Колко струва един магазин на WordPress

И при онлайн търговията, и при сайтоправенето има свръхпредлагане, неотговарящо на търсенето.

Съответно ни едните ще вземат кой знае какви пари, ни другите.

Разпръсквайте се из други ниши, ако искате кинтаж.
 
Стига човек да има време и желание, може да си го създаде изцяло сам. Изключително много информация,клипове и какво ли не има вече в интернет! Пак казвам време и желание! А до колкото това за плащане - има хора и фирми, които ще свършат същото както за 1000лв, така и за 5000лв.
А в днешно време кой няма някой познат програмист? Аз мисля, че всеки познава такъв и би се уговорил на приемлива цена и сигурна свършена работа.

Поздрави
 
А в днешно време кой няма някой познат програмист? Аз мисля, че всеки познава такъв и би се уговорил на приемлива цена и сигурна свършена работа.
Това ми прозвуча като "Племенника е голям хакер, цъка по цял ден на компютъра, ще ми го направи."
 
Това ми прозвуча като "Племенника е голям хакер, цъка по цял ден на компютъра, ще ми го направи."
Еми....и такива случаи съм гледал аз лично. :) Сини ми го направи, защото разбира от компютри. :) А пък друг сам си го направи, щото едно време правел 1-2 инсталации на Джумула. И ей такива. После, ама то не работи. :)
 
Еми....и такива случаи съм гледал аз лично. :) Сини ми го направи, защото разбира от компютри. :) А пък друг сам си го направи, щото едно време правел 1-2 инсталации на Джумула. И ей такива. После, ама то не работи. :)
Имах предвид хора, които го работят постоянно на договор във фирми и т.н. Защото ако поръчката мине през фирмата цената е една, ако мине на частна от дадено лице, вече става друга, освен ако не желаеш фактура и т.н.
 

Горе