Конкурс за изработка на лого

RealMoney

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Лого представящо НПО в сферата на политиката.
Дейността на НПО е свързана с политически проучвания, обучения, кампании, избори, стратегии.
Име:
ПАСК (кирилица)
PASC (латиница)

Условия за участие:

БЕЗ ограничения. Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога. Изпратените варианти трябва да са в монохромен и цветен вариант (вектор + png).

Цветове: неутрални (черно и бяло)

Проектите трябва да бъдат придружени с описание на идеята, електронен адрес на автора, както и трите му имена, като всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения. Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си. Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката единствено срещу обявеното възнаграждение.

Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие!

Проектите изпращайте на адрес: n[email protected]

Срок на конкурса: 09.03.2014 - 16.03.2014 (23:59 ч.). Победителят ще бъде обявен до 27.03.2014 (19:30 ч.)

Паричната награда е в размер на 60 лв.

Успех на участниците!



П.С.
Разбира се, освен на имейла можете да поствате логата и тук в темата, за да рекламирате пред другите своята работа :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

С тази парична награда едва ли ще има много желаещи, истински хубави конкурси се получават когато наградата е 100+, но всеки има различни възможности, успех все пак.
 
От: Конкурс за изработка на лого

НПО = Неправителствена организация ?
 
От: Конкурс за изработка на лого

А името на НПО - то какво е? Типографията трябва да е съобразена с графичния знак. Освен това е важно да се уточни също на кирилица, или на латиница ще се изписва името.
 
От: Конкурс за изработка на лого

НПО = Неправителствена организация, да. Предпочитам да запазя името в тайна. Осъзнавам, че сумата от 40лв. не е това, което повечето хора очакват, но все пак говорим за НПО, което не получава държавно финансиране и не провежда бизнес. :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

За момента името не е важно и не е необходимо, надявам се победителят няма да има проблем да го добави впоследствие. Името ще се изписва на кирилица и латиница
 
От: Конкурс за изработка на лого

НПО = Неправителствена организация, да. Предпочитам да запазя името в тайна. Осъзнавам, че сумата от 40лв. не е това, което повечето хора очакват, но все пак говорим за НПО, което не получава държавно финансиране и не провежда бизнес. :)

Айде айде, точно неправителствените организации получават най-солидно финансиране и то под масата :) стига да знаят как да си искат де
 
От: Конкурс за изработка на лого

НПО = на политически папагали, приказват това което са им набивали в главата, а получават пари от богати спонсори чужди мозъчни политикоикономически тръстове
Не се правете на просяци, да го ева
 
От: Конкурс за изработка на лого

Много благодаря за личните мнения относно това какво са и какво не са НПО, колко взимат и от кой :)

Никого не съм задължил да участва, както и не задължавам да пишат коментари в темата. Ако възнамерявате само да си чешете езиците, ще ви помоля да го направите някъде другаде.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Еми увеличете наградата и ще ви направя лого, либерална ориентация, нещо евро звездички да сложа ли
Абе май не си писал нищо като изисквония за това лого, освен че е за НПО, ама тайно и мъгляво и незнайно
 
От: Конкурс за изработка на лого

Идея за нещо задкулисно и тайно, например силует на мафиот с бомбе
 
От: Конкурс за изработка на лого

Айде айде, точно неправителствените организации получават най-солидно финансиране и то под масата :) стига да знаят как да си искат де

Много правилно! НПО в България не се прави с идеална цел, а за да се прокара определена политика (обикновено чуждестранна) или да се врътне сериозна бизнес делавера (примерно имаше НПО-та, които подкрепяха добива на шистов газ).
Доста добри пари се изливат към тези организации и подопечни лица, но е нормално да не ги декларират и да се правят на бедни!

Полезна тема - разбрах за още две безценни качества на синекурците - обаятелно арогантни и с отрицателно въображение! :lol:
 
От: Конкурс за изработка на лого

Не разбирам защо тази тема отприщи толкова негативни коментари. Отново тезата "Всички са маскари" работи безотказно.

Имам нужда от лого, пускам обява, за сума която съм преценил, че мога да си позволя на този етап. Насреща обаче получавам заяждания, подмятания и лични обиди.

Ако да пишете подобни неща и да се заяждате ви помага да се чувствате по-добре и да спите по-добре нощем, кой съм аз за да ви попреча

Лека неделна вечер ви пожелавам :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

но все пак говорим за НПО, което не получава държавно финансиране и не провежда бизнес. :)

Сигурно ни взимаш за идиоти?
Пръмова не може ли да ви финансира?
какво става с нея? нещо не й излязоха сметките на миналите избори :lol:
дано се скрие някъде защото само като видя физиономията й ми се повдига


Лого представящо НПО в сферата на политиката.
Дейността на НПО е свързана с политически проучвания, обучения, кампании, избори, стратегии.

Условия за участие:

БЕЗ ограничения. Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога. Изпратените варианти трябва да са в монохромен и цветен вариант (вектор + png). Проектите трябва да бъдат придружени с описание на идеята, електронен адрес на автора, както и трите му имена, като всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения. Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си. Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката единствено срещу обявеното възнаграждение.

Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие!

Проектите изпращайте на адрес: n[email protected]

Срок на конкурса: 09.03.2014 - 16.03.2014 (23:59 ч.). Победителят ще бъде обявен на 17.03.2014 (19:30 ч.)

Паричната награда е в размер на 40 лв.

Успех на участниците!



П.С.
Разбира се, освен на имейла можете да поствате логата и тук в темата, за да рекламирате пред другите своята работа :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Не разбирам защо тази тема отприщи толкова негативни коментари. Отново тезата "Всички са маскари" работи безотказно.

Имам нужда от лого, пускам обява, за сума която съм преценил, че мога да си позволя на този етап. Насреща обаче получавам заяждания, подмятания и лични обиди.

Ако да пишете подобни неща и да се заяждате ви помага да се чувствате по-добре и да спите по-добре нощем, кой съм аз за да ви попреча

Лека неделна вечер ви пожелавам :)

То коментарите не ти пречат да си намериш качествено лого или дизайнер, а може би цената. Плюс това всеки коментар ти бута темата напред и ще я видят повече хора, така че всъщност ти помагаме :) аз съм скаран с фотошопа и разни такива програми иначе бих ти врътнал 1 лого за 40 лв. :p
 

Горе