Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

uphero май имаше предвид, че ако ставаше въпрос за обикновен шрифт и текст - сам можеше да си го направи :D
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

uphero май имаше предвид, че ако ставаше въпрос за обикновен шрифт и текст - сам можеше да си го направи :D

Колегата, с цялото ми уважение, не мисля, че знае какво точно иска и какво точно е получил.

лого шрифт- Най-често срещаните лога чиито дизайн е фокусиран върху текста. Подходящ е за фирми, чиято дейност може лесно и успешно да бъде визуализирана чрез текстът на логото. Намира приложение при фокусиране на вниманието върху името, когато то е лесно за разпознаване и логично за запомняне. Друга причина за по-честия избор на лого шрифт може да окаже по-лесното разпознаване на продуктите (услугите) по изписаното име отколкото по един символ (знак). Такива лога са на марките Panasonic, SAMSUNG, SHARP и много други;

http://nikitovdesign.com/лого-дизайн/лого-терминология/лого-определение

Виж логото на Nokia, lenovo и още какви ли не компании за техника, те също са текст, съвсем малко пипнат. Добаване е някаква чертичка или някакво кръгче и подобни.

На мен логата ми харесаха, ако на колежката й беше обяснено малко по-добре каква е играта, може би щеше да да го направи по-експресивно. Но не мисля, че щеше да има по-добър ефект. Семплото и запомнящото се имат максимален ефект. А за неговата идея по-семпло от това няма някъде. Не е марка кола, да сложи емблема отпред, а е сайт. Както винаги, проблема е...

"What'we got here is failure to communicate..." Велик филм и песен! :)
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Дълго време се чудех дали да пиша , ето коледния ми подарък .Не искам да обиждам колежката но това според мен е правено с паинт-а, не съм и някакъв неблагодарник ама...
http://tubebox1.com/wp-content/uploads/2012/12/bg-craft.info_.png
http://tubebox1.com/wp-content/uploads/2012/12/bgcraft1-300x50.png
http://tubebox1.com/wp-content/uploads/2012/12/bgcraft2-300x50.png
При положение че сайтът е правен на дърводелски струг,
кво значение има дали е на пейнт?

Идеално се връзва с общия стил на сайта ти.
"На свинче звънче" ше стане инак :) .

... А и на харизан кон зъбите не са гледат.
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=38818&p=385110#post385110
При положение че сайтът е правен на дърводелски струг,
кво значение има дали е на пейнт?

Идеално се връзва с общия стил на сайта ти.
"На свинче звънче" ше стане инак :) .

... А и на харизан кон зъбите не са гледат.
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

uphero май имаше предвид, че ако ставаше въпрос за обикновен шрифт и текст - сам можеше да си го направи :D

Като че ли и аз очаквах повече 8). Не ми хващат окото зелените.
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Той пожела зелен цвят.

Да, не го казвам с лошо, вероятно трябва да се обясни повече при поръчка ;). Похвално все пак, че пусна промоцията :).
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Съвсем не по темата, но къде ми замина репутацията, че нещо не ми е ясно как стават нещата? При положение, че нямам съобщение за отрицателен вот? Мерси предварително!
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Съвсем не по темата, но къде ми замина репутацията, че нещо не ми е ясно как стават нещата? При положение, че нямам съобщение за отрицателен вот? Мерси предварително!

Беше зелена моме ;), заради промоцията, не заради логото. В контролен панел ги виждаш последните.
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

fifi, появи ти се сребърна звездичка. Скоро втора, трета, пета, после златна... Репутацията ти се е увеличила, а не е изчезнала. ;-)
 
От: От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

fifi, появи ти се сребърна звездичка. Скоро втора, трета, пета, после златна... Репутацията ти се е увеличила, а не е изчезнала. ;-)

Аха, Виж ти каква била работата. Сега разбрах. :D :D :D

Мерси за инфото! :)
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Батиссс, предложи на Българина безплатна закуска и му гледай сиира... Пък и мухлясала да е, карай, важното е, че е Б Е З П Л А Т Н А!

Големи предприемачи всичките, големи бизнесмени пък ги мързи да изкарат по 100 лева за едно лого, което пак са супер смешните пари.

И не ме разбирайте погрешно, нито искам да обидя някой, нито пък се спичам, че се подбива пазара /защото някой със сигурност това ще си помислят/, просто си направете сметката какво е нивото на предлагането и съответно на търсенето.

И.. от фирмена идентичност/лого до текст с два градиента, различни размери, осрана типография и два триъгълника някъде там има разлика от тук до небесата, през Ниагарския водопад, Петрич, Ню Йорк и обратно. ;)
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Знаете ли кое е най-жалкото, задръстени кретени като Нокето, които се крият зад някавси си там свои кретенизми, но искат да се представят като водещи, скапани WP разбирачи...
В случаяя - или трабва да се разплача или да се се разсмея? Във всички случаи, ще е доста комично:)
Я да видим разбирача, кво знае или не знае:)
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Еее не се прави така :) . Трябва да го вържеш с контекста някакси.
 
От: Коледен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Еее не се прави така :) . Трябва да го вържеш с контекста някакси.
Поредната добра дублика:) Жалко е че си поредния класически интернет социопат , че не можем да ударим едно шише виски заедно:)
 

Горе