Колко сте губели |максимум| от сайт ?

От: От: От: От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Не е срамно да се учиш! Безгрешни хора няма.
Не е срамно да се учиш. Срамни са издънките, които можеш да направиш по време на това обучение и особено ако са огромни.
 
От: От: От: От: От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

Преди две години се набутах 1200 лв за сайт за онлайн магазин, който не даде резултати. Новите бизнес начинания почти веднага след два месеца ми избиха разходите за сайта, но там маркетинга е комплексен офлайн и онлаин. Ще дерзаем и ще бачкаме защото друг начин няма!!!
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

$800 само от една поръчка - провалена от клиент защото я получил днеска а не вчера както очаквал. Останалото - лошо стечение на обстоятелствата и 800$ загуба
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

580 евро. Да чукна на дърво дано не се повтаря. Писнало ми е от псевдно СЕО и псевдо разбирачи. Моя съвет колеги е вместо да плащате на някой да ви прави СЕО, купете си 10 литра бира и пуканки, седнете пред PC-то и изчетете всичко от предприемача и особено някои мнения на coolice, който е дал някои съвети и работят безотказно.

Поздрави
 
От: Колко сте губели |максимум| от сайт ?

ся съм захванал един проект за х...я и последните 3 месеца кихам като разпран :) по 350-400лв всеки месец :) без да слагам труда моя и на познати дето помагат :)
и ако не почне да снася до края на годината :) ще съм много на зад :)
 

Горе