Колко часа ставате?

От: Колко часа ставате?

Според мен не е важно в колко се става а по колко се спи. Забелязал съм, че 7 часа ми е перфектното време за спане. Принципно лягам в 12:00 и ставам в 7:20 ч. Но мисля да започна да ставам в 7:00 ч. При по малко сън от 7 часа съм раздразнителен - при повече - ставам непродуктивен и мързелив.
 
От: Колко часа ставате?

Аз лично обичам да си поспивам, тъй че не обичам да ставам рано, ако нямам нещо уговорено рано сутрин. Принципно се събуждам и сама около 10 :-o
 
От: Колко часа ставате?

"В колко часа" или "Колко часа" е истинският въпрос? Щото аз ставам бързо - за има няма 5 секунди се вдигам от леглото, не ми трябват часове. А иначе и аз ставам като стане бебето (а то става по няколко пъти на вечер).
 
От: Колко часа ставате?

Ставам в 7, защото ми се налага.
Когато не ми се налага да ставам, в 8ч. вече съм на крак.
 
10-11, но се случва и 12.

За сметка на това не си лягам преди 3-4 или даже 5+
 
7:30-8:00, стремя се да спя между 7 и 8 часа, които са ми напълно достатъчни.
 
в 11 в делнични дни и към 14-15 уикендите. не съм пияница и купонджия, просто обичам да спя.
 
Гледам да хващам изгрева, но е още ми е трудно.
 
Редовното събуждане е в осем, но обичам малко да се излежавам. Колко малко.. зависи от нещата за вършене.
 
Който спи повече от 6 часа, значи парите са му в излишък и може да си го позволи. За мен винаги спането е било тежка загуба на време. Изключвам когато съм пускал прасето на паша предната вечер, тогава може и по-7-8 часа да се спи. :) Ама рядко се случва вече...
 

Горе