Конкурс за изработка на лого

От: Конкурс за изработка на лого

типично по български ще се намерят някой хора който които да оцапат нещата. Предложих на един от админите да му преведа сумата по наградата и после той да я изплати, но ми отказа. Плащал съм и по големи суми за лого от
http://www.stenikgroup.com/en/portfolio/all/project-193 - 400 лв
сайта на където е разположено логото е fmplast.bg

http://www.stenikgroup.com/en/portfolio/logo-design/project-19 - 250 лв
разположено е върху опаковка
тука съм влезнал със истинските си имена и всичко може да се провери кой е собственика на сайтовете телефони за контакти и тн, не се крия
 
От: Конкурс за изработка на лого

Eто го и моето предложение

63b16d37fef8a304.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

stroyfinal.jpgstroyfinal2.jpg

Металика малко за майтап :D И аз ей сега ще кажа на двама авера да коментират за да вземиш мнението под внимание.... Недей така :)
Мога да одължа горната и долната част и да добавя някой друг елемент за да се получи 3d S. Но това вече според желанието на клиента
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Виж файлът 4880Виж файлът 4881stroyfinal3.jpg


ОПААА Прощавайте за двата поста... Просто забравих да добавя един от вариантите и всместо да редактирам се получи това. Извинявам се :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Ето още едно предложение с малка промяна, спрямо предишното. До края на конкурса ще пусна още разновидности :)

stroybg-logo1-preview1.png
 
От: Конкурс за изработка на лого

Здравейте
това предложение е с лека редакция на първото ми


stroy3.jpg

Лек и успешен ден
 
От: Конкурс за изработка на лого

Малко офтопик:

Има много добри предложения, но има и много трагични. Защото не оцените първо сами своето предложение, и след това да го публикувате в конкурса? Някой от предложенията тук, аз лично немога да ги оценя в паричен еквивалент.... може и да греша, но съм потресен от някой от логата.... :cry::cry::cry:
 
От: Конкурс за изработка на лого

Да и кой ще гласува по съвест ? Нека да се проведе този конкурс под името "Кой има повече приятели" :)... Тази вечер е краят поне така би трябвало по правило :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Обикновено под "ще ползвам мнението на други хора при избирането на победителя" се има в предвид хора които човека познава лично (приятели, колеги и т.н.), поне това съм виждал от минали конкурси, не мисля че има в предвид хора от форума. Все пак целта на едно лого е да представлява определен бизнес/компания, а не просто да изглежда "яко" и организаторът би трябвало да знае най-добре какво точно му трябва :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Малко закъснях, наложи се да го доизпипам. Надявам се да се брои при разглеждането на вариантите :(

82e78b35700bdda1.jpg


Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Така, конкурса приключи.
Имаше доста добри предложения и избора беше труден, спряхме се на две предложения на dreambench и Saphire, след гласуване избрахме предложението на Saphire първото предложено лого.

Благодарим на всички участвали и успех.
 

Горе