Колко пари давате месечно за цигари?

От: Колко пари давате месечно за цигари?

Всеки човек е различен и сам определя дали да пуши или не. Кака ми пуши по една кутия на ден, но при нея е доста тежко. Със ставането запалва цигара, случвало се е в 2-3 часа да ходя да и купувам цигари, което за мен не е нормално.

И не всеки може да ги откаже, защото до такава степен са привикнали с тях, че не им прави впечатление когато запалват цигара.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Цигарите са наркотик, а пушачите наркомани. Казвам го, щото един месец не излизах от вкъщи, за да мога да не пуша. Дълго време не ходих никъде, не пих алкохол и почнах яко да бягам, за да си изплюя катрана от дробовете и да не мисля за глупости. Тежко беше, ама сега ми е гот. Моят съвет е - спирайте, няма значение колко пушите. Аз пушех от 8 или 9 години по кутия и половина на ден, преди да ги спра.
 
Re: От: Колко пари давате месечно за цигари?

Цигарите са наркотик, а пушачите наркомани. Казвам го, щото един месец не излизах от вкъщи, за да мога да не пуша. Дълго време не ходих никъде, не пих алкохол и почнах яко да бягам, за да си изплюя катрана от дробовете и да не мисля за глупости. Тежко беше, ама сега ми е гот. Моят съвет е - спирайте, няма значение колко пушите. Аз пушех от 8 или 9 години по кутия и половина на ден, преди да ги спра.

Да, потвърждавам думите на @redrum, ако се съчетае с тичане - няма начин да нямате успех. Точно така беше и при мен, преди няколко годни, но пак се върнах. Скоро пак смятам да ги оставям, защото не е истина. А и други неща идват като по-важна част в живота. :) Трябва да имаш сили да ги посрещнеш нали? :)

Иначе и аз не го разбирам това да станеш по никое време през вечерта и да се изстреляш за цигари. :) Малко ми идва в повече, а съм пушач сега и горе-долу мога да разбера друг пушач, но това не мога да го разбера. :)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

от 98-ма до 2006-та пушех минимум по 1 кутия на ден, а ако сме с приятели на вън и по 2 не са ми стигали.
Добре че ги отказах тия боклуци, че здравето ти отива на кино, а и са абсолютно излишен разход.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Пушите пушите- якажете на хората някой лкесен начин за отказване от цигарите!
Примерно да видят бял дроб на пушач как изглежда има доста снимки в нета!:wink:
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Това като онази случка между двама, които си говорили, ей така като вас по темата и със сметките.
И непушача му ги смятал, смятал и накрая му изчислил, как можел за тия пари до сега да си е купил едно Ферари, примерно.
И пушача го погледнал и го попитал: Добре де, ти като не пушиш къде ти е Ферарито? :p

В този ред на мисли, и аз мога да не пуша, но пак ги изхарчвам за глупости, които не се виждат, а пък да спестявам от това загубена кауза. И сериозно, като съм ги спирала, или се разболявам и ги давам за лекарства, или нещо ми се поврежда, скъсва, счупва и трябва да си купя, така че цигарите са си разход, но не толкова непреодолим. Като нямам кинти, няма да пуша и толкова, но да ги спра защото ще забогатея, остави!

За здравето също може да си говорим като почнем с храните и стигнем до стреса, така че цигарите не са толкова страшни, ако не си ултра-пристрастен и вмирисан от тях.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Мамка им и цигари и аз преди 4 години ги спрях от раз а пушех по 2 кутии на ден.
Ама и качих поне 10 кила откакто ги спрях.
Рецептата за отказване си я написал, няма кво да я повтарям.
Цигарите са наркотик, а пушачите наркомани. Казвам го, щото един месец не излизах от вкъщи, за да мога да не пуша. Дълго време не ходих никъде, не пих алкохол и почнах яко да бягам, за да си изплюя катрана от дробовете и да не мисля за глупости. Тежко беше, ама сега ми е гот. Моят съвет е - спирайте, няма значение колко пушите. Аз пушех от 8 или 9 години по кутия и половина на ден, преди да ги спра.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз съм на принципа никога не си забранявай нищо на 100% , защото забраната провокира.
И цигарите и алкохола са повече на психическа зависимост, просто навик и двете съм ги отказал от раз, но когато ми е кеф паля по една на седмица примерно и пия само по празници, малии сега колко се задават:) , май, май ще го отложим за догодина:) .
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Ама и качих поне 10 кила откакто ги спрях.
По-добре дебел, отколкото наркоман :lol:
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

забравяш за кафето и алкохола , от там и за цигарите!

И сега какво? Да умираме здрави и да пестим за хубав парцел в гробището.
Защо си мислите, че като е вредно, след като се прекалява, непремено всеки прекалява и е мазохист да си вреди системно.
Аз познавам и много разболели се въздържатели, а пък още повече умрели.

Проблем би било, ако лишаваш примерно децата си, за да пушиш или пиеш, това вече си е за назидание.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз ги спрях преди 3 години и много се радвам от това :)

Та давам = 0 за тютюн, цветята не са моето нещо но пък спестените от предните 2 ги давам за папкане ..... много обичам да си угаждам :)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Проблем би било, ако лишаваш примерно децата си, за да пушиш или пиеш, това вече си е за назидание.


точно за таквиз като тебе е този абзац дето си го писала за грехотата да папаш и пупаш. а децата да ревът гладни!
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

точно за таквиз като тебе е този абзац дето си го писала за грехотата да папаш и пупаш. а децата да ревът гладни!


Такива като мен?
Каква съм аз?
Прочел ли си мненията ми? В какво точно ме обвиняваш? Че си тровя моето здраве и харча моите пари, защото те уверявам, че детето ми не е останало гладно, жадно и необлечено и необгрижено. Така че малко си уточни патоса на темичката, но така косвено да обвиняваш хората или да предизвикваш здравословноживеещите, да обиждат на "наркомани" и прошляци е малко тъпо.

Аз съм установила, че трезвениците пък са ужасно скучни и безинтересни.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Такива като мен?
Каква съм аз?
Прочел ли си мненията ми? В какво точно ме обвиняваш? Че си тровя моето здраве и харча моите пари, защото те уверявам, че детето ми не е останало гладно, жадно и необлечено и необгрижено. Така че малко си уточни патоса на темичката, но така косвено да обвиняваш хората или да предизвикваш здравословноживеещите, да обиждат на "наркомани" и прошляци е малко тъпо.

Аз съм установила, че трезвениците пък са ужасно скучни и безинтересни.

минали ти климакса или ти е перманентен!
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

минали ти климакса или ти е перманентен!
:lol::-o простак
 

Горе