Коледна украса

От: Коледна украса

Има малка промяна в сайта ми, добавих и един старец на хедъра. Кажете ми как стой и бързо ли ви зарежда сайта? :) -http://fb-haresvaniq.info

Сравнително бързо ми зареди. Така е по-добре, вече лампите са над бутоните. Има някакво изображение в горния ляв ъгъл, нарочно ли е сложено ?
 
От: Коледна украса

Мислих, че не се забелязва.. :д Ами това е вграден банер на сайта (който предлага такива приложения). Не мога да го махна..
 
От: Коледна украса

Мислих, че не се забелязва.. :д Ами това е вграден банер на сайта (който предлага такива приложения). Не мога да го махна..
Еми на мен ми хвана окото. :D Обаче, важното е, че не пречи на потребителите. Така, че не е проблем. Лампите радват. ;) Какво реши със снежинките - ще слагаш ли ?
 
От: Коледна украса

Мисля, че ако сложа снежинки ще стане прекалено много украса.. :mrgreen: Иначе ми се иска да сложа още неща, но ще стане прекалено.. :(
 
Абе сложете нещо коледно в хедъра или около (на) логото и е достатъчно. Това с целия сайт да "нови духа на Колена" малко не е за препоръчване. :) Особено тия неща с падащи снежинки или танцуващи из целия екран джуджета. :)
 
От: Коледна украса

Аз съм сложил 2 елхи, гирлянди около целия екран, мигащи лампи навсякъде, сняг навалява отдолу и като не рефрешваш - той се натрупва - след това Лилето минава със снегорина и чисти. Скоро ще сложа и един дядо Коледа :)

някой ако има идеи какво още да сложа, защото ми стой празно.... - моля!
 
От: Коледна украса

Аз съм сложил 2 елхи, гирлянди около целия екран, мигащи лампи навсякъде, сняг навалява отдолу и като не рефрешваш - той се натрупва - след това Лилето минава със снегорина и чисти. Скоро ще сложа и един дядо Коледа :)

някой ако има идеи какво още да сложа, защото ми стой празно.... - моля!

:D:D:D:D хахахаха, чак така ли..
 
Последно редактирано:
От: Коледна украса

@nortrant Да не забравиш Москвич затънал в сняг от зад леля Гинка бута по престилка и шушони, а вътре бай Стоян рошав с мустак и плетен потник с цигара в уста проклина руската техника, данъците, правителството и т.н.
 
От: Коледна украса

@nortrant Да не забравиш Москвич затънал в сняг от зад леля Гинка бута по престилка и шушони, а вътре бай Стоян рошав с мустак и плетен потник с цигара в уста проклина руската техника, данъците, правителството и т.н.
Еее голям базик бе :shock:
 
От: Коледна украса

Аз съм сложил 2 елхи, гирлянди около целия екран, мигащи лампи навсякъде, сняг навалява отдолу и като не рефрешваш - той се натрупва - след това Лилето минава със снегорина и чисти. Скоро ще сложа и един дядо Коледа :)

някой ако има идеи какво още да сложа, защото ми стой празно.... - моля!

Подаръците къде са ? Забрави ги ... :D
 
От: Коледна украса

Лампичките не ме грабват много, но Дядо Коледа е симпатичен. Зарежда се сравнително бързо. :)
 

Горе