. Поне готини ги прави има хляб в момчето, БСП трябва да му лижат ... краката!
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Орешарски: Исканията на студентите са политически, не са към мен

Xaxaxa Олигарски е напълно изперкал... явно кукловодите дават заповеди , Ореха само отваря устата и ръси безмислици... Срам...
 

Горе