Колко ви излиза хостингът на месец?

Аз плащам около 100лв./година за основния домейн + хостинга и имам 100GB дисково пространство, което ми стига за 4 сайта, които са инсталирани.
 
@ADO , сподели повече за провайдъра. :)

Иначе съм се радвал много на хора, които искат да държат нещо на фри хостинг. Като излезе такава тема с радост я следя.
 
Иновации има предостатъчно, но не и в ценовия сегмент известен като "Дъното". Иначе има управляеми VPS-и колкото искаш на абсолютно адекватни цени.
Все още няма специализирана Българска WP хостинг платформа. Има споделени хостинги и виртуални машини с панел инсталиран отгоре, като някои доставици си добавят и свои неща, но горе-долу е това. Не знам дали Noke това е имал предвид, но според мен е време да се появи нещо ново. И изобщо не е нужно да е недостъпно скъпо.
 
Все още няма специализирана Българска WP хостинг платформа. Има споделени хостинги и виртуални машини с панел инсталиран отгоре, като някои доставици си добавят и свои неща, но горе-долу е това. Не знам дали Noke това е имал предвид, но според мен е време да се появи нещо ново. И изобщо не е нужно да е недостъпно скъпо.
ВП хостинга е много як лапни шаран. Абдали много, верно е добра идея.
 
ВП хостинга е много як лапни шаран. Абдали много, верно е добра идея.
Зависи как се направи. Според мен е лапни шаран в момента, по начина по който масово се предлага. Но една добре направена платформа без cpanel, процесрони минути, предполагаем брой поддържани посетители и другите съпътстващи глупости, и съответно с приличен WAF, би била супер за всеки, който не иска да си се занимава с хостинг доставчика, а със сайта си.
 
Зависи как се направи. Според мен е лапни шаран в момента, по начина по който масово се предлага. Но една добре направена платформа без cpanel, процесрони минути, предполагаем брой поддържани посетители и другите съпътстващи глупости, и съответно с приличен WAF, би била супер за всеки, който не иска да си се занимава с хостинг доставчика, а със сайта си.
Важното да не е "Споделен хостинг" а WordPress хостинг, че няма грам разлика няма значение. Важното е шараните да кълват.
 
@ADO , сподели повече за провайдъра. :)

Иначе съм се радвал много на хора, които искат да държат нещо на фри хостинг. Като излезе такава тема с радост я следя.
Провайдъра е GoDaddy, имайте предвид, че цената, която посочих при мен се получава, когато ми изпращат разни купони за промоция при подновяването. Иначе е възможно леко да излезе от тази цена.
 
-----------> Xeon 6

GENERAL FEATURES
2x Intel Xeon E5-2630L v4 1.80 GHz (20 Cores)
64 GB DDR4 RAM
2 X 1000 GB SSD
20 TB Bandwidth

1 IP address


OPTIONAL SERVICES
Control panel
Backup storage
Administration Services



OS OPTIONS
CentOS 7 (64 bit)
CentOS 6 (64 bit)
Debian 9.0 (64 bit)
Debian 8.0 (64 bit)
Ubuntu 18.04 LTS (64 bit)
Ubuntu 16.04 LTS (64 bit)
Ubuntu 14.04 LTS (64 bit)

SERVER GUARANTEES
FREE Setup
Full Root Access
Easy Upgrades
99.9% Network Uptime


как Ви се струва :) колко ли ще струва :rolleyes:
 

Горе