Колко души от вас имат нелегални магазини?

Чета форума от много време и се зачудих колко хора имат магазини без да имат фирма и въобще колко от вас са нелегални, тоест не си плащат данъците и т.н.. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::wink:
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

И според вас трудно ли могат да те хванат, когато си незаконен?
:):):):):)

Ако магазина продава няма начин да работиш нелегално. Най-малкото някой конкурент или недоволен клиент ще те изпържи ...
 
Не се бийте, виждам как всички са хукнали да се хвалят колко на черно бачкат :lol: Много тъпа тема.
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Ами има доста потребители тук, които продават разни неща, а нямат фирма, ето например намерих тази тема , пък и съм чувал от познати, че тук има доста хора, които се занимават с продажба без да имат фирма :):):):):):):):):):) :beer:
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Ами има доста потребители тук, които продават разни неща, а нямат фирма, ето например намерих тази тема , пък и съм чувал от познати, че тук има доста хора, които се занимават с продажба без да имат фирма :):):):):):):):):):) :beer:


Щом другите могат, значи и ти можеш. Действай!
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Значи няма да съм само аз с такъв магазин? Има и други нали? Дайте някой съвет как да не ме хванат :beer:
 
Зачервете го този, бе!!! ТОВА Е НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ НА ФОРУМЪТ, които с честен труд и своите предприемачески умения се стремят да стимулират икономическото състояние на държавата ни, а този ДРЪНКАЧ идва и започва да разпитва кой работил НЕЛЕГАЛНО. Такива тук НЯМА! Точка.
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Дайте някой съвет как да не ме хванат :beer:
Точка първа като не биеш барабана!
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Съвет:

use-your-brain.jpg
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Дрънкулчо - новия агент провокатор или Милиционер във форума.

Вдигна теми от преди 3 години, ега някой си признае.
Таман щях да пиша че тоя отговаря 100% на милиционерския профил :) .
... Или някой тукашен се е*ава... Щот то бива бива, ама тоя е като по книга.
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Eй милиционер можеш да се представиш в тази тема: :arrow:http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30113&page=4

Кажи кой те изпрати, колко ти плаща и пускаш ли му касова бележка за хонорара! :twisted:8)8)
 
От: Re: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Зачервете го този, бе!!! ТОВА Е НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ НА ФОРУМЪТ, които с честен труд и своите предприемачески умения се стремят да стимулират икономическото състояние на държавата ни, а този ДРЪНКАЧ идва и започва да разпитва кой работил НЕЛЕГАЛНО. Такива тук НЯМА! Точка.

Това е само dalasweb. Няма друг толкова прост.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

Леле, колко хора без работа! :confused:
Направо да се отвори едно бюро за безработни...
 
От: Колко души от вас имат нелегални магазини?

хора, които се занимават с продажба без да имат фирма :beer:
Аз се занимавам с продажби. И нямам фирма. И не мисля да имам.
Това декларирам публично!

Хайде сега, господин психопат Дрънкулчо, прочети това и да те видя какво ще сториш? Дори бих помолил админите да ти махнат банана, за да прочета отговора ти. Но те едва ли ще се съгласят.
Така че, направи си поредния нов профил и ми отговори. Ако обичаш!
 

Горе