Конкурс за: Конкурс за ФБ корица

ap1x и Websolut са направили уникални предложения..

Не знам даже защо още го провеждаш конкурса.. в темата има супер уникални корици :)
Браво на дизайнерите, супер са! ;)
Смятай за 25 лв какъв конкурс стана;)
 
Простота на дизайна е по-лесна за възприемане на посланието. Почти всички предложения ми допадат. Дори първото е уникално с тези листенца. За такава цена бих избрала и три предложения за актуализиране на корицата. Сайт №1 не съществува на нашата планета. На Марс може да е №1. :)

Успех!
 
Простота на дизайна е по-лесна за възприемане на посланието. Почти всички предложения ми допадат. Дори първото е уникално с тези листенца. За такава цена бих избрала и три предложения за актуализиране на корицата. Сайт №1 не съществува на нашата планета. На Марс може да е №1. :)

Успех!
И аз мисля, че текста е малко повече, добре, че никой не се е пробвал да сложи и коментарите на клиентите:)
 
Скъпи приятели остават още по-малко от 2 дни. Всеки който желае и има възможност може да участва. Желая Ви успех на всички!
 
Fj8OGlQ.png
 
Едно предложение и от мен отстоянията отгоре и отдолу са оставени за мобилни устройства.

w7HEaMU.jpg
 
Колеги остават около 2ч. до края на конкурса. Очаквам все още нови предложения, ако няма такива във 20:00ч. ще съобщя коя корица ще избера. Успех!
 
Край на конкурса!

Благодаря на всички които се включиха в изработката на корицата. Всички корици са хубави, но едно ни допадна най-много.
Победител в конкурса за направата на ФБ корица е
websolut.


 

Горе