Колко време тече аукцион за домейн?

Dafa Web

Active Member
Здравейте, скоро набарах един хубав домейн, въпроса ми е, тъй като никога до сега не съм наддавал за домейн, колко време е периода в който може да се наддава и когато свърши, ако той е минал преминава ли в свободен режим за да се купи наново ?!
Другото, как мога да наддавам, защото в регистрирания ми профил в съответния регистрат, не ми позволява, казва ми че нямам право. Интересото е че преди 2 седмици ми го показваше в godaddy където е и регистриран, сега в snapnames.com/

Последно редактирано:

cuam4o

Member
Явно някой го е спечелил в godaddy и сега препродава.. другия вариант в snapnames да е на backorder. Иначе всеки аукцион е различно - в Godaddy ако никой не бид-не домейна преминава на Buy now цена - $11, после 10, 9 докато най-накрая стигне $5. Ако пак никой не го купи домейна се дропи, освен ако някой не го грабне на backorder. com домейните се освобождават напълно 1 месец, след изтичането им.

Dafa Web

Active Member
Явно някой го е спечелил в godaddy и сега препродава.. другия вариант в snapnames да е на backorder. Иначе всеки аукцион е различно - в Godaddy ако никой не бид-не домейна преминава на Buy now цена - $11, после 10, 9 докато най-накрая стигне $5. Ако пак никой не го купи домейна се дропи, освен ако някой не го грабне на backorder. com домейните се освобождават напълно 1 месец, след изтичането им.
Е добре, аз защо не можах да наддавам, изписа ми грешка, че нямам права в godaddy....?! о.О Иначе, сега е 79 долара минималното наддаване в другия сайт :Х, ужким няма други ама.... А след колко време преминава в Buy now ?! Иначе има, той е изтекъл на 14 декември 2018

cuam4o

Member
В snapnames тече ли някакво време? Да не ти го дава на backorder...? Ако искаш прати ми го на лични да погледна - няма да ти го крада, обещавам. :)

Dafa Web

Active Member
В snapnames тече ли някакво време? Да не ти го дава на backorder...? Ако искаш прати ми го на лични да погледна - няма да ти го крада, обещавам. :)
На backorder ми го даде. Не ми се сърди, но... Не те познавам :D Домейна е много ценен и дори аз на твое място бих до чопнал :D

Последно редактирано:

cuam4o

Member
На backorder ми го даде. Не ми се сърди, но... Не те познавам :D Домейна е много ценен и дори аз на твое място бих до чопнал :D
Подозирам, че някой го е взел от Godaddy и домейна ще изтече най-рано след година (backroder-a e за когато, тогава), но whois-a не се е ъпдейтнал още. Виж дали можеш да го сложиш на dropcatch в dropcatch.com.
Иначе не се сърдя, разбираемо е. :)

Dafa Web

Active Member
Подозирам, че някой го е взел от Godaddy и домейна ще изтече най-рано след година (backroder-a e за когато, тогава), но whois-a не се е ъпдейтнал още. Виж дали можеш да го сложиш на dropcatch в dropcatch.com.
Иначе не се сърдя, разбираемо е. :)
В dropcatch.com не излиза :( Явно е така както казваш :(.... Ех да му се невиди, ще му умре SEo-to докато се случи нещо да го взема :(

Горе