Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

От: От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

И за финал:

Предложение № 17

657e30ec1c7f6c6f.jpg
Ако имаш възможност дай логото в черно/бял формат.
 
Конкурсът приключи. Благодаря на всички за предложенията. Някои от тях са наистина на високо ниво. В рамките на 10 дни ще обявим победителят и ще се аргументираме тук в темата за избора си.

*** OFF TOPIC ***

Обръщам се към предприемчивият г-н Ташев от Бургас, който е регистрирал домейна winzes.bg на същият ден след пускането на конкурса: тъй като ще работим предимно с чуждестранни клиенти, предварително преценихме, че домейн *.bg не ни е нужен. Дано г-н Ташев успее да го продаде на някой друг или да си го ползва лично ;)
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Ужас...верно е бърз и почти толкова гаден - тва е гого777 или нещо от сорта беше - човекЪТ домАйн :)
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

О, човекът горила маркетинг и домейн гуру. Много дразни понякога - продавам predpriemach bg :)

пп: Успех на всички участвали в конкурса.
 
От: От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Сега как ще го продадеш и какви са ти плановете за домеина :lol::lol:
RemindD, това е малко offtopic :) Е има сегменти на допир с топика, но зависи от гледната точка :) Постоянно ми задават този въпрос за различни домейни. Последно ми го зададоха от Униливер, притежатели на търговска марка на един от мойте домейни. Първо ми казаха, че нямам право да притежавам въпросния домейн. После интересното беше, че ме питаха също и дали го продавам. И разбира се както винаги ми казаха, цитирам:"Ние ще заведем дело в хостинг.бг срещу вас"Отговорих им, че с един домейн могат да се правят много неща. Мога да го продам, мога и да не го продам. Може да се дава под наем. Може да му се сложи паркинг пейдж. Може да се развие в хиляди направления и.т.н. Но предлагам, ако ви е толкова интересно кои са ми домейните и какво правя с тях, направо да направите нова тема и там да ги обсъждаме тези неща.
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Те като гледам убили са се да му го вземат :lol:
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Те като гледам убили са се да му го вземат :lol:
Е той ще си го предложи а пък дали някой ще го иска е друга работа.
Ама на пича явно това му е хобито - да краде чужди идеи за домейни и да ги подновява за по 60 лева на година напразно.
 
Re: От: От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

RemindD, това е малко offtopic :) Е има сегменти на допир с топика, но зависи от гледната точка :) Постоянно ми задават този въпрос за различни домейни. Последно ми го зададоха от Униливер, притежатели на търговска марка на един от мойте домейни. Първо ми казаха, че нямам право да притежавам въпросния домейн. После интересното беше, че ме питаха също и дали го продавам. И разбира се както винаги ми казаха, цитирам:"Ние ще заведем дело в хостинг.бг срещу вас"Отговорих им, че с един домейн могат да се правят много неща. Мога да го продам, мога и да не го продам. Може да се дава под наем. Може да му се сложи паркинг пейдж. Може да се развие в хиляди направления и.т.н. Но предлагам, ако ви е толкова интересно кои са ми домейните и какво правя с тях, направо да направите нова тема и там да ги обсъждаме тези неща.

Ей, мазен търгаш, баш ме боли к.ура къв че го дървиш с домейни за Х000 лв. Ако искаш и у гз си ги ври. Деа и кафевото вещество деа.
 
Радваме се да обявим, че победител в конурса е: xland

Това беше неговото предложение: http://prikachi.com/images/856/6853856G.png

С лека промяна на типографията, финалният вариант е:

6866362f.png


Перфектно съчетание на цветове и типография. Елегантно, изчистено, лесно се възприема и запомня. Графичният символ наподобява "W". Самоцитирах се с:

- лесна разпознаваемост и яснота. Избягвайте сложни елементи. Логото трябва да е с ясна визия както в цветно, така и в черно и бяло(монохромно).

Някои го взеха под внимание, други не... Но общо взето наистина искаме такава да ни е визията.

Честито на победителят и отново благодарим на всички!

П.С.

Изключително сме доволни от конкурса. Имаше висока активност и много добри дизайни. Не ни беше лесно... Някои от концепциите наистина наподобяваха вече създадени лога/символи, но предвид големия избор, това не беше проблем.

Браво на mihaylova за многобройните концепции. До последно на преден план беше предложението на stoineff в краткия му вариант:

6866365d.png


но за съжаление доста хора просто го четяха като "Wh" вместо като "Win" :(
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Първо искам да благодаря на организаторите на конкурса за ясните условия в заданието и хубавите думи! Благодарности и към екипа на 'предприемач' за предоставената ни възможност за изява! Пожелавам ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички и много успехи през идната година!
 
От: Re: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Радваме се да обявим, че победител в конурса е: xland

Това беше неговото предложение: http://prikachi.com/images/856/6853856G.png

С лека промяна на типографията, финалният вариант е:

6866362f.png


Перфектно съчетание на цветове и типография. Елегантно, изчистено, лесно се възприема и запомня. Графичният символ наподобява "W". Самоцитирах се с:



Някои го взеха под внимание, други не... Но общо взето наистина искаме такава да ни е визията.

Честито на победителят и отново благодарим на всички!

П.С.

Изключително сме доволни от конкурса. Имаше висока активност и много добри дизайни. Не ни беше лесно... Някои от концепциите наистина наподобяваха вече създадени лога/символи, но предвид големия избор, това не беше проблем.

Браво на mihaylova за многобройните концепции. До последно на преден план беше предложението на stoineff в краткия му вариант:

6866365d.png


но за съжаление доста хора просто го четяха като "Wh" вместо като "Win" :(

Честито на победителя. Наистина имаше много готини и качествени предложения. И аз се притеснявах, че не се чете 100%, но... какато казва Стоичков Сомаймс Уин, сомтаймс Люн
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Благодаря stoineff! Наистина имаше висока активност и много добри предложения. Аз самия се включих в последния момент със символ, който умувах 2 дена. Не ми остана време да разработя 'изчистената' типография, което не убягна на клиента. След като се свърза с мен във ФБ ми отдели нужното време за доразработка на типографията. Въобще честно казано бях малко изненадан, защото съм се нагледал на 'конкурси'. Мога да кажа, че този протече при пълна прозрачност и аз се постарах да отговоря подобаващо професионално, според критериите на заданието.
 

Горе