Колко Сайта Притежавате?

Колко Сайта Притежавате?

  • 1

    Votes: 143 23.0%
  • 2-5

    Votes: 249 40.0%
  • 5-10

    Votes: 106 17.0%
  • 11-50

    Votes: 87 14.0%
  • 51-100

    Votes: 11 1.8%
  • 101-500

    Votes: 8 1.3%
  • 501-1000

    Votes: 2 0.3%
  • 1000+

    Votes: 17 2.7%

  • Общо гласове
    623
От: Колко Сайта Притежавате?

1000+ някой се базика
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Не виждам как някой сам ще може да ги подържа с нова инфо. поне седмично с нова статия … А количеството дали отговаря на качество ? Иначе евала на тези хора тогава
 
От: Колко Сайта Притежавате?

оооо, те са статични, едно 95% от тях. и определно количеството до някъде компенсира с качество, но има и качествени. Нагледал съм се с много webmaster-и с по 100+ активни, но рядкост е да има хора с над 1000 - в това няма съмнение. ;)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

айде и аз да погласувам малко
определено при над 50 трудно се поддържа всичко без помощ ако трябва да се обновяват често
ако са на авто или статични и 500 няма да тежат
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз имам 4 сайта.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Общо 7
4 от сайтовете ги развивам
2 са на автопилот
( + 3 проекта , които скоро ще ги почвам )
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Точно един и си се грижа само за него, че има прекалено много неща да се обновяват по него. Иначе към него си имам още една джаджа, която си е направо като сайт - картинков хостинг мое производство.
Тук (в една друга тема) бях чел сравнението на сайтовете с леките коли и много съм съгласен с това. На мен не ми трябват 999999 трабанта. Достатъчно ми е едно БМВ. Нямам нито сила, нито време да захранвам толкова камари сайтове. Аз гоня качество, а не бройка. За да направя един сайт истински качествен, то той ми поглъща цялото време. Дори да имам достатъчно финансиране няма да мога да работя по повече от 3 истинско качествени сайта. Иначе да си правя просто сайт след сайт не е в мой стил. За мен сайтовете са като децата - след рождението им трябва да се полагат огромни грижи за развитието им.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Добре казано, но аз ако имах толкова развит сайт чрез него щеше да развия още един, и още един...

поздрави, айбиемчо
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Един и имам идея за още 1 :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Притежавам над 20 сайта, още поне толкова съм създал. В момента повечето са около ПР5, но простата причина да са толкова напред е, че не са на български. В САЩ и други големи държави имайки такъв ПР никак не е сложно, защото морето от размени е голямо.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

само 1 засега :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Здравейте! Имам един личен сайт, но съм помогнал на 20-тина прятели за техните
:)
 
От: От: Колко Сайта Притежавате?

Бах мааму.... как е възможно да се поддържа такава мрежа? :shock:
Че тва повечето трябва да са някви статични сайтове, иначе то не можеш да ги обходиш за един ден, пък да не говорим да ги ъпдейтвааш с инфо.... :shock:

именно МРЕЖА е думата - сателитна мрежа. 2-3-5 работещи сайта а всичко останало продава реклама(самоиздръжка) и линква(вдига) първите. няма нужда от поддръжка на сателитите - поне за Google знам, че не банва сайтове, освен ако някой "доброжелател" не се постарае. субдомейни също стават, но там няма далавера от реклама(не се котират) а и при 1$ за .INFO и 3-4$ за .RU просто няма смисъл от спестяване. дори нулеви сайтове (PR0 и тн) веднъж влезли в индекса, се избиват като инвестиция за 2-3 седмици реклама.

всички сериозни ИТ-компании поддържат минимум 500-600 сателитни сайта - естествено никой няма да си признае и да ги изложи на тепсия

друг е въпроса дали в БГ има фирми с излишни пари(това не е толкова лесно като да трупаш борчове) които да си позволят това удоволствие :p:):D

аз в момента знам за БГ само за една агенция по недвижими имоти която е монополизирала гювеча по всички СЧ- и НЧ-запитвания благодарение на стотиците си сайтове-клонинги
 
От: От: От: Колко Сайта Притежавате?

именно МРЕЖА е думата - сателитна мрежа. 2-3-5 работещи сайта а всичко останало продава реклама(самоиздръжка) и линква(вдига) първите. няма нужда от поддръжка на сателитите - поне за Google знам, че не банва сайтове, освен ако някой "доброжелател" не се постарае. субдомейни също стават, но там няма далавера от реклама(не се котират) а и при 1$ за .INFO и 3-4$ за .RU просто няма смисъл от спестяване. дори нулеви сайтове (PR0 и тн) веднъж влезли в индекса, се избиват като инвестиция за 2-3 седмици реклама.

всички сериозни ИТ-компании поддържат минимум 500-600 сателитни сайта - естествено никой няма да си признае и да ги изложи на тепсия

друг е въпроса дали в БГ има фирми с излишни пари(това не е толкова лесно като да трупаш борчове) които да си позволят това удоволствие :p:):D

аз в момента знам за БГ само за една агенция по недвижими имоти която е монополизирала гювеча по всички СЧ- и НЧ-запитвания благодарение на стотиците си сайтове-клонинги
Как по-точно си избиваш парите за 2-3 седмици :) Аз имам сайтове на по 1 и повече години и съм избил само 1-2 $ :)
 
От: От: От: От: Колко Сайта Притежавате?

Как по-точно си избиваш парите за 2-3 седмици :) Аз имам сайтове на по 1 и повече години и съм избил само 1-2 $ :)

с продажба на текстова реклама(естествено не продавам на парче и на ръка, а през онлайн-борси) - цената зависи само от броя индексирани страници и от рейтинга им - нито 1 посетител да няма на сайта - пак поне 7-8 долара на месец падат - а с много вътрешни страници и с висок ПР може и сто пъти по толкова да му се взема месечно

и всичко това като се умножи по няколкостотин(домейна)..... :D:D:D
 

Горе