Колко домейна имате?

Колко домейна имате?

  • 1

    Votes: 56 17.3%
  • до 5

    Votes: 103 31.9%
  • 5 - 20

    Votes: 88 27.2%
  • 21 - 100

    Votes: 46 14.2%
  • 101 - 500

    Votes: 20 6.2%
  • 501 - 2000

    Votes: 2 0.6%
  • над 2000

    Votes: 8 2.5%

  • Общо гласове
    323
Re: От: Колко домейна имате?

:) 15 активни като цяло повечето са инвестиции, и тепърва ще ги увеличавам

Браво, евалата и само така. ;) Един истински предприемач. Дано тези сайтове ти носят все повече и повече пари. ;) Искрено ти го пожелавам.
 
От: Колко домейна имате?

За сега нямам нито един, но скоро ще стартирам с първият ми проект и ще взема като за начало поне два домейна. Надявам се да се развият благополучно нещата и да стигна до 10 домейна (активни сайта).
 
От: Колко домейна имате?

За мен парите не са проблем. Проблема идва от там, че искам нещо добро и в същото време уникално. Идеите ми бягат ....
 
Re: От: Колко домейна имате?

За мен парите не са проблем. Проблема идва от там, че искам нещо добро и в същото време уникално. Идеите ми бягат ....

Да, така е. Иначе идеите, колкото и клиширано да звучи, идват като правиш нещо. Веднага щом мозъка ти запали и се настрои на тази вълна, нямаш грижи скоро да изскочи и нещо добро. ;)
 
От: Re: От: Колко домейна имате?

Да, така е. Иначе идеите, колкото и клиширано да звучи, идват като правиш нещо. Веднага щом мозъка ти запали и се настрои на тази вълна, нямаш грижи скоро да изскочи и нещо добро. ;)

"Идеите са като зайците; имаш две и неусетно стават дузина" - Стайнбек ;)

На въпроса: нямам. Аз съм убеден демократ. Предпочитам да бъда управлявана. :mad:
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Колко домейна имате?

Да, така е. Иначе идеите, колкото и клиширано да звучи, идват като правиш нещо. Веднага щом мозъка ти запали и се настрои на тази вълна, нямаш грижи скоро да изскочи и нещо добро. ;)
Зора е да измисля с какво да почна.
 
От: От: Колко домейна имате?

Аз имам 2, като единият ридиректва към другия, защото е много вероятно да се направи объркване между .ком и .бг от потребителите и затова реших да се справя с този проблем по описания начин.
 

Горе