Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Няма фентъзи тук всичко е въпрос на бизнес и трафик, имаш трафик вадиш пари, нямаш трафик = празен джоб. Другите ти варианти са или програмиране = много учене или талант да пишеш статии или seo дето е още по-трудно и се връзва с едно. ;)

не вярвам да има такъв човек, това са около 12000 - 18 000 лева на месец , малко е в сферата на фентазито уни
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

за екип от хора може, но нека ако има човек от форума да каже : аз съм човека и посочи сайтовете за достоверност , мисля че много хора ще му свалят шапка.
Как да ти го кажа надали е само 1, но мога да ти кажа ,че аз и моя скромен екип правим по над 200 евро дневно някой дни имаме и със 250 евро различно е.
Сайтове за достоверност няма как да ти дам просто не знам кой би си дал сайтовете макар, че някой колеги ги знаят.
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

А, будали като мен ги слагаха на показ, за това са и на това положение, но човек се учи от грешките си.
Как да ти го кажа надали е само 1, но мога да ти кажа ,че аз и моя скромен екип правим по над 200 евро дневно някой дни имаме и със 250 евро различно е.
Сайтове за достоверност няма как да ти дам просто не знам кой би си дал сайтовете макар, че някой колеги ги знаят.
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

според мен е реално 1 човек да изкара макс до 3-4000 лева от адсенс и други рекламни мрежи , но за повече или около 18 ооо бона ще спорим :)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

А, будали като мен ги слагаха на показ, за това са и на това положение, но човек се учи от грешките си.
Именно не трябва да си разнасяш сайтовете насам натам и да се хвалиш понеже много хора завиждат и ще се опитват да ти правят мръсно .. освен това и конкуренцията не е малко ..
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Именно не трябва да си разнасяш сайтовете насам натам и да се хвалиш понеже много хора завиждат и ще се опитват да ти правят мръсно .. освен това и конкуренцията не е малко ..

прав си , има логика, конкуренцията не спи...
 
Re: От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

прав си , има логика, конкуренцията не спи...

Никога, в никоя ниша. Само чака и прави/крои следващите си планове. ;) Няма шега в това. ;)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Ако си в онлайн търговията и го изядеш някакъв в Гугъл, отваряш топ 10 събираш адресите на офисите и отиваш и тарашиш напред :D
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

В крайна сметка намери ли твоят начин за изкарване на пари ? :)

Еми да, може да се каже. Макар че има и офлайн аспект.
 
Re: От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

според мен е реално 1 човек да изкара макс до 3-4000 лева от адсенс и други рекламни мрежи , но за повече или около 18 ооо бона ще спорим :)

Адсенс пич не е единствения начин за правене на пари онлайн, нали се сещаш. ;) Един човек не само може да ги изкара тези пари, но и много повече. Въпрос на ниша, бизнес модел и идея, която са развили. Не си слагай ограничения. Питай собственика на DP колко прави, или създателя на Angry birds. ;)
 
От: Re: От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

или създателя на Angry birds. ;)

Ето собствениците на Angry Birds:

Kaj Hed / Trema International Holdings BV: 69.7%, or $1.57 billion
Co-founder Niklas Hed: 4.3%, or $96.8 million
CMO Peter Vesterbacka: 3.1%, or $69.8 million
CEO Mikael Hed: 0.6%, or $13.5 million
Employees: 1.3%, or $29.3 million
Accel Partners: 10%, or $225 million
Atomico Invest: 10%, or $225 million
Felicis Ventures: 1%, or $22.5 million

...вие тука ми говорите за някакви хиледарки. :D

Колкото до AdSense - Виждал съм снимка на собственика на pof.com докато държи чек от Google на стойност $900 000 изкарани само за 2 месеца докато е бил "one person company". :)
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Ето собствениците на Angry Birds:

Kaj Hed / Trema International Holdings BV: 69.7%, or $1.57 billion
Co-founder Niklas Hed: 4.3%, or $96.8 million
CMO Peter Vesterbacka: 3.1%, or $69.8 million
CEO Mikael Hed: 0.6%, or $13.5 million
Employees: 1.3%, or $29.3 million
Accel Partners: 10%, or $225 million
Atomico Invest: 10%, or $225 million
Felicis Ventures: 1%, or $22.5 million

...вие тука ми говорите за някакви хиледарки. :D

Колкото до AdSense - Виждал съм снимка на собственика на pof.com докато държи чек от Google на стойност $900 000 изкарани само за 2 месеца докато е бил "one person company". :)

респект, свалям шапка на такива хора които са почнали от нулата и чукват милиончето:beer:
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

На мен ми харесва, че в тази схема виждаме и работниците на компанията и другото важно нещо, което аз забелязвам са бизнес ангелите, инвеститорите и т.н., които са подпомогнали това нещо да се случи.
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Здравей и добре дошъл при нас. Ако искаш нещо да питаш, питай тук. ;) Успехи и приятен престой тук. ;)


не бе това е баниран колега от форума и ще му предложи пари за профила му:)


pof.com това е акронима на petroff от форума:wink:
 
Последно редактирано:
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Не съм го познавал човека лично но съм му виждал чековете от adsense. В продължение на няколко месеца пича, който ако не се лъжа е на 25-26г изкарваше от 15 хиляди до 30 хиляди долара месечно. Говоря за българин, който работеше с английски сайтове. Какво точно правеше само той си знае...
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Колкото искаш може да изкарваш стига да имаш желание и да отделяш досатъчно време. Аз лично над 3000+ на месец. :)
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Ах, тези кинти, тези кинти. Само едно ще кажа - в нета трябва да намериш кои браншове са печеливши. Понеже има адски много информация за изкарване на пари от нета, повечето е дез-информация и човек много лесно се обърква и тръгва по губещия път. За това всеки трябва сам да си намери нишата за кинтите от нета.


Също така, приготви се за много работа. Това което казват че "крак връз крак и банковата сметка ти се пълни докато си пиеш кафенцето" са пълни глупости. Също така става дума за умствен труд който много повече съсипва човека от физическия.
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Ах, тези кинти, тези кинти. Само едно ще кажа - в нета трябва да намериш кои браншове са печеливши. Понеже има адски много информация за изкарване на пари от нета, повечето е дез-информация и човек много лесно се обърква и тръгва по губещия път. За това всеки трябва сам да си намери нишата за кинтите от нета.


Също така, приготви се за много работа. Това което казват че "крак връз крак и банковата сметка ти се пълни докато си пиеш кафенцето" са пълни глупости. Също така става дума за умствен труд който много повече съсипва човека от физическия.

изброявам ти най-печелившите браншове!

секс, финанси, геймс, клюки
 
От: Колко пари могат да се изкарат на месец само от онлайн дейности ?

Гледай ква лудница стана с голите снимки на знаменитостите...
 

Горе