Конкурс за изработка на лого

От: Конкурс за изработка на лого

Оставям работата на профисионалистите.....STROY.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на лого

Предложенията на boi4eto, lipcho, kiber4o, augus7, codefuture са просто уникални нямам думи! Никой не се е родил научен, ама айде малко прочетете и погледайте из нета как се правят по-подробно и тогава скачайте на конкурси.
youtube. com - make logo
http://uroci.net/uroci/5/Adobe-Photoshop. html
http://itschool.bg/tutorials/category/ 1/
http://photoshop. bg/
http://uroci.net/uroci/29/Adobe-Illustrator. html
http://itschool.bg/tutorials/category/ 5/
 
От: Конкурс за изработка на лого

Еми не сме професионалисти , но логота се правят с програми за редакция на векторни изображения , а Adobe Photoshop е програма за редакция на растерни изображения.
Вярно не са кой знае какво , но са предложения и има замисъл в тях , на който му харесват нека се кефи на който не му харесва нека да не прави на многознаещ и да спами темата , а и той да предложи нещо по-добро или да си гледа работата!
Всеки има право на собствено мнение , но нека да си го запази за себе си! И тук си прав никой не се е родил научен , но това не пречи да се упражняваме докато участваме в тези конкурси,
за конкурса няма изисквания , затова и участваме...и ти не си човека , който да поставя изисквания има си автор на темата нека той да реши дали да ни дисквалифицира или не!

Поздрави и успехи на всички!
 
От: Конкурс за изработка на лого

Въпросния BogoJlea се натъжи от истината написата от augus7 и му прасна червено с коментар да се научи да поема критика, критака бе понесена, не си ти човека който определя правилата в този конкурс и мнението ти тук не е нищо повече от тъп(с извинение) спам и хейт, това е тъпата истина и теб те боли от това нещо, че си един хейтър който дори няма смелостта да учавства.
ДА не сме професионалисти, ДА логотата ни не са кой знае какво, НО имаме смелостта да учавстваме без да ни е срам и уважаваме и другите участници в конкурса и не хейтваме, разбра ли пич?
Това че ти можеш само да хейтиш и да се криеш в мишата си дупчица и да трепериш от страх си е лично твой проблем, не ни занимавай с личните си комплекси, а ни остави да направим едно чисто и коректно състезание, ако ще има правила нека АВТОРА на темата да ги въведе, ТИ в тази тема не си нищо повече от хейтър.
Праскам ти червеното без изобщо да ми дреме, заслужи си го!!!
 
От: Конкурс за изработка на лого

BogoJlea е прав.
За сега има само едно що-годе добро предложение..то е на @dreambench. Нищо особено но е просто и стилно.
Всичко друго за нищо не става - по-добре да бъде само текст :mrgreen:

няма какво да се обиждате, горната констатация е мнение (мое, а навярно и на други) за качеството на представените лога а не на възможностите на дизайнерите.

Предлагам на Faik Metushev да прегледа graphicriver.net - ако нещо му хареса ще го получи дори на по-ниска цена.

извинявам се за намесата в темата.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Нито съм дизайнер,нито пък твърдя,че разбирам от фотошоп,просто се опитах да помогна.Приемам критиката и редактирах поста точно защото ми се стори основателна.За съжаление кариерата ми приключва тук.Ето къде направих логото:cooltext.com/
 
От: Конкурс за изработка на лого

Здравейте, това е първата концепция за лого. Скоро мисля, че ще успея с още една. Успех на участниците в конкурса. Ще помоля и организатора да даде тук в темата още насоки и подробности относно предпочитанията си към логото и темата на сайта. Смятам, че ще бъде полезно за всички дизайнери да знаем:

- Дали сайта ще бъде насочен към физически, или юридически лица?
- Ще са ползва ли логото за брошури, визитни картички, ТВ, брандиране на автомобили и билбордове?
- Лични предпочитания (на поръчителя) към стила на логото?

%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B91.png
 
От: Конкурс за изработка на лого

Въпросния BogoJlea се натъжи от истината написата от augus7 и му прасна червено с коментар да се научи да поема критика, критака бе понесена, не си ти човека който определя правилата в този конкурс и мнението ти тук не е нищо повече от тъп(с извинение) спам и хейт, това е тъпата истина и теб те боли от това нещо, че си един хейтър който дори няма смелостта да учавства.
ДА не сме професионалисти, ДА логотата ни не са кой знае какво, НО имаме смелостта да учавстваме без да ни е срам и уважаваме и другите участници в конкурса и не хейтваме, разбра ли пич?
Това че ти можеш само да хейтиш и да се криеш в мишата си дупчица и да трепериш от страх си е лично твой проблем, не ни занимавай с личните си комплекси, а ни остави да направим едно чисто и коректно състезание, ако ще има правила нека АВТОРА на темата да ги въведе, ТИ в тази тема не си нищо повече от хейтър.
Праскам ти червеното без изобщо да ми дреме, заслужи си го!!!
Аз му дадох червеното, защото логото му прилича на рисувано от 2 годишно на пейнт. Имам един такъв познат като вас, който обикаля и кандидатства за работа, от която нищо не разбира. Да, има смелостта....но тя му стига евентуално само да стане за смях.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Като нас? Нещо не мога да ти схвана логиката? Какво си ти повече от нас? Кои нас? Може би съм с друга професия и това ми е само хоби, пречи ли ми да учавствам, след като логотата не ти харесват просто ги подмини, какъв ти е проблема? Защо от всичките грозни логота +моето избра на augus7 да праснеш червено? Защо въобще след като няма рестрикции за участие и всеки който има желание учавства ти го раздаваш като съдия и решаваш кое е добро и кое не?

@BogoJlea приеми моите извинения за червената точка, ще се реванширам.
Прощавай, моя грешка.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Да, точно като вас. Логиката е, че това не е лого (да не говорим за другите надписи):

attachment.php


Дадох му червено, защото не стига, че нищо не може, ами и не си взима поука. Твоето в сравнение с неговото е направо произведение на изкуството. Давам репутация, защото така съм преценил, както се вижда някой я е махнал. Имам право и давам, ако не си съгласен се оплачи на админите.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Няма никаква логика да се оплаквам, но това е отворен конкурс за всички и всеки може да учавства със всякакви предложения, това с червения реп беше тъпо, можеше по деликатен начин да се подходи...
И все още не мога да разбера като кои нас, кои сме тези нас.
Не мога да разбера какво ни е на нас и какво толкова против нас имаш, в това число мен, защо ме включваш и мен в това нас?
Сам го каза в моето лого поне има старание, ако не качество...
 
От: Конкурс за изработка на лого

Не бре, нищо лично спрямо който и да е. Просто не виждам смисъл да се участва в конкурс за лого с нещо, което най-малкото не е лого и от хора, които не се занимават с лого дизайн (очевидно). Хубаво е човек да се старае поне малко и да си разбира от работата, извинявай, обаче някои от "предложенията" тук са наистина трагични.
 
От: Конкурс за изработка на лого

@nortant
Правилно съжаляваш :) Лично аз ти препоръчвам да се насочиш към равитие в рекламната индустрия :)

Успех на всички и скоро ще има още някое предложение от мен ;)

А и поздрави за codefuture... Правилно каза всичко :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Успокойте се колеги, няма нужда от караници, всеки сам решава с какво да участва. Неопитните с времето ще се научат от по-опитните, всеки е тръгнал от някъде :)

Една лека корекция към поста на augus7: Photoshop може да се използва за редакция както на растерни, така и на векторни графики. Аз лично винаги го използвам при изработката на лога, уеб дизайни и векторни илюстрации. Много хора биха препоръчали Illustrator за това, но аз лично го намирам по-неудобен за работа, предимството му идва когато се рисува нещо с таблет (единствения случай, в който го използвам), понеже там всичко, дори рисуването с "четки" е на базата на векторни графики.
 
От: От: Конкурс за изработка на лого

@nortant
Правилно съжаляваш :) Лично аз ти препоръчвам да се насочиш към равитие в рекламната индустрия :)

Успех на всички и скоро ще има още някое предложение от мен ;)

А и поздрави за codefuture... Правилно каза всичко :)

как разбра, че съжалявам? :mrgreen:

казах, че на Faik Metushev може да му излезе и по-евтино ако си купи готово лого от graphicriver.net
а не, че аз ще му го продам на по-ниска цена..ти сиг това си разбрал :|
 
От: Конкурс за изработка на лого

Успокойте се колеги, няма нужда от караници, всеки сам решава с какво да участва. Неопитните с времето ще се научат от по-опитните, всеки е тръгнал от някъде :)

Една лека корекция към поста на augus7: Photoshop може да се използва за редакция както на растерни, така и на векторни графики. Аз лично винаги го използвам при изработката на лога, уеб дизайни и векторни илюстрации. Много хора биха препоръчали Illustrator за това, но аз лично го намирам по-неудобен за работа, предимството му идва когато се рисува нещо с таблет (единствения случай, в който го използвам), понеже там всичко, дори рисуването с "четки" е на базата на векторни графики.



Извинявам се за грешката си и благодаря за поправката!


Поздрави!
 

Горе