Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Не разбрахте ли, че точно това е целта на видеото - да стане обект на критика и споделяне. Казват му вирусен маркетинг (или вирален маркетинг) и е вид партизански маркетинг. Не обърнах внимание на математиката, но предполагам, че ако има грешка е направена нарочно.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Те явно и художниците, които на едно платно драскат една черта, са разчитали на вирусния маркетинг 18 век. Не виждате ли, че от това нищо не става. Как така го пречупвате, че било маркетинг не знам. Явно сме в такъв форум. Вярвате ли, че от Митцубиши Моторс могат да снимат такъв клип и да рекламират? Ма верно почвам да се замислям, в България пра-човеци ли живеят или маймуни примати. И даже някои му вярват на клипа.
 
От: От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Те явно и художниците, които на едно платно драскат една черта, са разчитали на вирусния маркетинг 18 век. Не виждате ли, че от това нищо не става. Как така го пречупвате, че било маркетинг не знам. Явно сме в такъв форум. Вярвате ли, че от Митцубиши Моторс могат да снимат такъв клип и да рекламират? Ма верно почвам да се замислям, в България пра-човеци ли живеят или маймуни примати. И даже някои му вярват на клипа.

Ако се напъна, бих могъл да го представя с поне 800 думи, все в положителен аспект.
Но няма да е в унисон с тезата на клипа. Представих го, както го възприемам.
За агенцията и аз не бях чувал, докато срещнах клипа. А го срещнах чрез една история, която бих могъл да разкажа, ако има желаещи.

Хепи, нямам представа дали някой друг го е споделил. Имаше 63 или 83 гледания, когато го сложих тук.
kreten, толкова е разчупено, че чак е строшено. Не съм гледал другите клипове. Видях, че имат доста, и по законите на статистиката би трябвало да има и нелоши, а може и добри.

Темата вече е разгледана 400 пъти и събира втора страница коментари. Май трябва да искам шише добро уиски от агенцията, с подходящо мезе. Пък ако го дадат, и него ще споделя тук. :D

Мда, клипа Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви? вече има двеста гледания повече. Че и три коментара, два от които са определени като спам. Определено ще си искам бутилката! :clap:
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Ако снимам една Запорожка с гнездо отгоре и го нареча "приложен маркетинг" да очаквам ли възхищения и Лукойл България да закупи 10-ина запорожеца и да продължи сентенцията. Наскоро гледах подобен клип, как търгували търговците в Южна Корея с риба. В клипа имаше 10 минути кадри, как корейци си хвърлят риба от 5-6 метра. И този клип са го пускали на българи търговци в България, за да се учат. После не се чудете, че като влезете в магазин за бяла техника и продавача се опитва да ви прави на глупаци. И този клип, каква стойност носи реално. Наистина реално, не думи копирани от учебници, които сега нямат стойност.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Ако снимам една Запорожка с гнездо отгоре и го нареча "приложен маркетинг" да очаквам ли възхищения и Лукойл България да закупи 10-ина запорожеца и да продължи сентенцията. Наскоро гледах подобен клип, как търгували търговците в Южна Корея с риба. В клипа имаше 10 минути кадри, как корейци си хвърлят риба от 5-6 метра. И този клип са го пускали на българи търговци в България, за да се учат. После не се чудете, че като влезете в магазин за бяла техника и продавача се опитва да ви прави на глупаци. И този клип, каква стойност носи реално. Наистина реално, не думи копирани от учебници, които сега нямат стойност.

Ако си по потник с дупки и си пуснеш засукани мустаци, а до теб прасе гризе ожесточено запорожеца, ти гарантирам 100к гледания на месец :)
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Трябва да е Траби, на прасето зъбите ще заминат от ламарината. А картон се яде по-лесно. :)
Толкова е смислен клипа от първият пост, чак студентите по маркетинг биха започнали задълбочени анализи и защита на дипломна работа. Университетските преподаватели биха отворили нова катедра, ако видят клипа на рекламната агенция. Даже още се чудя, как няма тема в пазара за пре/продажбата на това чудно ноу-хау. Мисля, че от Хитачи , ако посещаваха форума, веднага биха си уволнили ПР агенцията и да започнат работа ведна по проект на ЕС с тази/нашата. Японци, китайци, корейци ще пожълтеят от яд, как не са се сетили по-рано да си направят същия клип. CNN и те май търсят подобна рекламна кампания. Само българичковците не я харесваме.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Искам да го видя на живо! Покажете ми клип, който българин е създал производство. В едната страна вкарва суровина, от другата прави и изкарва продукция. Видео, в което 10 мин., да видя българска фирма да произвежда каросерии за камиони, кабини за комбайни, спирачни системи за коли. Какви са тези чекии 10 мин., приказки и после "йеееее..." Това си е чиста проба кал в ушите и мъгла в гъза.
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Пълно аматьорство. Половин час не може да каже името на фирмата, обаче видеото се снима на шумно място което всеки гледал го ще си помисли че са на кафе или кръчма.
Второ мацката след 3тата думичка почнах да не я слушам, а само да я гледам :Д
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

мойте адмирации за упоритостта и куража - не на всеки му стиска да застане пред камера именно заради коментари като тоя на моруни кат гърнето горе.
Напълно подкрепям това . Независимо, че би могло видеото да се направи по-добре , браво на момичетата !
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Тези от MediaStartAgency са некадърници не ги използвайте медия старт само ще ви прецаката бизнеса ! Толкова са смотани че чак сайта им едва се открива в гугъл добре че не предлагат СЕО че щях да падна от смях ! А за сайта им да не говорим кучето ще го направи по-добре много са зле !
Не използвайте Медия Старт !
 
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Не знам за вас, ама на мен не ми попречи шума да чуя за какво се говори в клипа. Само едно мога да кажа Браво за клипа, но е доста кратък и нещо нищо не разбрах. :D
 

Горе