Колко струва един уеб сайт?

AMitrev

Well-Known Member
След като не знаете какво означава CMS недейте се излага като коментирате!

Content management system (CMS) е всяка система, чрез която се управлява съдържанието, така че дали ще е Wordpress или "къстъм писано от нулата" е все тая. Можеш ли да манипулираш съдържанието занчи е CMS.

hristonev

Well-Known Member
Да разбирам, че не се харесвате? :)

Но горе долу са тези цифрите. Според мен е прав и в това, което казва. Не чувам нещо, което да глупост.
Да ми препоръчате някой урок? Май съм си сбъркал професията.

Blinky

Owner
Да ми препоръчате някой урок? Май съм си сбъркал професията.
Почваш Пайтъна и така....там се бутат всички, които искат да правят AI. Има някакви курсове, но са предимно алгоритми, и структури от данни. Ако решиш, ще проуча и ще пиша тук даже. :) То цяла специалност има в СУ.

Но спокойно може да се обучиш от видеа.

hristonev

Well-Known Member
Почваш Пайтъна и така....там се бутат всички, които искат да правят AI
Миналата година почнах един курс, В началото ок, беше кеф. После обаче много тежко стана. Май съм и дърт вече за невронките.

Станимир И

Well-Known Member
Почваш Пайтъна и така....там се бутат всички, които искат да правят AI. Има някакви курсове, но са предимно алгоритми, и структури от данни. Ако решиш, ще проуча и ще пиша тук даже. :) То цяла специалност има в СУ.

Но спокойно може да се обучиш от видеа.

Скоро започнахме да пишем софтуер за роботизираните крайници в Америка, искахме да ни направят сайт и намерихме под WP, защото нямаше време за тази част, моят партньор издири нормално уеб студио, това студио искаше 8 хиляди долара за WP сайт с 10 страници, прочем това е най-евтината оферта в България гледам за 600 лв все още има предложения за изработка, мисля, че скоро ще се конкуренция на индийци и пакистанци.

• Haha
Реакции: Sky

contra

Well-Known Member
Как от Уукомерс сайтове минахме на AI - нещо изпуснах нишката?

• Like
Реакции: Sky

Blinky

Owner
Миналата година почнах един курс, В началото ок, беше кеф. После обаче много тежко стана. Май съм и дърт вече за невронките.
Хахаха, да не ти пука. Аз почнах един също, който също доста ме тормози, за системен админ, адванс. И мисля, че ще станат нещата. Така, че захапвай и ще се получи. Знам ти възможностите, дори ще се справиш по-добре от мен. ;)

Blinky

Owner
Как от Уукомерс сайтове минахме на AI - нещо изпуснах нишката?
Май аз задухах натам. Защото ще се прави повече пари. Видя от видеото колко струват изработките на магазини и сайтове с WP, та направо да се скочи и на по-дебели суми. :)

contra

Well-Known Member
Не виждам пари в AI-то, освен на заплата в голяма компания... ама и тогава заплатата няма да е по-голяма то тая на бек или фронтендър.

Само скуката ще е по-голяма.

Blinky

Owner
Скоро започнахме да пишем софтуер за роботизираните крайници в Америка, искахме да ни направят сайт и намерихме под WP, защото нямаше време за тази част, моят партньор издири нормално уеб студио, това студио искаше 8 хиляди долара за WP сайт с 10 страници, прочем това е най-евтината оферта в България гледам за 600 лв все още има предложения за изработка, мисля, че скоро ще се конкуренция на индийци и пакистанци.
Те под поста му какви ли не се изляха да пишат. :) Има хора, които правят за малко, за много и са средни пари.

Не виждам пари в AI-то, освен на заплата в голяма компания... ама и тогава заплатата няма да е по-голяма то тая на бек или фронтендър.

Има, но за жалост ако имаш подходящ проект за себе си. И да се продава. Да речем, мой познат прави AI за пренареждане на витрини и стелажи в супермакетите. Следи поведението на потребителите, и оптимално прави изчисления кое е най-добре къде да бъде.

hristonev

Well-Known Member

Аз също мисля така. Обаче имам едно чувство на нужда да видя с какво се занимават батковците :D

Blinky

Owner
Аз също мисля така. Обаче имам едно чувство на нужда да видя с какво се занимават батковците :D
Виновен. :) Скоро ще имаме и сайтове с някакво вградено AI. Но няма пряка връзка, освен парите, които станаха на въпрос по-горе. :)

Горе