Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

lowriderzzz

Well-Known Member
Здравейте! Интересно ми е как мислите - колко лева/$ максимум може да се изкарат месечно от труд изцяло свързан с интернет. Неща от сорта на превод на текстове, писане на съдържание, SEO, продаване на различни артикули в онлайн магазини и аукциони. търговия с валута, промотиране на афилиейтни продукти и други подобни активности.

Без да се налага се отваря и регистрира фирма , тоест работа за себе си (self employed).

Питам като цяло от любопитство. Дайте няколко предположения или споделете опит.

Благодаря
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Тук си от 2007 или поне тогава си се регистрирал... Ако си следил малко форума от тогава до момента щеше да знаеш отговора.

Но ето един:
Колкото повече работиш и правиш нещата качествено => повече пари можеш да спечелиш!

Ето едно предположение за месечна "заплата" чрез предлагане на самостоятелни услуги: от 0 до над 1000 лв преспокойно
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Тук си от 2007 или поне тогава си се регистрирал... Ако си следил малко форума от тогава до момента щеше да знаеш отговора.

преспокойно

по принцип знам отговора за себе си - макса който съм правил от онайн дейности е бил към 600 лв. Чудех се дали може и повече (само от онайн работа иуслуги)
Не съм следил много форума - рядко влизам.
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

600лв е една много прилична сума за онлайн дейности за месец.. Има хора в България, който едва изкарват минималната работна заплата с къртовски труд!
За мен лично, ако ти си изкарал 600лв ще си дадеш равносметка и ще работиш повече, за да згънеш още повече пари! Знаеш, човек е лакум и никой не бяга от мекото на хляба ;)

Поздрави,
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

50-100к, ако ли не и повече може си докарваш на месец - ако си овладял до съвършенство някой непрепоръчвани техники за промотиране, както може и 50 лв макс да си докарваш. Всичко е относително и опира до знание и капитали. Дано съм ти бил полезен, при иначе толкова общи поставен от теб въпрос
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

lowriderzzz Здравеите, бих искал да имам връзка с Вас (facebook, skype) няма значение, ако е възможно искам да Ви попитам някои неща.
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Банално стана, всеки втори се вълнува за парите. Рибата в морето, тигана на котлона... Правилно и единодушно колегите те ориентират. От 0.00 лв. до небето :), зависи от усилията които полагаш... А моят съвет е да хванеш един път и да се движиш само по него, така тези 600лв. скоро ще станат 1 000лв.
 
Има интернет маркетъри, чиито фирми носят 7-8-цифрени печалби на година, и те са започнали по познатата формула - като самоосигуряващи се (self-employed), отделящи значително време и/или капитал, за да придобият ноу-хау, след което регистрират фирма и аутсорсват и/или наемат служители.

Ако питаш само като self-employed колко можеш да печелиш, то отговорът е същият - тези по-горе принципно не им е проблем да си декларират милионите като self-employed, друг е въпросът колко е изгодно това. В този ред на мисли въпросът ти сам по себе си няма смисъл.

П.П. Ако единствената ти мотивация са парите, то вероятността да достигнеш до нивото на горепосочените маркетъри е изключително ниска.
 
Re: От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

lowriderzzz Здравеите, бих искал да имам връзка с Вас (facebook, skype) няма значение, ако е възможно искам да Ви попитам някои неща.

Здравей и добре дошъл при нас. Ако искаш нещо да питаш, питай тук. ;) Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Здравейте! Интересно ми е как мислите - колко лева/$ максимум може да се изкарат месечно от труд изцяло свързан с интернет. Неща от сорта на превод на текстове, писане на съдържание, SEO, продаване на различни артикули в онлайн магазини и аукциони. търговия с валута, промотиране на афилиейтни продукти и други подобни активности.

Без да се налага се отваря и регистрира фирма , тоест работа за себе си (self employed).

Питам като цяло от любопитство. Дайте няколко предположения или споделете опит.

Благодаря

Могат да се вадят много пари. При предлагането на услуги онлайн може да се започне с минимум инвестиция и да се постигнат страхотни резултати. Това, обаче става бавно, нужни са много усилия и разбира се умения в областта.

При продажбата на продукти някакви, мисля, че няма как да се мине без фирма - имам предвид, например при наличие на онлайн магазин. И според мен там има повече разходи и по-малко приходи.

За търговия с валута и по-точно форекс, това е най-лесния начин да правиш големи пачки, но за разлика от останалите начини тук има висок риск, нужно е време за "навлизане в материята", иска се маалко талант и нюх и доста тлъста сметка. Тоест, за разлика от друг тип онлайн бизнес, който може да започнеш с минимална или никаква инвестиция, тук трябва да имаш голям капитал, за да правиш и добри пари. Мисля, че последното да печелиш от форекс е най-добре - от гледна точка на самостоятелност. Не е нужно да имаш фирма или да си самонаето лице (мисля) - просто трябва да си декларираш приходите (и то изтеглените) в края на годината - и това е. :) Но сам се сети колко % хора се занимават с форекс и защо толкова малко. :D
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

о.0 сериозно ли аз съм пускал тази тема? (реторичен въпрос)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

имам познати тук от форума ,които си вадят преспокойно над 1000 лева и то само с 2-3 сайта от рекламите, в този ред на мисли и аз търся сайт в който да инвестирам определена сума, но и да има доходи поне 50 кинта на месец :)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

о.0 сериозно ли аз съм пускал тази тема? (реторичен въпрос)

В крайна сметка намери ли твоят начин за изкарване на пари ? :)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

...в този ред на мисли и аз търся сайт в който да инвестирам определена сума, но и да има доходи поне 50 кинта на месец :)

Е, ти сериозно ли търсиш такъв сайт? Ако си сериозен - обади ми се. Имам сайт, който изкарва месечно не 50, а двойно и тройно, веднага бих ти го продал на минимална цена от 2 500 лв.
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Има хора в форума които правят и по 200-300 евро на ден, ако става за на въпрос.
имам познати тук от форума ,които си вадят преспокойно над 1000 лева и то само с 2-3 сайта от рекламите, в този ред на мисли и аз търся сайт в който да инвестирам определена сума, но и да има доходи поне 50 кинта на месец :)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Има хора в форума които правят и по 200-300 евро на ден, ако става за на въпрос.


не вярвам да има такъв човек, това са около 12000 - 18 000 лева на месец , малко е в сферата на фентазито уни
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

не вярвам да има такъв човек, това са около 12000 - 18 000 лева на месец , малко е в сферата на фентазито уни
Има хора които изкарват и повече :) Сега дали вярваш или не си е твоя работа, но знам със сигурност, че има хора които изкарват много пари от адсенс и други рекламни мрежи :D
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Има хора които изкарват и повече :) Сега дали вярваш или не си е твоя работа, но знам със сигурност, че има хора които изкарват много пари от адсенс и други рекламни мрежи :D

за екип от хора може, но нека ако има човек от форума да каже : аз съм човека и посочи сайтовете за достоверност , мисля че много хора ще му свалят шапка.
 

Горе