Колко пари давате месечно за цигари?

От: Колко пари давате месечно за цигари?

Леонс, ти си последния който и обръща внимание. Моля те недей!!!! Не я провокирай да пише повече глупости.
Ще почерпя
минали ти климакса или ти е перманентен!
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз съм установила, че трезвениците пък са ужасно скучни и безинтересни.
Пияниците свършват по-бавно, а? :arrow:
 
От: Re: От: Колко пари давате месечно за цигари?

Ще почерпя
С това ни спечели всички ;)

Аз съм установила, че трезвениците пък са ужасно скучни и безинтересни.

А я ни кажи колко голяма е контролната група върху която си направила това проучване?



Пияниците свършват по-бавно, а? :arrow:
Бе тя хронуметар ли е ползвала всеки път ... че и да ги записва и сравнява?



Хахаха, това не е истина... :D
Въпроса е ти от къде знаеш? * ако говориш само за себе си това е ок, но при другите може да е различно * ... гореспоменатата може да каже по-точно ;)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Е така е, аз като пия жената винаги ликува :lol: Лошото обаче е, ако заспиш :lol:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Е така е, аз като пия жената винаги ликува :lol: Лошото обаче е, ако заспиш :lol:

Ако заспиш тя има 30 секунди да слезе, ако не си търсете кръстник ;)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Как обаче пиенето и тутуна вървят ръка за ръка, кат пиеш ти се допушва, а кат пушиш ти се допива и после ти се правят и други неща:)
Трябва обаче да се прави разлика между пияница и пияч:).
Пияча е забавен, интересен, потентен особено в сезона на дините, а пияндето е досаден, тъп, нахален и трудно му рипа, ако изобщо му рипне:D
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Моите цигари възлизат средно на около 100лв месечно. Нямам деца - не гладуват. :)Това, което ме дразни, обаче е как смело обобщавате, че пушачите харчат за глупости и пилеят, а не-пушачите ходят по вода и херувимчета пърхат сред тях. Аз съм заклет пушач и не вярвам, че някога наистина ще се реша да ги откажа, въпреки че понякога ми се иска. И не мисля, че само заради цигарите живея нездравословно, защото да преяждаш и изобщо да ядеш боклуци е много по-нездравословно.
За да разведря темата ще разкажа една забавна случка, свързана с цигарите:
От много отдавна съм вегетарианка и всевъзможни лекари-специалисти са ме критикували с аргумент, че не си набавям желязо и ще получа анемия и, понеже ръцете и краката ми са винаги студени, а и изобщо все ми е студено си мислех, че наистина имам лека анемия и даже съм взимала желязо, като хранителна добавка. Преди месец трябваше да дам кръв за операция на близък човек и в центъра по хематология се оказа, че първо взимат кръв от пръста, за да определят кръвната група и нивото на хемоглобин. Така се зарадвах, че най-после ще разбера дали наистина съм анемична и изведнъж лелята (лаборантка) въкликна: ''ооо, не. Много висок хемоглобин!'', при което аз я поправих: ''искате да кажете нисък?'', а тя: ''Не! Висок!'' При норма 130-160 моят беше 180.:) Аз скочих: ''ама как аз съм вегетарианка от много отдавна?'', а лелята попита: ''а пушите ли?'', казах че да и тя ми каза: ''айде сега иди мойто момиче да изпушиш една цигарка - не ставаш за кръводарител''. Оказа се, че пушачите имат висок хемоглобин, също скиорите и хората, които живеят на голяма надморска височина.:) Та.. ако някой е анемичен да пуши и ще се оправи.:) Шегувам се, разбира се.:) Но, все пак по-нездравословно и скъпо ни се отразява всяко управление на страната, така че цигарите са бял кахър.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Мухахаха аз не пуша :) цял живот слушам как парите не стигат на мама и тате - пушачи и да не казвам колко пари излизаха през ноздрите им............... сега мама ги отказа - татко още не може милият - ще умре от глад но ще пуши в кенефа..............

Дано станат по 10 евро кутията................ глад или умри :)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз си попушвам от време на време от келешлък ли, от скука ли не знам, като оставим това, че цигарите не ми доставят и вече такова удоволствие, другото над което се замислям е та има ли нещо по-неестествено от това да дишаш дим:), сетете се за нещо друго толкова идиотско което правите, аз не се сещам?...
Храната е друго, тя е естествена потребност и това, че се прекалява понякога не е нещо неестествено, но да дишаме пушек, не знам... като, че ли ни е малко градския смок да го ева:)
 
От: От: Колко пари давате месечно за цигари?

Аз си попушвам от време на време от келешлък ли, от скука ли не знам, като оставим това, че цигарите не ми доставят и вече такова удоволствие, другото над което се замислям е та има ли нещо по-неестествено от това да дишаш дим:), сетете се за нещо друго толкова идиотско което правите, аз не се сещам?...
Храната е друго, тя е естествена потребност и това, че се прекалява понякога не е нещо неестествено, но да дишаме пушек, не знам... като, че ли ни е малко градския смок да го ева:)

По-неестествено, според мен е вместо вода (което е нужно на организма) да льокаш нещо, което ти гори гърлото и те прави неадекватен и неприятен - говоря за алкохола, разбира се.:) Всеки има пороци и ги издържа финансово - нека не изпадаме в крайности и осъждаме хората, щом не ни пречат техните пороци.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Напротив. Пречат. Мен тютюневия дим ме дразни, очите ми започват да сълзят, неприятно ми е, ако седна на заведение навън през лятото трябва да търпя това. Оче ако някой пие наа съседната маса, това в 99.8 процента от случаите не ме засяга и съответно не ми пречи.
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Напротив. Пречат. Мен тютюневия дим ме дразни, очите ми започват да сълзят, неприятно ми е, ако седна на заведение навън през лятото трябва да търпя това. Оче ако някой пие наа съседната маса, това в 99.8 процента от случаите не ме засяга и съответно не ми пречи.

Глупости на търкалета. 99.8% пият и в 95% от случаите някой от тях се качва да кара пиян и убива човек или се потрошават от бой, понеже са се освинили и не знаят на коя планета се намират в момента. Пушачът си пуши на открито мирно и кротко и димът ще ти влезе в очите само ако му висиш над главата. Хайде, нека не започваме с кусурите, които ни дразнят у другите, че темата ще стане безкрайна и цигарите ще отидат доста назад в класацията. Темата е по колко харчим за цигари - по колкото си искаме. Никой от пушачите не е похарчил парите на някой от коментаторите, споко.:)
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Като пушач може и да не усещаш дима, ама аз го усещам и ми е неприятно. Не ходя по улиците посред нощ, та да ми налети някой пиян на бой. Ако го видя че е пиян, просто ще го подмина. За автомобилите си права, но това си е късмет. Може и най-добрия шофьор да ме блъсне и убие, ама може и най-пияния да си кара перфектно. То утре може и гръм да ме удари, ама...
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

На тази също не и обръщайте внимание. Не виждате ли какви несвързани неща пише
Като пушач може и да не усещаш дима, ама аз го усещам и ми е неприятно. Не ходя по улиците посред нощ, та да ми налети някой пиян на бой. Ако го видя че е пиян, просто ще го подмина. За автомобилите си права, но това си е късмет. Може и най-добрия шофьор да ме блъсне и убие, ама може и най-пияния да си кара перфектно. То утре може и гръм да ме удари, ама...
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

На тази също не и обръщайте внимание. Не виждате ли какви несвързани неща пише

Бих казала и на теб да не ти обръщат внимание, но отдавна забелязвам, че всички го правят. :)
Микро пенисът очевидно също вреди на обществото - индиректно. Един ощетен от природата наказва всички околни за недъга си..
 
От: Колко пари давате месечно за цигари?

Моите цигари възлизат средно на около 100лв месечно. Нямам деца - не гладуват. :)
Ако искаш да имаш деца - спри да пушиш. Цигарите сериозно увреждат детеродните способности. Плюс това, смърдяща на пепелник жена - не, благодаря.
 

Горе