Колко струва един уеб сайт?

След като не знаете какво означава CMS недейте се излага като коментирате!

Content management system (CMS) е всяка система, чрез която се управлява съдържанието, така че дали ще е Wordpress или "къстъм писано от нулата" е все тая. Можеш ли да манипулираш съдържанието занчи е CMS.
 
Да разбирам, че не се харесвате? :)

Но горе долу са тези цифрите. Според мен е прав и в това, което казва. Не чувам нещо, което да глупост.
Да ми препоръчате някой урок? Май съм си сбъркал професията.
 
Да ми препоръчате някой урок? Май съм си сбъркал професията.
Почваш Пайтъна и така....там се бутат всички, които искат да правят AI. Има някакви курсове, но са предимно алгоритми, и структури от данни. Ако решиш, ще проуча и ще пиша тук даже. :) То цяла специалност има в СУ.


Но спокойно може да се обучиш от видеа.
 
Почваш Пайтъна и така....там се бутат всички, които искат да правят AI
Миналата година почнах един курс, В началото ок, беше кеф. После обаче много тежко стана. Май съм и дърт вече за невронките.
 
Почваш Пайтъна и така....там се бутат всички, които искат да правят AI. Има някакви курсове, но са предимно алгоритми, и структури от данни. Ако решиш, ще проуча и ще пиша тук даже. :) То цяла специалност има в СУ.


Но спокойно може да се обучиш от видеа.

Скоро започнахме да пишем софтуер за роботизираните крайници в Америка, искахме да ни направят сайт и намерихме под WP, защото нямаше време за тази част, моят партньор издири нормално уеб студио, това студио искаше 8 хиляди долара за WP сайт с 10 страници, прочем това е най-евтината оферта в България гледам за 600 лв все още има предложения за изработка, мисля, че скоро ще се конкуренция на индийци и пакистанци.
 
  • Haha
Реакции: Sky
Как от Уукомерс сайтове минахме на AI - нещо изпуснах нишката?
 
  • Like
Реакции: Sky
Миналата година почнах един курс, В началото ок, беше кеф. После обаче много тежко стана. Май съм и дърт вече за невронките.
Хахаха, да не ти пука. Аз почнах един също, който също доста ме тормози, за системен админ, адванс. И мисля, че ще станат нещата. Така, че захапвай и ще се получи. Знам ти възможностите, дори ще се справиш по-добре от мен. ;)
 
Как от Уукомерс сайтове минахме на AI - нещо изпуснах нишката?
Май аз задухах натам. Защото ще се прави повече пари. Видя от видеото колко струват изработките на магазини и сайтове с WP, та направо да се скочи и на по-дебели суми. :)
 
Не виждам пари в AI-то, освен на заплата в голяма компания... ама и тогава заплатата няма да е по-голяма то тая на бек или фронтендър.

Само скуката ще е по-голяма.
 
Скоро започнахме да пишем софтуер за роботизираните крайници в Америка, искахме да ни направят сайт и намерихме под WP, защото нямаше време за тази част, моят партньор издири нормално уеб студио, това студио искаше 8 хиляди долара за WP сайт с 10 страници, прочем това е най-евтината оферта в България гледам за 600 лв все още има предложения за изработка, мисля, че скоро ще се конкуренция на индийци и пакистанци.
Те под поста му какви ли не се изляха да пишат. :) Има хора, които правят за малко, за много и са средни пари.

Не виждам пари в AI-то, освен на заплата в голяма компания... ама и тогава заплатата няма да е по-голяма то тая на бек или фронтендър.

Само скуката ще е по-голяма.
Има, но за жалост ако имаш подходящ проект за себе си. И да се продава. Да речем, мой познат прави AI за пренареждане на витрини и стелажи в супермакетите. Следи поведението на потребителите, и оптимално прави изчисления кое е най-добре къде да бъде.
 
Не виждам пари в AI-то, освен на заплата в голяма компания... ама и тогава заплатата няма да е по-голяма то тая на бек или фронтендър.

Само скуката ще е по-голяма.
Аз също мисля така. Обаче имам едно чувство на нужда да видя с какво се занимават батковците :D
 
Аз също мисля така. Обаче имам едно чувство на нужда да видя с какво се занимават батковците :D
Виновен. :) Скоро ще имаме и сайтове с някакво вградено AI. Но няма пряка връзка, освен парите, които станаха на въпрос по-горе. :)
 

Горе