Колко тежите

кг ?


  • Общо гласове
    162
От: Колко тежите

Бре, 66 съм станал..
- преди 6 месеца

Пхах, 70 съм вече, редовните тренировки си казват думата, :D , а като се има предвид, че започнах усилено едва средата на август - преди месец - 2-3 кг. никак не са малко за това време; пп - не ползвам добавки, :D
 
Последно редактирано:
От: От: Колко тежите

- преди 6 месеца

Пхах, 70 съм вече, редовните тренировки си казват думата, :D , а като се има предвид, че започнах усилено едва средата на август - преди месец - 2-3 кг. никак не са малко за това време; пп - не ползвам добавки, :D

Ти си корава машина и вече започваш да ме плашиш даже. След 10 месеца ще си дигнал още 30 - 50 кила :(
 
От: От: От: Колко тежите

Ти си корава машина и вече започваш да ме плашиш даже. След 10 месеца ще си дигнал още 30 - 50 кила :(

:D, е аз не се бъхтам непрестанно, а основно лятото - зимно време няма настроение за физически упражнения, тъй че тея 3 кг. мога да ги смятам за година напред, щото лятото свърши, :D
 
От: От: От: Колко тежите

Ти си корава машина и вече започваш да ме плашиш даже. След 10 месеца ще си дигнал още 30 - 50 кила :(

:D, е аз не се бъхтам непрестанно, а основно лятото - зимно време няма настроение за физически упражнения, тъй че тея 3 кг. мога да ги смятам за година напред, щото лятото свърши, :D



eee анкетата няма да е актуална сега :)
може ли да гласуваме по няколко пъти щото аз от тренировки не качвам а свалям кила :)
 
Последно редактирано:
От: Колко тежите

74 кг. И аз от тренировки качвам тегло :p
 
От: От: От: Колко тежите

Инвестирате всички приходи в храна и накрая всички ще се търкаляме :) :twisted:
Aз имах един колега, на който 80% от разходите му отиваха за храна. Не печелеше много, но и не ядеше малко. Не е дебел, просто подържаше форма и тренираше и не трябваше да пада под опредлени килограми. Абе зле е като цяло да си роб на дебелото черво. :)
 
От: Колко тежите

Ехее то вота като не може да се променя какво правим,те килата все нагоре отиват ...
 
От: Колко тежите

70 + 4-5 кг. в зависимост от сезона. Висок 182 см.
 
От: Колко тежите

85 кг - 194 см височина от една година ходя на фитнес минимум 3 пъти в седмицата и се чувствам перфектно.
Съвета ми към всички е да отделяте по час два за спорт може да не е фитнес, ако ще и една дълга разходка да направите пак е нещо.Колело също е много добра опция. Не се застоявайте пред компютрите :)
 
От: Колко тежите

Опитвам се да стигна 70кг. за мойте 182см. съм малко лекичък.
Ма така си е от скоро си намерих жена да ме гледа-3 годинки, докат ме вкара в правия път имам още малко време да съм лекичък :p
 
От: Колко тежите

Онзи ден като си пращах няколко пратки в Еконт се претеглих... 102 кила едвам го повярвах... е вярно 190 см съм ама все пак са станали доста. Обичам да похапвам и като малък спортувах доста сега бачкането ми е свързано предимно пред компютъра или в колата и ето какъв е резултата... Движение му е майката. И подкрепям колегата по-горе колелото е идеален вариант. Обикаляш си разглеждаш интересни места като хванеш някой между селски път, чист въздух, приятели добра форма. За жалост с годините време няма и трудно се намират хора за цял ден мотане с колело... и сега само чат пат до офиса с колелото или пеш тва ми е...
 
От: Колко тежите

За близо 185 см ще съм малко в тежките :D - трябва посвалия малко и да се впишва в идеалните 85 :D
 
От: Колко тежите

105 съм ги заковал :)
 

Горе