Колеги, коментирайте окупацията на СУ

От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Как не ви е малко срам не мога да разбера!
На мен пък ми е тъжно, че хората се ловят на най-евтината и долна пропаганда, която може да съществува. На онези протести крайните искания бяха справедливи, неполитически и в интерес на всички. Да не се ратифицира АКТА. Да не се намаляват парите за наука. Затова накрая целите бяха постигнати. Ако бяха поставяли като точка 1 оставка на правителството, естествено нищо нямаше да направят, тъй като зад тях щяха да останат само шепа ултраси, на които никой не гледа сериозно, както е в момента.

Контрапротестът е същата пародия, какъвто е и самият протест. Затова и на двата вече никой не гледа сериозно, а медиите или изобщо не ги отразяват, или пускат в края на новините по няколко секунди кадри. Неприятното е че заради чудовищната простотия на ГЕРБ вече са напълно компрометирани важни инструменти на демокрацията като гражданските протести, референдумите и вотът на недоверие. И на трите вече не се гледа сериозно и ще минат много години преди да се поправи това. На практика в момента нямаме опозиция, която да признава, че е опозиция и да действа като такава, което е потресаващо зле за демокрацията у нас.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

заради чудовищната простотия на ГЕРБ вече са напълно компрометирани важни инструменти на демокрацията

ГЕРБ - Злия Демон и Сатаната...
БСП-ДПС - Розови ангели Спасители...

Да си прикрит бесепар е по-гадно, отколкото да си яростен и открит.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И аз се чудя, има ли още малоумни дето вярват на мутрафона Боко тиквата и фамилия ама явно има. ;)

http://www.gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=8892

Има ли още малоумни дето вярват гнусната шайка на Орешарски ? Тия отрепки само с кръв ще напуснат. Срам за тях и подкрепящите ги , без извинение , - идиоти !
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Нямам думи. Тая тема е затворена за мене!


ОСТАВКА!


Братле, защо се връзваш на "патриоти" призоваващи да НЕ се гласува и на разни оакани атакисти?
НЕЗАБАВНА ОСТАВКА!!!
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Гледа ли видеото ? Видя ли кои са платените ? Бойко ли плати на студентите или те защитават собствените си морални разбирания ? Тези студенти са протестирали срещу Бойко , ясно се вижда от кадрте , сега протестират и срещу тези ! И докато има такива млади хора ще има и надежда за България. Оставка , кърлежи такива !
 
От: От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Да и ще си върнеш любимеца на бял кон. То не, че това не е и целта на протестите още от самото им начало. Защо по времето на ГРОБ за много по-скандални неща никой не протестираше, а сега тука се изпонаучиха всички да протестират? Е верно украдаха всички пари могат да си го позволят.

НЕЗАБАВНА ОСТАВКА!!!
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

На кой е нова телевизия?

Иначе видеото не съм го изгледал цялото щото сървъра им здава багажа.

Гледа ли видеото ? Видя ли кои са платените ? Бойко ли плати на студентите или те защитават собствените си морални разбирания ? Тези студенти са протестирали срещу Бойко , ясно се вижда от кадрте , сега протестират и срещу тези ! И докато има такива млади хора ще има и надежда за България. Оставка , кърлежи такива !
 
От: От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Да и ще си върнеш любимеца на бял кон. То не, че това не е и целта на протестите още от самото им начало. Защо по времето на ГРОБ за много по-скандални неща никой не протестираше, а сега тука се изпонаучиха всички да протестират? Е верно украдаха всички пари могат да си го позволят.

Ти можеш ли нещо друго да измислиш или ще си пееш едно и също?
Ти нормален ли си, че да подкрепяш това правителство?
Никъде не съм писал за връщане на "любимеца" и тн!
Възхищавам се на първосигналните ти мнения!
 
От: От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Да и ще си върнеш любимеца на бял кон. То не, че това не е и целта на протестите още от самото им начало. Защо по времето на ГРОБ за много по-скандални неща никой не протестираше, а сега тука се изпонаучиха всички да протестират? Е верно украдаха всички пари могат да си го позволят.

100 Гафа на правителството в първите 100 дни
http://noresharski.com/100-dni-100-gafa/
Днес с денят на народните будители - uni-web СЪбуди се !
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И вие отидете до буда, щото има ли сега нови избори тиквата пак ще ни прави за смях пред цял свят, но и да се осетите по някое време, то вече ще е късно. Просто ситуацията е такава, ако имах към 9 милиарда и аз можех да управлявам и да сваля правителство много лесно. 8) Те май бяха повече от 9, ама няма нищо.
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

И вие отидете до буда, щото има ли сега нови избори тиквата пак ще ни прави за смях пред цял свят, но и да се осетите по някое време, то вече ще е късно. Просто ситуацията е такава, ако имах към 9 милиарда и аз можех да управлявам и да сваля правителство много лесно. 8) Те май бяха повече от 9, ама няма нищо.

ОК.
Хайде сега отиди и си легни между станишката и местан. :-o
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Ти за мен не се притеснявай как си лягам, гледай себе си. На мен всякак ми е трудно гледай на теб да ти е добре. ;)

ОК.
Хайде сега отиди и си легни между станишката и местан. :-o
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

На кой е нова телевизия?

Няма значение на кого е. Важното да е опозиция.
Гледай видеото и кажи с кое не си съгласен!

Иначе видеото не съм го изгледал цялото щото сървъра им здава багажа.

Това е нормално. Виж видеата в сайтове като Афера, Тв7 и т.н. нямат такъв проблем
просто защото таргет групата на БСП не използва компютър, не знае какво е интернет

трафика в сайтовете им са основно от хора като теб
но вие НЕ МОЖЕ да натоварите един сървър, sorry! :p
 
От: От: От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Мнем тогава първите протести нали бяха за сметките за тока, освен, ако и те не са били инсценирани с някаква умисъл. На никой не вярвам вече в тая държава ама най-големия мошеник не искам да се връща.

Имаш предвид от Февруари до Сега? нали? :)
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

но вие НЕ МОЖЕ да натоварите един сървър, sorry! :p

Абе да не ни се налага. ;)
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Нестихващи протести 140 дни ... Студентите протестират , Лекарите се готвят , теглиха 1 млрд за социални придобивки , а няма пари за лекарите , пенсиите МОЖЕ би ще имат коледни надбавки ....Страната отива към колапс ....но Бойко е лошия ? Задава се Орешарска зима , дето ще е по страшна от Виденовата .... Новият примиер като го питат , кой предложи Пеевски все едно го поливат с кофа студена вода - почва да върти очите и не знае какво да каже.... мънкаща мишка . И такъв човек ще извади страната от кризата , която е на всяко едно ниво ? Той няма характера да наложи волята си , да обедини народа и да завърти курса на държавата към нещо по-добро. Останалите парцали в парламента дори не трябва да се коментират - Мая Манолова , Михов пияндето , Местан , Станишката и Волен Ага - това са компроментирани личности , които се мразят от по голямата част от народа. Оставка ! Събуди се България !
 
От: Колеги, коментирайте окупацията на СУ

Поне си каза, че всички освен тиквона са маскари. ;)

Нестихващи протести 140 дни ... Студентите протестират , Лекарите се готвят , теглиха 1 млрд за социални придобивки , а няма пари за лекарите , пенсиите МОЖЕ би ще имат коледни надбавки ....Страната отива към колапс ....но Бойко е лошия ? Задава се Орешарска зима , дето ще е по страшна от Виденовата .... Новият примиер като го питат , кой предложи Пеевски все едно го поливат с кофа студена вода - почва да върти очите и не знае какво да каже.... мънкаща мишка . И такъв човек ще извади страната от кризата , която е на всяко едно ниво ? Той няма характера да наложи волята си , да обедини народа и да завърти курса на държавата към нещо по-добро. Останалите парцали в парламента дори не трябва да се коментират - Мая Манолова , Михов пияндето , Местан , Станишката и Волен Ага - това са компроментирани личности , които се мразят от по голямата част от народа. Оставка ! Събуди се България !
 

Горе