Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

[video=youtube;pVYQwE-6bSE]https://www.youtube.com/watch?v=pVYQwE-6bSE[/video]

Да започнем с лошите коментари:
Една прилична тема, реализира силно некадърно от MediaStartAgency. На мен клипа ми прилича на следобедна пауза на морето, когато екипа отдъхва в някакво заведение от изнурителния сутрешен плаж, което е в ремонт, и решил да образова людете за това, доколко са лоши отрицателните коментари.
Тоалета от потник на говорещата поне да бе малко по-еротичен - би било по интересно. Макар звуковия фон на майсторите по ремонта, обсъждащи къде какво има да се прави, докато си пийват следобедната биричка, би убил всяка еротика.

Jordan Manchev

New Member
От: Колко лоши са отрицателните коментари за бизнеса ви?

На мен декорацията на стените ми допадна много и добре се е начервисала мадамата :) Важното е да не спират да се опитват ! :) Това беше един добър урок по математика :)

Linetta

Active Member

Не знам за лошите коментари, но определено видео направено по този начен говори не особено добре за агенция, която се занимава с комуникации и промоции. На такива не бих станала никога клиент. бррррр:)

Dream

New Member

Мацето е супер.
И на мен много ми хареса червилото, много е секси.

garnet

Well-Known Member

Мацката е готина, става за много неща (най-вече услуги без ръце), но не за това, за което говори.
Много непрофесионално.

dertre

Well-Known Member

Аз ли само чувам тракането на чинии и лъжици в бакраунда ? Това да не е снимано в някой ресторант, докато обядват? Колкото до лошите коментари и това, че нямало значение и дори били "полезни"..... Ей сега ще пусна 30-40 сайта с лоши коментари за агенцията, че нали се радвали и на лошите коментари :D

Modular

Active Member

Като оставим на страна диванчето, мазилката и шумовия фон, с твърдението че лошите коментари не били чак толкова "лоши" обезсмисли труда на хиляди хора и агенции занимаващи се с reputation management. Истината е че за сравнително нов и неутвърден бизнес (особено в БГ) лошите коментари/ревюта може да са направо пагубни.

Лошите коментари винаги са си лоши. Примерно след тази тема в Продавалник за Чиполино - http://prodavalnik.com/forum/topic/?t=102477, аз никога не бих купил на детето си подобни колички и тем подобни работи от тях. Тази тема беше уникална анти-реклама пред най-добрите потенциални клиенти - майките.

Jordan Manchev

New Member

Все пак - "хейтърс гона хейт", за това има ОРМ агенции както и съобразителни фирми, които умеят да извличат ползи от оплакванията, като показват съпричастност и грижа към клиента. Просто в 2 минутно видео, изцепено на прима виста, няма как да въздействаш на бъдещите си клиенти.

Federal

Active Member

Това много ми прилича на американско убеждение, как да правим $$$ от люспи от черупка на костенурка. С две думи нищо. Това ръкомахане ми навява спомени за филмите на Уил Смит.

Ivo94

Well-Known Member

За всеки влак си има пътници. Едни продават семки, други техните "шлюпини :)" а трети начини за безопасното им "люпене" докато шофирате :)

Federal

Active Member

Да, ама аз съм на принципа 300 кг руда, 300 часа работа, 15 немци и куп технологии и накрая виждам автобил, продаван в цял свят. А това горното е шипка емоция, доверие на килограм, 300 думи, които не значат нищо и 24 карата усмивка. И накрая ръце празни, чужди джобове пълни. Това му харесва на българичко. Да гледа много американски усмивки и да ходи гладен.

Ivan.Cekov

Active Member

С това видео разбиха пропорциите за добри и лоши коментари за даден продукт :D

brad1985

New Member

На мен пък толкова ми тракаше нещо наоколо, че чак нищо не й разбрах на "мениджърката".:)
Причината е много проста - човек не може да се концентрира от шумовете и да схване за какво иде реч.
Ако това е рекламна агенция при такива непрофесионални видео клипове,
направо не за лоши коментари, а е за смях в залата.
Сори, ако съм леко краен, но видеото ме подразни - празни приказки на фона
на някаква си никаква обстановка, плюс голяма тупурдия зад кадър.
За представянето на мениджърката пък тактично ще си замълча.:)

bioz

Active Member

На тая мацка не и е силна страна математиката, бас държа, че в офиса на шефа след работно време е фурия!!!

stoineff

Well-Known Member

Щом сме го изгледали видеото, шернато е... тук значи е добро.. Освен това никога... ама никога не бях чувал за въпросната агенция, чието име дори и не прочетох :) още по - малко пък запомних, но.. следващия път, когато срещна нещо и избирам може да ми повлияе ... знаеш ли го подсъзнанието какви шеги върти на хората...

kreten

New Member

Мацката е готина, става за много неща (най-вече услуги без ръце), но не за това, за което говори.
Много непрофесионално.

ГЪРНЕ, АРЕ НЕА НУЖДА ДА СЕ ПРАЙШ И НА ВУЛГАРНО А? да не говорим, че мнението ти е абсолютно безполезно (тоя път поне си се постарало с правописа, браво!)

---------------
По темата

явно са се пробвали да заснемат по-разчупено и неофициално видео. Дотку добре - особено предвид идеята да бъде видеоблог. Изпълнението обаче кофти/:

- страничният шум е твърде силен и разсейва
- поради страничния шум почти не мога да следя всичките цифри дето ги изреди
- поради двете горни можеше да вкарат и текст за подчертаване на важните моменти - основно цифрите и съотношенията
- личи и че и е първо или едно от първите видеа - задъхване, повтаряне - но това може да се изглади с опита

за мен - нелоша идея, кофти реализация

kreten

New Member

Между другото - останалите им видеа изобщо не са чак толкоз лоши. Контента е спорен винаги - всеки е на различно ниво и оценява информацията по различен начин. Говоря за качеството на клиповете. Примерно тва е доста прилично http://www.youtube.com/watch?v=dPN0CsnSK0o и пак е в свободна обстановка навън, тя говори малко по-гладко, страничният шум е по-скоро като фон и не пречи. Релано - мойте адмирации за упоритостта и куража - не на всеки му стиска да застане пред камера именно заради коментари като тоя на моруни кат гърнето горе.

Горе