Колко би ми струвало изработката на такъв сайт?

@Blinky напъни са моля те и смениа цвета на линковете в поста, хората не ги виждат...
не вярвам да е толкова сложно във тази система?
 
Здравей, сайт като този може да излезе между 1500 - 2000 лв, има хора из форума ще го направят сигурно и за по- малко, примерно колегата sky ще го направи срещу 200 лв, но зависи какво търсиш цена или качество.

Поздрави,
Станимир
 
Здравей, сайт като този може да излезе между 1500 - 2000 лв, има хора из форума ще го направят сигурно и за по- малко, примерно колегата sky ще го направи срещу 200 лв, но зависи какво търсиш цена или качество.

Поздрави,
Станимир
Станчо, за 200 лева ти ще го направиш виж си мизерните цени в сайта.
 
До 200 лв ми звучи идеално . Нямам претенции дали да е на готова или на писана система, стига да има семпъл и изчистен стил и опция за връзване на инстаграм акаунта с "профила" в сайта. Да се обновява автоматично броя на последователите. Също така, държа да има опция да се подреждат по най-следвани. Нищо специално.
 
Ако имате някаква идея как да стане по-готино или каква друга функция да се добави, моля предложете!
 
Привет, колегата @Blinky е прав wix е абсолютно точен начин, не е много трудно мислех да го напиша но просто ако нямате познания ще е зор.

Ето едно добро клипче:

Поздрави,
Станимир
 
500лева по мои преценки, с админ панел, инстаграм апи за сортиране, подреждане и т.н.. на моделите. Мъже / жени /деца - категорийки, блог - новини, такива работи.
 
500лева по мои преценки, с админ панел, инстаграм апи за сортиране, подреждане и т.н.. на моделите. Мъже / жени /деца - категорийки, блог - новини, такива работи.
разбий си го на часове
 
Абе тоя сайт не е толкова елементарен, колкото изглежда на пръв поглед. Тук се изисква автоматично да се прехвърлят снимките и последователите от инстаграм. Ясно е, че може да стане ама си е въртел, странно е че дизайна не е мобилен.
 
Абе тоя сайт не е толкова елементарен, колкото изглежда на пръв поглед. Тук се изисква автоматично да се прехвърлят снимките и последователите от инстаграм. Ясно е, че може да стане ама си е въртел, странно е че дизайна не е мобилен.
Какъв е точно тоя "въртел"?
 
Привет, колегата @Blinky е прав wix е абсолютно точен начин, не е много трудно мислех да го напиша но просто ако нямате познания ще е зор.
...
Моля ти се, дай някакви индикации че имаш поне базови познания по уеб девелъпмънт.

Списъкът от услуги в подписа ти е в рязко и грубо противоречие с ламерщината в постовете ти.
 
Какъв е точно тоя "въртел"?
https://wix.com на това няма да стане. Тук не ти дават дори достъп до хостинга а само да си качваш HTML текстове на конструктора им. А и не вярвам ти да ползваш конструктори от подобен тип. Та за въртела е, че няма готово решение за това (Може и да има, но аз не се сещам), та ще се прави от нулата без CMS или плъгин да правиш ако използваш CMS.
 
  • Haha
Реакции: Sky
https://wix.com на това няма да стане. Тук не ти дават дори достъп до хостинга а само да си качваш HTML текстове на конструктора им. А и не вярвам ти да ползваш конструктори от подобен тип. Та за въртела е, че няма готово решение за това (Може и да има, но аз не се сещам), та ще се прави от нулата без CMS или плъгин да правиш ако използваш CMS.
А ако искаш да напушен кораба майка - техния хост, си имаше май дебелариум? Или се лъжа. Виждал съм го този сайт билдър, ръчкал съм го, но честно казано не бих захванал някой проект с него. Според мен има много по-добри решения и технологии, които може да се ползват пред този инструмент.
 

Горе