Конкурс за изработка на лого

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Обявявам конкурс за изработка на лого за този саит http://cctvsystems.eu/shop/

Мисля, че темата като цяло е ясна - видеонаблюдение. Името на сайта също е посочен, от тук нататък са дизайнерите...

Конкурса започва от този момент и ще е с продължителност до 30-ти Юни, а решението кое да е логото ще се вземе в рамките на 7 дена след тази дата.

Логата можете да поствате както в темата, така и да изпращате на лични.(кои както прецени...)

Твърда цена също няма да залагам. Нека които иска да се включи и да направи нещо по негова преценка, а след това да си оцени труда.

При избора на логото, цената няма да е определяща, но ще се има в предвид (ако се избира между 2 лога едното за 30 другото за 130 лв и преимуществата на това за 130 не са толкова големи, че да си заслужават разликата в цената, ще се избере по-евтиното. Така, че моля съобразявайте се и с това)

Пожелавам успех и идейност на всички дизайнери! :wink:
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Колега няма такова нещо. Наистина ми изпрати някои модули без да съм ги искал. Просто ти каза добре е да има това, това и това и ми ги изпрати. Реално от изпратените неща маи не съм ползвал нищо...(то се вижда де...). За пари и дума не е ставало, и честно казано и до ден днешен не съм разбрал, че си искал да ти платя модулите :)
За покриването... Скайпа ми е винаги онлайн и активен, в форума също не съм си крил статуса... Но както и да е.
Кажи какво струват модулите дето ми прати да ти ги платя...
 
От: Конкурс за изработка на лого

Аз ще се включа.
Ето го и логото изработено от мен. Идеята ми дойде веднага след като отворих сайта и видях една от камерите. Исках да направя камера във формата на око. Модерно и семпло. Винаги като го видиш, ще се сетиш ,че това е от онези модерни камери. Напълно векторно е, така че може да се ползва и за визитки , флаери и т.н.

LZs2eOL.jpg


Успех на всички участници
 
От: Конкурс за изработка на лого

Благодаря участието ти колега. Тък като както казах в темата всеки е свободен сам да определи цената на работата си. Може да споделиш твоята и директно в темата, или с линк към логото на лични...
 
От: Конкурс за изработка на лого

Ето едно предложение и от мен:
CCtv-logo.png
CCtv-logo-small.png
Направих го за спорта докато обядвах, т.е. за без пари.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Естествено и този лого конкурс няма да мине без мен. В този случай реших да участвам по малко по нетрадиционен начин. Като ще комуникирам освен в темата и през блога към портфолиото ми. Реших да описвам какво се случва докато работя. Концепцията е създадена и скоро ще я има в пълния и блясък. Вижте още тук.



cctv-logo2.png
 
От: Конкурс за изработка на лого

Много добре, дано да се получи нещо впечатляващо :)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Стойнев, снимката е трепач!

И логото е трепач. Ще видиш като го направя на 100 % ::)
 
От: Конкурс за изработка на лого

Определено Стойнев е много добър дизайнер, един от най-добрите във форума. С нетърпение очаквам и включването на Ганио към конкурса.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Определено Стойнев е много добър дизайнер, един от най-добрите във форума. С нетърпение очаквам и включването на Ганио към конкурса.

Мерси подобно, колега. Естествено, че е хубаво за всички нас да се включват възможно най - добрите дизайнери и да има много и качествени предложения. Вече хората не се притесняват да дадат 100 - 200, а и 1000 лв. за лого в България. Има сериозен напредък в мисленето на хората, които имат бизнес и искат логото им да ги отличава от конкуренцията и да им даде силна идентичност на бранда. Мисля си, че форума "Предприемач" е една от причините за това. От теми, в които съм правил предложения (и не съм печелил), с мои дизайни съм получавал поръчки след това от хора, които им е харесал стила на работа. Не може да направим предложения, които да се харесат на всеки. Но пък за всеки стил си има клиенти. Така че :) Успех!
 
От: Конкурс за изработка на лого

Ето го и логото. Както съм описал в блога дадох си малко зор, но вече го има. Сега остава да направя добра презентация и да го поставя в различни ситуации, визитка, брошура и т.н.

cc-systems-logo.png

Едит: Сега като го гледам може да променя някои неща в типографията
 
От: Конкурс за изработка на лого

И аз да се включа с едно предложение.
Цена: 100лв.
Цената не е твърда, може лек коментар:wink:
Поиграх си и аз малко с буквите и ето какво сА получи.
Успех на всички участници, срока е дълъг така, че може да се развихрите/ме:)

Logodes.jpg


Aluminum_Monitor.jpg


Bag.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Нека и аз да уважа темата с лаишкото си изпълнение - 40 лв без ДДС

cctv-jpeg.jpg

cctv-gpg1.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Благодаря на всички за проявения интерес към конкурса. Има доста интересни и свежи идеи...
Искам да добавя и още нещо, принципно както казах оставям идеината концепция на въображвнието на дизаинерите, но предвид спецификата на бизнеса, мисля, че варианите, с камера, око, наблюдение, ще са по добрия вариант за разпознаваемост на бранда. Все пак идеята е като погледнеш логото да се сещаш за виденаблюдение...
 
От: Конкурс за изработка на лого

Готова е и следващата визуализация на логото. Дизайнът на брошурата е примерен и няма да е калкулиран в цената.

cc-video-a3.png
 

Горе