Конкурс за банер

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0
Колеги, обявявам конкурс за изработка на банер с размер 300x250px към drkamenov.biz. Услугата, която промотираме, е 13-седмична програма за отслабване.

Бихте могли да разгледате услугата и да оформите презентацията на банера по свое усмотрение.
Целта ни е:
-да увеличим броя на кликванията му;
-да повишим интереса към услугата;

Награда: 70 лв
Краен срок: 25.11.2015 г.
Успех на всички :)

П.С. Банерът може да е както динамичен, така и статичен ;) (динамичните са с предимство)
 
От: Конкурс за банер

Идея за статичен банер с акцент върху постигнатите резултати.

8480921U.png
8480924b.png
8480926W.png


Добавен леко анимиран банер:

8480920t.gif
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за банер

Направил съм динамичен банер. Може да направя промени при Ваше желание. Не мога да поставя банера тук, тъй като съм нов. Ако имате интерес мога да Ви го пратя по скайп. - radiohead16
 
От: От: Конкурс за банер

Направил съм динамичен банер. Може да направя промени при Ваше желание. Не мога да поставя банера тук, тъй като съм нов. Ако имате интерес мога да Ви го пратя по скайп. - radiohead16

Сложи линка така: site.tld/banner.gif без ввв или хттп
 
От: Конкурс за банер

dox.bg/files/dw?a=824a01f1de Това е линк към DOX, за сваляне на файла.
 
От: Конкурс за банер

Супер, мерси за което :) Накрая, като дойда времето, ще обява коя концепция съм харесал :)
 
От: Конкурс за банер

Още един статичен, малко по-късно ще го направя и анимиран:)

300x250.jpg


Ето и анимиран вариант:

20ffc482cc018317edde8a9dd5c67317.gif
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за банер

Благодаря на всички участвали. Скоро ще обява победителя :)
 
От: Конкурс за банер

Благодаря на всички за участието! Не ми беше лесно да избера победителя. Но той е...
Websolut!!!
Честито :) Би ли ми изпратил/а на лично съобщение данните си? Две имена, телефонен номер и град, в който живееш.
 
От: Конкурс за банер

Благодаря на всички за участието! Не ми беше лесно да избера победителя. Но той е...
Websolut!!!

Честито на колегата!
 

Горе