Колко часа ставате?

От: Re: От: Колко часа ставате?

Да, и остаря на 35 години. Не продължи ли така. Не знам как го е правил, но 4 часа сън на ден ми се вижда нещо много странно за човек, който трябва да е най-фокусиран от всички около него. :)

В началото може да си позволиш безсънни нощи (защото са си такива с по 4 часа на денонощие) в началото, когато нещата запалват, но през целия си живот да караш така, много странно какво ще преставляваш на 40 години. :)

Не, човекът, за който говоря (не помня името му) беше на 60 години.
 
От: Колко часа ставате?

Обикновено стоя до 4-ри сутринта и спя средно до между 7-11ч. - Най-вече 8-9, но като ми е много изморено 10-11... :D
 
Re: От: Колко часа ставате?

С тея графици кога ви остава време за пиене? :/

При мен пиенето е по повод и трябва да има много голяма дупка от почивни дни, за да се взема ръце за предстоящите задачи след това. :) Няма как, алкохолът и концентрацията в работния процес трудно вървят ръка за ръка. Но се срещат и случаи, в които някой удря по едно голямо за да свали стреса и да се концентрира. Има добри примери и за това. :)
 
От: Колко часа ставате?

Ами чи при 6 часа сън има 18 часа за наливане. :lol:
С тея графици кога ви остава време за пиене? :/
 
От: Колко часа ставате?

преди 11 часа много трудно, ставам след 12 почти винаги.
клиенти много, сънят си ми е един дет се вика, за какво да си го развалям заради някой си? я не съм на зор, който е на зор ще ме изчака да се наспя
 
От: Колко часа ставате?

С тея графици кога ви остава време за пиене? :/

Алкохола трябва да е събитие, а не начин на живот, поне според мен.
 
От: Колко часа ставате?

преди 11 часа много трудно, ставам след 12 почти винаги.
клиенти много, сънят си ми е един дет се вика, за какво да си го развалям заради някой си? я не съм на зор, който е на зор ще ме изчака да се наспя

Какво самочувствие 8) Ако съм ти клиент, няма да те чакам да се събудиш. Конкуренцията е голяма!!
 
От: Колко часа ставате?

За пиенето, вечер докато работя по 1 , макс 2 чаши домашно вино. Иначе по-сериозно само ако има повод, че после на другия ден ме отпиши..
Напоследък режима ми за спане е от 4 до 10-11, което прави 6-7 часа сън.
 
От: Колко часа ставате?

само като се спомене алкохол и темата започва да се измества sarcastic.gif

А как "пълноценно" (и по-бързо) изключвате от работен режим? Някои просто се трупясват, но за други е доста по-трудно. Ето например irgy удря две чаши вино и е готов. А вие? Пиете някое хапченце, гръмвате някой останал фас или просто отцепвате без проблем?
 
От: Колко часа ставате?

Опитвам се да ставам рано - около 8, въпреки че в момента не работя. Така целия ден е пред мен и се чувствам доста по добре от колкото да спя до 11-12
 
От: Колко часа ставате?

8 Часа са изключително много за спане, поне според мен. Ако си спазваш режим организмът се нагажда и възстановяваш за 5-6 часа, при някой с бърз метаболизъм и по-малко. Аз от много години лягам към един и ставам към 7, че понякога и по-рано. Един път в седмицата, обикновено в неделя, спя докато ми се спи, някъде докъм 9-10 максимум. Тея спанета по 10 часа до обяд за мен са загуба на време. Това са ти години, години загубени в безсмислено спане. Сега съм на 37 г., които всички казват, че не ми линчът. Нито бяла коса имам, нито каквито и да било белези на амортизация. Жена ми вика, че и там все още се справям прилично:), така че по-малкото спане не е проблем. Всичко е до навици.
 
От: Колко часа ставате?

8 Часа са изключително много за спане, поне според мен. Ако си спазваш режим организмът се нагажда и възстановяваш за 5-6 часа, при някой с бърз метаболизъм и по-малко. Аз от много години лягам към един и ставам към 7, че понякога и по-рано. Един път в седмицата, обикновено в неделя, спя докато ми се спи, някъде докъм 9-10 максимум. Тея спанета по 10 часа до обяд за мен са загуба на време. Това са ти години, години загубени в безсмислено спане. Сега съм на 37 г., които всички казват, че не ми линчът. Нито бяла коса имам, нито каквито и да било белези на амортизация. Жена ми вика, че и там все още се справям прилично:), така че по-малкото спане не е проблем. Всичко е до навици.

Така е. 5-6 часа стигат. В някой случай и 4 са ОК. Но ако цял ден си подложен на физически труд и 8 може да ти стигнат.
 
От: Колко часа ставате?

организмът се нагажда и възстановяваш за 5-6 часа. Аз от много години лягам към един и ставам към 7

в неделя, спя докато ми се спи, някъде докъм 9-10 максимум.

:shock:
Противоречиш си...
ако организъм ти се беше нагодил, в неделя нямаше да ти се спи. :D
 
От: От: Колко часа ставате?

Събота ми е ден за свинщини, така че лягането в 1 е утопия:p


:shock:
Противоречиш си...
ако организъм ти се беше нагодил, в неделя нямаше да ти се спи. :D
 
От: Колко часа ставате?

Ставам 8 без 10/15.

Сънят ми е около 7/8 часа. Но поне два дни в седмицата правя сън по 10-12 часа.
 
От: Колко часа ставате?

Старая се да лягам рано, към 11 и да ставам към 7. Ако легна в 12, да стана към 8. Най-готиното е, че не навивам аларми и се събуждам сам.
 
От: Колко часа ставате?

Истински успешните хора правят каквото си искат, когато си искат, и освен това не ги ебе какво пише за това какво трябва да правят "успешните" хора, включително, но не ограничено до ставането от сън :D
 

Горе