Колко Сайта Притежавате?

Колко Сайта Притежавате?

  • 1

    Votes: 143 23.0%
  • 2-5

    Votes: 249 40.0%
  • 5-10

    Votes: 106 17.0%
  • 11-50

    Votes: 87 14.0%
  • 51-100

    Votes: 11 1.8%
  • 101-500

    Votes: 8 1.3%
  • 501-1000

    Votes: 2 0.3%
  • 1000+

    Votes: 17 2.7%

  • Общо гласове
    623
От: Колко Сайта Притежавате?

С 5 сайта съм и се чудя на кой повече внимание да обръщам:). Май най-добре е с един и цялото време да ти отива там, така със сигурност ще се развиеш по-бързо.
А ако искаш повече купуваш долу-горе развити, слагаш една хилядарка за фрийланс дейност ( линкове, събмити, статии, research, и т.н) и не обръщаш внимание повече.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

:) преди години когато създадох първият си сайт, полагах много грижи по него :) но с времето еуфорията отминава и сега от време на време качвам някоя обява или нещо такова дребно :) но и представя си нямам как един човек би могъл да поддържа над 50 сайта, дори просто да ги притежава, ще му отнема по около час всеки ден да ги обхожда... ужас :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз за момента само един като още един е в процес на изграждане, а след него още един (евентуално) - но всичко по реда си!
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Идеите са повече,от сайтовете. За основни- 7 засега
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Сайтове много - 11-50.
Реализирани по-малко - 5-10.
В момента работя по 2.

Но както каза @Radost - "Идеи много, време малко!" :-]
 
Последно редактирано:
От: Колко Сайта Притежавате?

Направил съм два. Първия за изпита на един човек - получи Отличен 6 във ФМИ, Софийски университет.
Втория си е мой и си го развивам.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Имам 1 личен уеб сайт, останалите са реализирани проекти на клиенти :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

1000+ може да те докара единствено до лудост и прекалено голямата диверсификация, ще доведе единствено до погрешно управление на активите...
 

Горе