Колко от вас са ранквали на 1 страница последните 6 месеца?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Колко от вас са ранквали на 1 страница в гугъл през последните 6 месеца нови проекти и какви методи , какви линкове сте използвали?
 
Е колега аз ако ти кажа за какво става въпрос ще ми вземеш хляба :)

Аз съм ранквал на 1 място нов сайт през последните 6 месеца, но по нискоконкурентни ключови думи.

По основните на 2 - 3 място, но правя уговорката, че нишата не е толкова популярна.

За други нови проекти се движим в топ 10 по основните ключови думи, но това може да е временно явление.

Общо взето, за да ранкнеш нов проект, се налага да вършиш много работа, и да притежаваш много ресурси.

P.S.

Между другото нещата не са някакви нови и нечувани до момента, така че се ориентирай към стандартните напътствия свързани със създаване на полезно съдържание, малко но качествени линкове и активност в социалните мрежи.

За методи, линкове и начини това да стане, няма да споделя, защото съм положил страшно много труд, за да постигна резултати.
 
Последно редактирано:
Линкове, социалки спам, спам по сайтове за обяви ( работи вече 10 години ). Уникалното съдържание не е задължително
 
5 сайта в последните 3 месеца, всеки с по около 4-5 ключови думи. БЕЗ да съм спамил никъде ;) П.П. Сайтовете за обяви помагат, но определено иска и там уникално съдържание, като помагащите са тези с възможност да добавите към обявата DOfollow линк. Но не те носят горни позиции. Социалните мрежи също не носят кой знае какъв ранг. 2 от сайтовете съм ги оптимизирал без съдържание в социалните мрежи :)
 

Горе