Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

@Kiss - радва ме факта, че предложенията ми ви карат да отделите от безценносто си време търсейки визуални прилики с моите работи и тези в интернет, но нека следващия път постнете такива, които имат поне на 50% съвпадение, за което ще ви бъда специално признателна. Аз за съжаление нямам това време. Убедена съм, че в милиардите изображения със сигурност ще попаднете на още. Бих искала да мога да разгледам и ваши такива, но за съжаление далеч по-лесно е да се ровиш в гугъл отколкото да се опиташ да измислиш нещо, кога по-малко, кога повече оригинално, нали? :)
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

@Kiss - радва ме факта, че предложенията ми ви карат да отделите от безценносто си време търсейки визуални прилики с моите работи и тези в интернет, но нека следващия път постнете такива, които имат поне на 50% съвпадение, за което ще ви бъда специално признателна. Аз за съжаление нямам това време. Убедена съм, че в милиардите изображения със сигурност ще попаднете на още. Бих искала да мога да разгледам и ваши такива, но за съжаление далеч по-лесно е да се ровиш в гугъл отколкото да се опиташ да измислиш нещо, кога по-малко, кога повече оригинално, нали? :)

Добре :). Тогава нека предното ми мнение бъде отправено към автора на темата. Нека той ги разгледа и сам да реши дали нивото на уникалност го устройва.
 
@KISS, оценявам това, че следиш дали всички играят по правилата, но моля да репортваш за нередности след изтичането на конкурса. Нека дотогава се съсредоточим върху дизайните.

Самоцитирам се ;)

- лесна разпознаваемост и яснота. Избягвайте сложни елементи. Логото трябва да е с ясна визия както в цветно, така и в черно и бяло(монохромно).
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Няма такъв филм като 100% оригиналност, много са логата, наистина, има 2-3 сайта, в които може да прегледаш 1000ди буквално и всичките са добри. Идеята е да не е нещо прекалено разпознаваемо, както беше това което аз посочих (логото на една от топ компаниите държащи музикални авторски права).

За разни такива прилики на отделни елементи няма смисъл да си правим мръсно :)

Продължавайте с хубавите предложения, качеството определено се повиши, ще види много зор организатора :p

Пък на края ще се види победителя кой е и колко му е оригинално логото :)
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Предложение № 14
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

@crazydevil
То едното не пречи на другото, но добре. Просто сега като влязох и ги видях, се сетих че съм ги виждал когато се рових да видя дали моите не се дублират. И за това отидох да видя на кои ми приличат и после писах и тук.

@dreambench
Според мен не е толкова малка приликата, колкото казваш, но всеки си има право на мнение. И естествено, както казах и по-рано, може изобщо да не е умишлено. Особено като се прави лого с една латинска буква, има такива рискове. Ако откриете подобни на моите, казвайте ми, мен не ми пречи. По-добре сега да знам. После ако спечеля и си видя логото някъде че го има, ще ми е още по-тъпо.

@mihaylova
Почвам :).
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Предложение № 15
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Третото ми предложение:

attachment.php


Още варианти:
 

Прикачени файлове

  • Winzes-New-1.png
    Winzes-New-1.png
    20 KB · Преглеждания: 136
  • Winzes-New-2.png
    Winzes-New-2.png
    19.9 KB · Преглеждания: 5
  • Winzes-New-3.png
    Winzes-New-3.png
    20.5 KB · Преглеждания: 8
  • Winzes-New-4.png
    Winzes-New-4.png
    20.4 KB · Преглеждания: 5
  • Winzes-New-5.png
    Winzes-New-5.png
    11.9 KB · Преглеждания: 12
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

@mihaylova разби постата както се казва,много добри изпълнения за жалост не толкова оригинални,но иначе добри няма дума,не знам защо,но Z от последното 15-то предложение много ми напомня на Z от мойто последно предложение или може би на подсъзнателно ниво стават нещата,човек като твори така е :wink:,може пък аз да съм го копирал от някъде
И всъщност не разбирам за какво е този творчески напън,разбирам 2,5,дори 10 ,но 15=странно,да бе вярно неограничен брой забравих:)
Не коментирам с лоши чувства,просто ми прави впечатление и ми лъха на някаква арогантност и показност вижте ме,вижте ме
Иначе много добра наистина :D
Сори за офтопика,но не можах да се въздържа
Успех на всички!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

И поради високата топка давам трета концепция... Умишлено това представяне е само по себе си... Няма да представям дизайн на визитка, брошура и т.н. тъй като самото лого ги предрполага в конкретния случай. Ключовата дума е solutions
winzes1.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

mihaylova теб сън не те хваща май :lol:
Сън не, ама като ме хване музата и си задавам нашумелия напоследък въпрос: "Кой? "Кой ме би да се хващам :beer:

@mihaylova разби постата както се казва,много добри изпълнения за жалост не толкова оригинални,но иначе добри няма дума,не знам защо,но Z от последното 15-то предложение много ми напомня на Z от мойто последно предложение или може би на подсъзнателно ниво стават нещата,човек като твори така е :wink:,може пък аз да съм го копирал от някъде
И всъщност не разбирам за какво е този творчески напън,разбирам 2,5,дори 10 ,но 15=странно,да бе вярно неограничен брой забравих:)
Не коментирам с лоши чувства,просто ми прави впечатление и ми лъх на някаква арогантност и показност вижте ме,вижте ме
Иначе много добра наистина :D
Сори за офтопика,но не можах да се въздържа
Успех на всички!

buymore Радвам се, че ти харесват творбите ми. Обикновено работя извън България, но тези дни съм OFF и случайно попаднах на този сайт.
С огорчение забелязвам тенденция към запад на качество и престижност на българските конкурси, именно заради това не работя тук. Това е изключение.
Апропо... казваш 15 проекта, а представяш ли си колко ще ги натворя до неделя :cool::
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Апропо... казваш 15 проекта, а представяш ли си колко ще ги натворя до неделя

По мои сметки... към 45-50 - и то, ако се сдържаш. :mrgreen:

П.П.: Извинявам се за спама, не се стърпях за отговора.
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

fifi, ето на, сдържам се. И понеже 15 е нечетно число, а аз съм икономист по професия и харесвам четни числа - да ги направим 16, а?! :roll:

Предложение № 16
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Момичета и момчета аз бях до тук.
Успех на всички!
 
От: От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Момичета и момчета аз бях до тук.
Успех на всички!

Браво браво! За пръв път виждам толкова творби за един конкурс :beer:
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Не участвам в конкурса, но определено има добри попадения:)
 
От: Конкурс за изработка на лого на IT компания - 200лв.

Абе мислех да си го държа само за себе си това мнение ама то се насъбира насъбира и няма как. Моля да ме извини crazydevil, че му размивам малко темата.

mihaylova - евала ти за музата! Аз се занимавах с дизайн преди и едно лого го бях правил сигурно 3 месеца докато ми дойде музата и стане перфектно ... (вярно беше за собствени нужди). Теб как успя да ти дойде музата за 3 дни 16 концепции да изкараш не знам. Все едно на конвеир ти текат. И тъй като те е обхванала муза препоръчвам силно да се включиш в този конкурс. При награден фонд от 4000 лева за първо място и поощрителни награди по 2 х 500 лв. по мои изчисления трябва да очаквам около 400 предложения. Или всъщност айде нека са 398.

lizardking - въобще няма да споменавам от къде и най-смешното от кои участници в конкурса са "взаимствани" идеите, но ти препоръчвам да помислиш върху това как ти го виждаш логото и да изразиш твоето виждане. Все пак това е смисъла на конкурсите, разнообразието на идеи. Тъй като си нов във форума, или поне тази регистрация ти е нова ще си "замълча", но следващия път когато копираш толкова брутално лого на друг участник ще ти набия червената ряпа.
 

Горе