Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

mitkohristov

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте на всички потребители! Интересувам се от ново лого за сайта: dolls.bg . Логото ще се ползва за сайта, разпечатване, щамповане ( евентуално ).

1. Начало на конкурса: 17.12.2015

2. Краен срок на конкурса: 07.01.2016 ( нова 08.01.2016)

3. Дата за обявяване на победител: 08.01.2016 ( нова 09.01.2016)

4. Награда: 60.00 лева

5. Насоки към дизайнерите: Не желая да присъства жена на него!!! Може да е от надпис само + още нещо. Просто в момента не ми идва на ум, как да Ви дам по-добри насоки! Надписа може да е само от dolls или dolls.bg .

„ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“

P.S. Моля Ви не оспамвайте темата с излишни коментари. Знам, че срока е малко голям, но имам предвид и празниците! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
Отоговарям на всякакви въпроси и питанки!
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Ето моето предложение.
Виж файлът 13131

Здравей watermark,

тъй като форума има проблем със прикачените файлове, може ли да те помоля да го качиш примерно тук и да постнеш линка.

Благодаря и хубав ден!
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Здравейте,
За съжаление профила ми е нов и форума не ми разрешава да пращам лични съобщения или да споделям линкове. Ако желаете мога да го изпратя на посочен от Вас мейл или на фейсбук страницата на Dolls.bg.

Поздрави!
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Въпреки, че си позволих, игра на думи в слогана (тъй като няма зададен) предложението ми има идея, надявам се да се хареса.

dolls-logo.png
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Здравейте,
За съжаление профила ми е нов и форума не ми разрешава да пращам лични съобщения или да споделям линкове. Ако желаете мога да го изпратя на посочен от Вас мейл или на фейсбук страницата на Dolls.bg.

Поздрави!

Прати ми майл: [email protected] и аз ще я публикувам тук от твое име!
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Искам да попитам автора трябва ли да се водим по дизайна на сайта, като стил, цветове и т.н. Или той подлежи също на редизайн? Защото моето мнение е също като на Stoineff, логото да е типографско /даже работя вмомента върху моето предложение/ ,но тези тип лога според мен ще се "изгубят" в сегашния сайт.
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Здравей Happy George,

към момента сайта не подлежи на редизайн. Логото е възможно и да е само типографско /тип надпис/, но ако е по спецефичен и оригинален начин, може и да не се изгуби в сайта. Но наистина, в този момент, с този дизайн на сайта в момента си напълно прав! Към момента, колегата EGraphix се е ориентирал най-добре, към това което търся! Доближава се най-много може би!Да отговоря и на другия ти въпрос - Не сте длъжни да се водите по цвета, стила на сайта! Все пак е тема, която мога да я променям според всичко останало :) разбирайте ме цветово!

Надявам се съм бил полезен както на теб, така и на всички, които смятат да вземат участие в конкурса! Благодаря на всички, които до момента са дали своите предложения! Ако имате още въпроси насреща съм.
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Вместо да обяснявам идеята съм направил две идентични. Едното е доста по изчистено и балансирано. Другото е просто обяснение.

Логото:

dolls3.jpg


Идеята:

dolls3-1.jpg
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Честита Нова година на всички :) Не остана много до края на конкурса! Благодаря на всички взели участие до момента, ще очаквам още предлжения до края!

Поздрави
 
От: От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Ето и от мен две предложения Виж файлът 13192 Виж файлът 13193
Здравей Winston,

тъй като форума има проблем със прикачените файлове, може ли да те помоля да го качиш примерно тук и да постнеш линка.

Благодаря и хубав ден!
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Ето го и моето предложение, изчистено ,без много елементи и със семпъл шрифт. Цветовете подлежат на корекция, но съм сложил и как ще изглежда логото в сегашните цветове на дизайна на сайта.

bCUVrLw.png
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

След като видях подписа на автора на темата се сетих, че сайта е правен предимно за мъже. Реших да направя още една концепция в която да вкарам мъжки аксесоари като шапка и вратовръзка.

Ga4xF1G.png
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Още една идея сходна на последната ми. Реших да го извадя извън логото и да добавя лула. Също така, ако вратовръзката се завърти леко настрани може да наподобява и ЛУПА /като търсачка/ Смених и шрифта с по сериозен.

zYQeYhK.png
 

Горе