Колко Сайта Притежавате?

Колко Сайта Притежавате?

  • 1

    Votes: 143 23.0%
  • 2-5

    Votes: 249 40.0%
  • 5-10

    Votes: 106 17.0%
  • 11-50

    Votes: 87 14.0%
  • 51-100

    Votes: 11 1.8%
  • 101-500

    Votes: 8 1.3%
  • 501-1000

    Votes: 2 0.3%
  • 1000+

    Votes: 17 2.7%

  • Общо гласове
    623
От: Колко Сайта Притежавате?

Мисля, че трябва да спретнем дискусия относно това, защото е наистина интересена тема за дискутиране :) И аз мисля, че да направиш 1 сайт със 100 лева приход е по-добре от колкото да направиш 100 сайта с 1 лев приход :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Мисля, че трябва да спретнем дискусия относно това, защото е наистина интересена тема за дискутиране :) И аз мисля, че да направиш 1 сайт със 100 лева приход е по-добре от колкото да направиш 100 сайта с 1 лев приход :)

Като го погледнеш от икономическа гледна точка дори е по-добре.
 
От: От: Колко Сайта Притежавате?

Притежавах около 5 сайта,но в момента са 2.Причината е,че нямаше никаква печалба,а само разходи.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

5-10 , но ако броим сателитки :D може би и до 30-35 ще стигнем.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

за сега 2 активни + няколко 'сателитни' + 1 в проект
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Скромно 4 сайтчета от мен.
Един вече сравнително добре разработен (за тематиката си е най-популярния в БГ ) със средно 300 уникални на ден
Едно съвсем новичко сайтче за обяви
Личния ми сайт - портфолио
И личен сайт на моя кучо хахахах от скука взех, че му скалъпих сайт :D
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Малко, но качествени. Не е възможно да отдадеш сърцето си на повече от 3 идеи.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Интересно ми е хората посочили +1000 как се оправят с толкова сайтове ... Дори се съмнявам половината от тях да са реално с някакъв контент,а не просто паркирани домейни.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Според мен тея дето са дали +1000 са го дали заради майтапа не за друго :DИначе притежавам един.
 
ами поне един от гласувалите 1000+ които ми е приятелче повечето са му сателити... бг уебмастърите са на световно ниво.... значи едно време в ниша в която искаш да присъстваш агресивно ако имаш пари за инвестиране се влиза поне със 100 - 150 домейна /тоя пич го е правил и с 300/ и поне няколко стотин уникални статии... а тя инвестицията не е толкова голяма а е = на колкото да ти направят един по читав сайт от някоя по-голяма фирма само да знаеш какво всъшност правиш с това количество сайтове :) за няколко хилки си говорим

пп лично аз предпочитам по малки конфигурации от по 10 сайта ама всеки си има стил
 
От: Колко Сайта Притежавате?

лично мои сайтове са 6
иначе ако се броят и другите - близо 100
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз имам около 20 на различни теми и с различно предназначение, направил съм си и скрипт които да извежда в реално време данните от тиксото както и да сумира общи брой посещения. Иначе много сайтове можеш да имаш само ако са оставени на самотек. По-сериозните проекти искат повече отдаденост.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз имам един сайт в момента, но си каня да пусна още няколко, които за почти готови, така че гласувах за 2-5 :) .
 

Горе