Колко време тече аукцион за домейн?

СЕО БГ

Well-Known Member
Здравейте, скоро набарах един хубав домейн, въпроса ми е, тъй като никога до сега не съм наддавал за домейн, колко време е периода в който може да се наддава и когато свърши, ако той е минал преминава ли в свободен режим за да се купи наново ?!
Другото, как мога да наддавам, защото в регистрирания ми профил в съответния регистрат, не ми позволява, казва ми че нямам право. Интересото е че преди 2 седмици ми го показваше в godaddy където е и регистриран, сега в snapnames.com/
 
Последно редактирано:
Явно някой го е спечелил в godaddy и сега препродава.. другия вариант в snapnames да е на backorder. Иначе всеки аукцион е различно - в Godaddy ако никой не бид-не домейна преминава на Buy now цена - $11, после 10, 9 докато най-накрая стигне $5. Ако пак никой не го купи домейна се дропи, освен ако някой не го грабне на backorder. com домейните се освобождават напълно 1 месец, след изтичането им.
 
Явно някой го е спечелил в godaddy и сега препродава.. другия вариант в snapnames да е на backorder. Иначе всеки аукцион е различно - в Godaddy ако никой не бид-не домейна преминава на Buy now цена - $11, после 10, 9 докато най-накрая стигне $5. Ако пак никой не го купи домейна се дропи, освен ако някой не го грабне на backorder. com домейните се освобождават напълно 1 месец, след изтичането им.
Е добре, аз защо не можах да наддавам, изписа ми грешка, че нямам права в godaddy....?! о.О Иначе, сега е 79 долара минималното наддаване в другия сайт :Х, ужким няма други ама.... А след колко време преминава в Buy now ?! Иначе има, той е изтекъл на 14 декември 2018
 
В snapnames тече ли някакво време? Да не ти го дава на backorder...? Ако искаш прати ми го на лични да погледна - няма да ти го крада, обещавам. :)
 
В snapnames тече ли някакво време? Да не ти го дава на backorder...? Ако искаш прати ми го на лични да погледна - няма да ти го крада, обещавам. :)
На backorder ми го даде. Не ми се сърди, но... Не те познавам :D Домейна е много ценен и дори аз на твое място бих до чопнал :D
 
Последно редактирано:
На backorder ми го даде. Не ми се сърди, но... Не те познавам :D Домейна е много ценен и дори аз на твое място бих до чопнал :D
Подозирам, че някой го е взел от Godaddy и домейна ще изтече най-рано след година (backroder-a e за когато, тогава), но whois-a не се е ъпдейтнал още. Виж дали можеш да го сложиш на dropcatch в dropcatch.com.
Иначе не се сърдя, разбираемо е. :)
 
Подозирам, че някой го е взел от Godaddy и домейна ще изтече най-рано след година (backroder-a e за когато, тогава), но whois-a не се е ъпдейтнал още. Виж дали можеш да го сложиш на dropcatch в dropcatch.com.
Иначе не се сърдя, разбираемо е. :)
В dropcatch.com не излиза :( Явно е така както казваш :(.... Ех да му се невиди, ще му умре SEo-to докато се случи нещо да го взема :(
 

Горе