Колко често проверявате facebook профила си?

Колко често проверявате facebook профила си?

  • не излизам от facebook

    Votes: 11 23.4%
  • по 10 пъти на ден

    Votes: 8 17.0%
  • повече от 20 пъти на ден

    Votes: 6 12.8%
  • по 1-2 пъти на ден

    Votes: 11 23.4%
  • по 1 път на 2-3 дни

    Votes: 9 19.1%
  • по 1 път на седмица

    Votes: 2 4.3%
  • по 1 на месец

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    47

Blinky

Owner
Колко често кибичите във facebook? Искам да видя как е тук %-та. Знам, че за някои е работа, но все пак искам и да видя колко реално се товари сайта от такива потребители също. Всички го правим. На работа, на някое кафе, почти навсякъде. Аз лично го чеквам няколко пъти на ден - може би към 10-15. Но освен за работа, аз следя и news feed-овете, за които съм обиниран. Рядко ми е извън този ми фокус. Така го направиха, че освен губене на време, може да е добър източник на инфо.

Давайте си отговорите. :)
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Искам да допълня за тези, които не влизат. Само да се похвалят тук. :)

Стойностите нямаше как да са, така, че отбележете (ако не попадате точно в някоя) даже да се допирате до най-точната. Аз си казах и има такава. И не ми казвайте, че влизате рядко и в същото време ми драснете по 1-2 пъти на ден. :) Това не е рядко. :)
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Всеки път като седна на компютъра каквото и да върша интуитивно първо пиша f в браузера и влизам в facebook и се мотая няколко минути :D Наистина е много полезен за следене на feedovete и най-вече за това го ползвам :)
 
Няма какво да лъжа :) Фаерфокса е отворен и в него седи фейсбук-а постоянно.
В хром си върша работата. И не не съм "пристрастен" към фейсбук, а както каза Блинки ми е в пъти по-лесно да откривам новините, както и обществения отзвук, от колкото да се абонирам за 50тина фийда и да чета камара глупости, които така или иначе са маловажни :)
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Постоянно си стои зареден в браузъра, а пък аз рядко си изключвам компа :)
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Тотално го зарязах, от близо 3 месеца не съм влизал. Според мен си е само загуба на време, освен ако не го използваш с рекламна цел.
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Сега ми е отворен постоянно зареди групата против ACTA. По принцип един два пъти на седмица най-много.
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Въобще не влизам, само ако трябва да добавя нещо в някоя страница. Почнах да ползвам повече Google+, доста по-добре е направено според мен.
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Ами доста често, следя доста неща в него, добър източник на простотия е, а от опит знам че това се търси най-много :)
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Седя там постоянно.. имам доста страници за който трябва да се грижа... чат пат има и нещо интересно от мойте приятели ;-)
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

И на мен ми стои непрекъснато включен. Като зацикля на нещо в работата или някой/нещо ме изнерви си превключвам там да погледам малко глупости и да си разведря ума - после пак работа...:rolleyes:
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Имах, фейсбук за 3 сайта. Като продадох сайтовете си изтрих профила. Бях си добавил гаджето и няколко приятели колкото да си шерваме снимки през това време. Общо-взето за по половин час на седмица влизах.
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Аз да взема да се оплача тук.
Току що феса ме изрита като мръсно магаре! Последва низ от прозорци при влизане - колко лошо било да искаш приятелство от непознати, как съм наказан за два дни да не искам приятелство, да съм прочетял политиката им. Накрая се добрах до прозорец намерете приятели: по възраст, град, гимназия и още куп глупости. На мен ми трябват хора с общи интереси! Но такава възможност - йок! Не ми трябват нито набори, нито селски - трябват ми хора с интереси като моите.
И после ще ми се пъчат, че са социална мрежа. Квартална клюкарка са - това излиза в крайна сметка!
И дивотията на гугъл+ - двете ми истински имена. Ай сиктир!А какво сънувам не искате ли?! В 3Д??? Изтрих профила, направих нов, спретнах две прилични имена, отразяващи мен. Приеха го!
Тези социалки се взеха много насериозно - искат да знаят повече от жена ми за мен, да не говорим за кварталния.
Статистиката на Третия райх, КГБ и Шесто управление ряпа да ядат пред тях.
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Аз да взема да се оплача тук.
Току що феса ме изрита като мръсно магаре! Последва низ от прозорци при влизане - колко лошо било да искаш приятелство от непознати, как съм наказан за два дни да не искам приятелство, да съм прочетял политиката им. Накрая се добрах до прозорец намерете приятели: по възраст, град, гимназия и още куп глупости. На мен ми трябват хора с общи интереси! Но такава възможност - йок! Не ми трябват нито набори, нито селски - трябват ми хора с интереси като моите.
И после ще ми се пъчат, че са социална мрежа. Квартална клюкарка са - това излиза в крайна сметка!
И дивотията на гугъл+ - двете ми истински имена. Ай сиктир!А какво сънувам не искате ли?! В 3Д??? Изтрих профила, направих нов, спретнах две прилични имена, отразяващи мен. Приеха го!
Тези социалки се взеха много насериозно - искат да знаят повече от жена ми за мен, да не говорим за кварталния.
Статистиката на Третия райх, КГБ и Шесто управление ряпа да ядат пред тях.



И на мен ми се случи вчера!!!
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Facebook профилите ги ползвам само за работа. Не разбирам хората, които споделят лични неща във фейса с непознати...
 
От: Колко често проверявате facebook профила си?

Facebook профилите ги ползвам само за работа. Не разбирам хората, които споделят лични неща във фейса с непознати...

Същото е положението и при мен :)
 
Re: От: Колко често проверявате facebook профила си?

Facebook профилите ги ползвам само за работа. Не разбирам хората, които споделят лични неща във фейса с непознати...
И аз така. Имам 5 фейсбук акаунта с 0 приятели в тях и с над 15 фен страници :D Като цяло имам профил в над 30 социални мрежи и всичките ги ползвам единствено за СЕО и маркетинг. Изобщо не са ми интересни нито клюкарщините, нито игричките, нито нищо. Нужната информация си я намирам по сайтове, форуми и блогове на тематиката, която ме интересува. Ако пък ми е мъчно за някой или някоя - имам телефон с достатъчно контакти :)
 

Горе