Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Фирма за обзавеждане и оборудване на магазини и хотели обявява конкурс за изработка на нов графичен знак – лого.Основният предмет на дейност е проектиране, дизайн на мебели за магазини и хотели.


Условия за участие:
* Няма ограничения за участие в конкурса
* В логото да присъства името на фирмата на латиница /Viva Decors/ или /VIVA Decors/ според това как пасва по-добре на дизайна
* Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога, да е съвременен, лесно разпознаваем и привлекателен;
* Изпратените варианти трябва да са в монохромен и цветен вариант. Към проекта, по желание участниците може да приложат примерно разположение на знака върху визитна картичка;
* Проектът за лого трябва да бъде изпращан в един от следните формати: gif или jpg
* Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;
* Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си;
* Организаторите си запазват правото да не допускат до участие в конкурса проекти, които не отговарят на темата на конкурса;
* Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката на поръчителя единствено срещу обявеното възнаграждение.
* Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие;
* Проектите изпращайте на адрес: kostashomes @ abv.bg



Критерии за оценка на предложенията:
* Графична яснота на знака;
* Съвременна визия;
* Оригиналност


Срокове:
* Конкурсът ще се проведе в периода 31.12.2013 г. - 13.01.2014 г.
Победителят ще бъде обявен на 15.01.2014 г.


Награди:
* Победителят в конкурса ще получи парична награда в размер на 50 лв.
 

Прикачени файлове

  • header.jpg
    header.jpg
    77.1 KB · Преглеждания: 92
  • vivadecors.jpg
    vivadecors.jpg
    73.4 KB · Преглеждания: 106
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Вдигам наградата - 50 лв.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Вдигам наградата - 50 лв.


Как се казва темата за wordpress? Там в администрацията като се кликне на Appearance - Themes.
За 55 лв. освен лого, хедър, предлагам и администрация на български да стане, премахване на възможността да се коментира, защитна програма срещу хилядите коментари за секс, които ще ви напълнят сайта, изтриване от кода, промяна/махане на бутона home, промяна на search на търси, промяна на календара, махане, оформяне на менютата, така че да може да публикувате сами нови неща във всяко едно меню, а не само по един post в меню... онлайн статистика в гугъл, поставяне на adsense реклами в сайта ви (отразява се добре на класирането в google понякога, а е логично винаги), бутон за следене на фейсбук страницата ви, изработка на фейсбук страницата... и всичко това само за 55 лв. , няма майтап!
Искам капаро 20 лв. обаче, другите 35 лв. след завършването на работата в сайта Ви...
Допълнително - около 100 страници текст 150 000 знака без интервали на български за пълнене в сайта за още 50 лв. евентуално може да договорим.
5 лв. до 10 лв. макс на час за seo оптимизация и последвала помощ след време с този или други Ваши сайтове.
Не съм правил лого и хедър много отдавна, за това съм навит на такава смешна цена, плюс тези екстри за сайта ви... ето едно хедърче klimatici.bg, по което съм си играл преди няколко години, а е тука един надпис в хедъра пак мой duhovno-razvitie.com ... е и тука един надпис hamaliplovdiv.com , а е и тука надписа секс магазин също seksmagazin.bg сега ше съм по-добър за вашите 55 кинта. Логото обаче няма да бъде направено по професионалните стандарти, а чисто по практичните нужди за сайта Ви и визитката. Ако искате по-профи лого, капаро 50 лв. и ще го дам на някой/я моя позната. Но тогава моите услуги плащате допълнително.
Визитки - 1 000 бр. за 50-60 лв. освен това също предлагам. И отгоре на всичко не съм на 15 години, а на 30 години, 100% съм Вашия човек, ако намерите друг балама за толкова малко пари, толкова работа да свърши, моля да се похвалите тука в темата и да го препоръчате...

Поздравления за мега гига хитрия конкурс, прецакайте наглите фирми със скъпите цени за лого !!! :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Ахахаха а за още 14 лв (от които 4,30 капаро) ще избършеш ли праха от машината дето е хостнат сайта, да може да зарежда по-бързо :D
Човека търси лого и хедър, а ти от това което предложи, лого не видях, а хедърите са много далече и от цените които им искаш.
Успех с другото ;)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Здравейте,

Тъй като въобще нямаше интерес за направа на logo и header, реших да сменя дизайна и да обявя нов конкурс

САМО ЗА ЛОГО на променената визия на сайта www.vivadecors.com

НАГРАДНИЯТ ФОНД ОСТАВА 50 ЛВ.

Срокът също.

Моля. изпращайте предложения на емайл или в темата.

БЛАГОДАРЯ И СЪЖАЛЯВАМ ЗА ПРОМЕНИТЕ :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Здравейте,

Тъй като въобще нямаше интерес за направа на logo и header, реших да сменя дизайна и да обявя нов конкурс

САМО ЗА ЛОГО на променената визия на сайта www.vivadecors.com

НАГРАДНИЯТ ФОНД ОСТАВА 50 ЛВ.

Срокът също.

Моля. изпращайте предложения на емайл или в темата.

БЛАГОДАРЯ И СЪЖАЛЯВАМ ЗА ПРОМЕНИТЕ :)

Untitled1.jpg кликва се върху картинката и се сваля на дестопа, а после се качва в сайта през администрацията на wordpressa или с ftp програма като filezilla... темите се намират в wp content - themes

Аз не се занимавам с лога и графичен дизайн,

така че остава предложението ми за помощ при побългаряването на wordpress темата и други неща около wordpress, както и класирането на сайта в гугъл и откриваемостта му...
 

Прикачени файлове

  • vivadecors.gif
    vivadecors.gif
    2.7 KB · Преглеждания: 24
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Прощавайте офтопика, но потребителят с ник - reklamiotgoogle уби рибата и няма как не бъде отбелязано! :lol:

Логото обаче няма да бъде направено по професионалните стандарти, а чисто по практичните нужди за сайта Ви и визитката. Ако искате по-профи лого, капаро 50 лв. и ще го дам на някой/я моя позната. Но тогава моите услуги плащате допълнително............

Искрено вярвам, че целия по-горен коментар е написан напълно със саркастични и иронизиращи подбуди и няма нищо сериозно в него - в противен случай нещата са страшни и пагубни. :D
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

ъп,, има много хубави предложения, очаквам още варианти
благодаря на всички участващи в конкурса!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Здравейте реших и аз да се запиша с едно предложение


viva.jpg VIVA Decors.jpg

Успех на всички участници в конкурса
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

...............
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

И аз предлагам една концепция:

viva-bialo.png


viva-sivo.png


Logo-present.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

1.jpg
Ето нещо семпло, как стои на сайта, ако ти хареса стила ще го направя с мащаби и цветове, каквито поискаш.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Viva Decors poj3.jpg Viva Decors poj4.jpg :)
 

Прикачени файлове

  • Viva Decors poj3 mini.jpg
    Viva Decors poj3 mini.jpg
    34.1 KB · Преглеждания: 17
  • Viva Decors poj4 mini.jpg
    Viva Decors poj4 mini.jpg
    34.3 KB · Преглеждания: 15
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Абе хора, аз на последък съм на контра на доста от тия конкурси, но не се ли замисляте за следното. ФИРМА ЗА ОБЗАВЕЖДАНЕ И ОБОРУДВАНЕ НА ХОТЕЛИ, МАГАЗИНИ И ПРОЧИЕ обявява КОНКУРС за ЛОГО/ФИРМЕНА ИДЕНТИЧНОСТ, като победителя ще взема 50 ЛЕВА?!!!

Тая вашата фирма със сигурност ще печели хиляди левове и в тоя ред на мисли спокойно можете да си позволите да поръчате лого от фирма занимаваща се професионално с това. Или ако пак искате да е като конкурс - поне дайте някаква адекватна цена - 200,300,400 лева....

Казвам ви какво се случва - като хора, които не разбирате от такива неща (то не ви е и работа, де, вие си правите мебели) си харесвате дадено лого. В случая, с уважение към пуснатите вече тук лога - повечето не струват и 15 кинта, камоли 50. Пълни с един куп грешки, няма баланс, типографиите куцат и т.н.

Та вие си вземате това лого за 50 кинта, което като го види някой човек, който си разбира от работата може да се изсмее само и си мислите, че сте получили нещо.. Ако пуснете една нормална цена като посочената по-горе и ще има повече хора, които да изпратят и от друга страна ще се вдигне и малко конкуренцията в този форум... :)

Въпреки това - успех на всички.. и не ме мразете, това е истината! :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Viva Decors poj5.jpg Viva Decors poj6.jpg От мен още две, с леки размествания :)
 
  • Like
Реакции: nuni
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Благодаря за всички участници.

Публикувам всички предложения

1.jpgLogo-present.jpgnewdesign copy copy.jpgnewdesign copy copy1.jpgnewdesign2 copy.jpgnewdesign2 copy1.jpgnewdesign11 copy.jpgnewdesign22 copy.jpgUntitled1 (1).jpgViva Decors poj3.jpgViva Decors poj4.jpgViva Decors poj5.jpgViva Decors poj6 (1).jpgVIVA Decors.jpgviva.jpgviva1.pngviva1card.pngviva2.pngviva-bialo.pngviva-decors.jpgViva-Decors.jpgvivadecors_zps30328f9a (1).pngviva-decors1.jpgViva-Decors-1.jpgvivademo1.jpgviva-sivo.png
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого и хедър

Победителят в конкурса е SStudioBG

с лого Viva Decors poj6 (1).jpg

Благодаря на всички.
Успех занапред.
 

Горе