Колко според вас струва този домейн

slr каза:
Точно затова няма програмисти милионери.

Кой те излъга? Май не си много в час с историята на компютрите а? Ама неее забравих, тука сички са noobs, извинявайте, о велики, че оспорваме вашето мнение.
 
MacTeP каза:
slr каза:
Точно затова няма програмисти милионери.

Кой те излъга? Май не си много в час с историята на компютрите а? Ама неее забравих, тука сички са noobs, извинявайте, о велики, че оспорваме вашето мнение.
:D :D . :D :D :D
Тука в тая тема стана много спам. Дайте да направим тема "Теориите на slr и n00b-овете в predpriemach.com :D :D :D :D :D :D . :D :D :D
 
Вие що не сте на училище бе зайци...
простете моята невежест в часът по информатика. Тогава пипах Радка под полата.
 
ае аз не съм сиирджия ама давам пет лева че оня дето е на 16 ше пребия тоя дет ся става на 15.Ае за кви глупости се карате?И без тва се изказвате неподготвени пак и така и не разбрах темата
 
Еми Мастъра питеше колко би струвал домейна му и ето как темата се обърна. Та аз мисля че има потенциял това домейнче. Качи му нещо - налинквай го и го зарежи да остарява. А после ще му скочи и стойноста, което си е вид инвестиране. :)
 
Няма програмисти милионери повечето са милиардери :) Мисля , че форума заприлича на себе си след изчезването на ДИДИ сега имаме нов хитов Уебмастът , който дойде да ни се изсмее .Добре дошъл ДИДИ2 надявам се да не се скараш с някой тука и да се разсърдиш и да не ни окуражаваш .Не знам колко време мина ,но форума беше загубил хумористичния си облик след изчезването на диди .Надявам се един ден като имаш време slr да ни даде някой друг урок .
-Лари Пейдж е строителен инженер
-Бил Гейтс е неуспял адвокат нищо неотбиращ от Операционни системи
-Създателите на всички сайтове са по един и са миньори или фризьори .
-Никой не търси партньори защото той е всезнаещ и няма по-добър от него с ПХП и Фотошоп се справя еднакво добре като Майскюела го е научил в детската .
П.С : Добре е да ни разясниш като сме начинаещи ти какво постигна за да имаме цели и ние някой ден да постигнем това което ти братче
 
ilianskim каза:
Няма програмисти милионери повечето са милиардери :) Мисля , че форума заприлича на себе си след изчезването на ДИДИ сега имаме нов хитов Уебмастът , който дойде да ни се изсмее .Добре дошъл ДИДИ2 надявам се да не се скараш с някой тука и да се разсърдиш и да не ни окуражаваш .Не знам колко време мина ,но форума беше загубил хумористичния си облик след изчезването на диди .Надявам се един ден като имаш време slr да ни даде някой друг урок .
-Лари Пейдж е строителен инженер
-Бил Гейтс е неуспял адвокат нищо неотбиращ от Операционни системи
-Създателите на всички сайтове са по един и са миньори или фризьори .
-Никой не търси партньори защото той е всезнаещ и няма по-добър от него с ПХП и Фотошоп се справя еднакво добре като Майскюела го е научил в детската .
П.С : Добре е да ни разясниш като сме начинаещи ти какво постигна за да имаме цели и ние някой ден да постигнем това което ти братче

Гледай сега, аз ще си тръгна, лесна работа. Ама ти пак ще си останеш толкова зле :) А Аз ще пипам радка под полата.
И не е важно какво съм правил аз, лошото е че знам какво си правил ти.
 
ти май сефтето си направил или ти се иска и си започнал да сънуваш само мокри сънища . Аз не искам да напускаш , а и не ми пука за това дали си тук и къде пипаш това ,че обарваш съученичките си не те прави голяма работа .Разбирам ,че ти е трудно да изкараш тоя пубертет , но това не ти дава основания да обвиняваш някого от форума в едно или друго . Във форума има хора които са постигнали това което ти може би след 100 години няма да постигнеш ,а и повечето могат да ти бъдат бащи което е доста кофти само да си го помислиш .
 
споделям ,че домейна играе все по-малка роля в интернет и в тоя ред на мисли домейна е добре да е свързан с темата на сайта , но може и да е нещо съвсем измислено :)
 
Мдам един домеин струва толкова колкото някои е готов да плати а докато си намериш някои чакаш. Ако му искаш много може дълго да чакаш да го прадеш...
 

Горе