Колко домейна имате?

Колко домейна имате?

  • 1

    Votes: 56 17.3%
  • до 5

    Votes: 103 31.9%
  • 5 - 20

    Votes: 88 27.2%
  • 21 - 100

    Votes: 46 14.2%
  • 101 - 500

    Votes: 20 6.2%
  • 501 - 2000

    Votes: 2 0.6%
  • над 2000

    Votes: 8 2.5%

  • Общо гласове
    323
От: Колко домейна имате?

Здравейте и от мен. Да се запиша с първи пост. Нямам нито един домейн все още, но имам 2 идеи, които може би скоро ще се сдобият с работещи сайтове. Ще се радвам ако някой по-опитен от мен по въпросите за домейни и сайтове прояви желание да отговаря на огромно количество глупави въпроси :)

Поздрави.
 
Re: От: Колко домейна имате?

Здравейте и от мен. Да се запиша с първи пост. Нямам нито един домейн все още, но имам 2 идеи, които може би скоро ще се сдобият с работещи сайтове. Ще се радвам ако някой по-опитен от мен по въпросите за домейни и сайтове прояви желание да отговаря на огромно количество глупави въпроси :)

Поздрави.

Здравей и добре дошъл при нас. :)

Скоро ще имаш не само идеи, но и реализирани проекти. Казвай, ако нещо има да помагаме, на линия сме. :) Направи една тема в раздела Домейни и задай си всичите "глупави" въпроси. И слагам глупави в кавички, защото няма глупави въпроси....всичко, което те приближава до успеха е умно и правилно. ;)

Успехи и приятен престой тук.
 
От: Колко домейна имате?

Един домейн (за сега).
На седмица две ми излизат разни идеи проверявам имена, но така или иначе не купувам...

Не съм сигурен че е тук мястото но - какво мислите за индексацията на новите домейн имена, дали са добри за СЕО?
В смисъл - по-добри за дадена област, от да речем добра ключова дума + .BG?

Ако самия сайт е свързан с онлайн търговия и го купим в .trade, кое би имало по-силен ефект върху СЕО-то?
 
От: Колко домейна имате?

8 общо, като само 2 от тях са действащи, останалите са coming soon :)
 
От: Колко домейна имате?

Какво ги правите домейните дето не ги ползвате? Плащате ли им такса, след като изтекат?

Зависи от домейна, аз моите ги взимам след като имам идея за какво ще ги използвам в бъдеще. Понякога се забавят доста докато стартират сайтовете, а може и изобщо да не стартират. В такъв случай може да се пробваш да го продадеш, но ако мислиш, че няма шанс някога да го използваш според мен е най-добре да не го плащаш.
 
От: Колко домейна имате?

Имам пет домейна, но реално ползвам три - просто за останалите нямам достатъчно време.
 
От: Колко домейна имате?

Аз имам 1, имам идеи за домейни, но не виждам смисъл да купувам такива, ако няма да имам възможност да ги развивам. Там бизнеса с купуване на добри домейни и после продаването им е друга бира...
 
От: Колко домейна имате?

3 имам. Използвам активно един. Останалите ги взех към фейсбук страници.
 
От: Колко домейна имате?

Имам 15 домейна, но само два са готови :D
За всичките съм измислил какво да правя, но не ми достига време :D
 
От: Колко домейна имате?

Какво ги правите домейните дето не ги ползвате? Плащате ли им такса, след като изтекат?

Повечето са с инвестиция като портфолио, но имам и доста които предстоят да ги пусна онлайн кой за мрежа, кой за money site:
Update - Увеличих си портфолиото на 130 домейна и мисля до края на 2015 да съм около 500
 
От: Колко домейна имате?

Ами аз също купувам, само че с малко по-различен подход. Търся предимно кратки и лесно запомнящи се. Тъй като се намират трудно за сега имам само три, един с пет букви и два с шест. Подходящи са за брандиране а и за какво ли не.
 
От: Колко домейна имате?

реално имам над 20 домейна, а само с 2 работя. Другите продължавам да ги плащам даже и аз незнам защо...
 
От: Колко домейна имате?

И аз вече мога да се похваля с няколко домейна- 5 на брои. За жалост са безплатни, но аз ги използвам само за реклама. Скоро ще си взема няколко платени домейна за някои от предстоящите ми проекти.
Поздрави!
 
От: От: Колко домейна имате?

имам един, за какво са ти повече :) , а и според мен се говори за лични, а не за работни :)
 

Горе