Конкурс - "Най харесвана снимка"

Tedi_84

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Mov.BG организира конкурс - "най харесвана снимка" наградата е парична от 100 лв. Заинтересованите могът да получат повече информация на skype: mov.bg

Успех на участниците!
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Фалстарт! Поради слаб интерес, конкурса неможе да бъде проведен. Извиняваме се на записалите се!

Можеби нанградата ще е по добре да е предметна, ще се радвам ако имате предложения.

Поздрави
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

как искаш да има по-голям интерес след като не даваш повече инфо ?
толкова ли не можеше да сложиш тук линк към ФБ и страница във него в който са описани условията ?
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Здравей, ами пробвах неми дава да слагам линкове трябва да имам 10 поста ехооооооо несъм бот! Пуснали сме и в други форуми но, няма интерес. С колегите мислим, че е по добре наградата да е предметна.
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

ок

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Ще бъда кратък. Практиката показва, че организаторите са измамници на дребно, така че имайте едно наум надявайки се да получите нещо от тях.
 
От: От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Ще бъда кратък. Практиката показва, че организаторите са измамници на дребно, така че имайте едно наум надявайки се да получите нещо от тях.
Тоест ние сме измамници? Не Ви разбрах мисълта, но ако си мислите така сте в грешка.
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Колегата говори по принцип не конкретно за вас - а дали вие спадате към тази група ще разберат евентуалните участници в бъдеще
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Ми нека колегата за вбъдеще да се уточни че "по принцип" ....
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

А вие за в бъдеще направете по-добра организация за конкурса и ще има повече успех и търсене.Информацията никога не е излишна нали? ;)
Това което написахте в началото на темата ни навежда на мисълта, че сте аматьори и измамници.Ако го карате малко по професионално ще светите в друга светлина! ;)
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Само, че не е по принцип, а в 2 конкретни случая, в които си "купуват" линкове във фб страници, правят мними преводи и това е. Става въпрос за сума под 30 лв., така че може да си направите сметката, дали ще ви дадат наградата от 100 лв. или каквото и да е.
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

А, незнам онези които се занимават с това имаха проблеми с ДСК директ. Мисля, че вече всичко е наред.
 
От: Конкурс - "Най харесвана снимка"

Е да де, то точно това казвам и аз, че и победителите в конкурсчето ви най-вероятно ще имат проблем с дск директ. Не знам какво е наред, но пари май още няма в сметките на хората ;) :mad::oops: С една дума - И З М А М А
 

Горе