Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Logo/Cover/ProfilePIC
 

Прикачени файлове

  • fmhmpresentation.jpg
    fmhmpresentation.jpg
    33.5 KB · Преглеждания: 11
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Ето и как би изглеждало логото с промяната в слогана. Написах facility & home понеже става въпрос и за двете неща съответно думата management се повтаря 2 пъти. Според мен е редно да се съкрати слогана и затова го изписах в този му вид. При печат 2см х 2см доста трудно ще се прочете, ако се запази с двете еднакви думи. Може да се види евентуално как би стояло с топъл печат върху визитка и страницата във фейсбук. Снимката на сградата е примерна и е само за визуализация на предложението.



Поздрави
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

o61c.png
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

И аз съм на мнението на Saphire, относно слогана.
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Ще помисля върху това. Надявам се, че след като избера цялостна концепция ще можем да го обсъдим и с победителя. Благодаря за мнението, надявам се ако имате други идеи, препоръки и предложения да ги споделяте.
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Предложение от мен направил съм два варианта с facility & home management и с facility management - home management
Това е първия варинат
fmhm-logo-3.jpg

fmhm-logo-3.1.jpg

fmhm-logo-3-fb.jpg

fmhm-logo-3-park.jpg
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Toва е от мен:
 
Последно редактирано:
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Поздрави за предложенията на всички колеги. Предлагам и аз втора концепция, като основата я откраднах от пчелния кошер. Тъй като реда и трудолюбието се свързват с пчелите, аз използвах част от дома им и по - конкретно клетка от пчелна пита като символ, който навява такива асоциации. Разбира се опитах да се съобразя и с новите изисквания за логото, консервативност на визията, максимално прост и изчистен дизайн, като същевременно има корпоративно излъчване и надявам се - стил.

...facility & home management - Благодаря на Сапфир. Идеята е нейна и се надявам че няма да има нищо против, че участвам така. Ако е проблем, разбира се ще оттегля предложението си.

Доразвих малко идеята и като се постарах типографски знака & да наподобява обърнато на една страна m (макар и стилизирано)...

fmhm-new.png


Vizitki.jpg
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Без да познавам никой от дизайнерите искам да кажа, че Stoineff за пореден път показва много добри идеи
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Страхотни предложения, ще следя с интерес конкурса. Не му завиждам на този, който трябва да избира най-добрия вариант. Голяма конкуренция и добри идеи. :beer:
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Включвам се и аз с едно предложение:

1.jpg


- - -

blank2.jpg


Поздрави и успех на всички ! :)

ПП: Благодаря за добре оформената тема, може да служи за образец как се пускат конкурси.
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Още едно предложение от мен :)

 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Обявявам край на конкурса! Благодаря на всички, които участваха, има наистина отлични предложения, но накрая само един ще спечели. Успяхте доста да ме затрудните. Надявам се да съм вдигнал нивото на цените за бъдещи конкурси, това също бе моя цел. Знам, че и моята ценово предложение не е пазарно актуална, но се съобразявам с бюджета и с възможности. Все пак става въпрос за стартиращ бизнес. :|

Както е по план утре 26.09, най-късно в 22:00 часа ще бъде обявен победителя.
Още веднъж благодаря на всички Ви.
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Здравейте,
бих искал да споделя, че изборът е направен. Преди всичко искам да изкажа още веднъж възхищението си от работите Ви. наистина ми предложихте изключителни решения и направихте избора ми доста труден.
На темата - изборът ми за концепция и цялостен дизайн е първото предложение на stoineff от 19.09.2013, 19:50
FMHM1.jpgfmhm2.jpgfmhm3.jpg
Още веднъж благодаря на всички Ви.
stoineff, предлагам да продължим кореспонденцията на ЛС.
 
От: Конкурс дизайн (фирмена индентичност) - награда 120 лв. + реклама

Здравейте,
бих искал да споделя, че изборът е направен. Преди всичко искам да изкажа още веднъж възхищението си от работите Ви. наистина ми предложихте изключителни решения и направихте избора ми доста труден.
На темата - изборът ми за концепция и цялостен дизайн е първото предложение на stoineff от 19.09.2013, 19:50
Виж файлът 7440Виж файлът 7441Виж файлът 7442
Още веднъж благодаря на всички Ви.
stoineff, предлагам да продължим кореспонденцията на ЛС.

Благодаря, за избора! Радвам се, че съм победител!
 

Горе