Конкурс за изработка на фирмено лого

От: Конкурс за изработка на фирмено лого

И моето първо предложение. Заложил съм на движението в логото за свободата от дрехите които им дава и човечетата също могат да се тълкуват ХХХ размер
gramadan-1.jpg


Cheers
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Само една добавка ако позволите:) Много от големите хора никак не обичат да им се напомня, че са такива. Лично смятам, че изобразяване на дебел в какъвто и да е смисъл ще изгуби клиентите още в началото :( наистина магазина е за Големи гора, но ако има начин това да не се показва много фрапиращо ще е добре :)
Инак има готини идеи а това анимационното човече мен ме изкефи лично.

Може би има нещо вярно, но не мисля, че 'големите' ще напуснат магазина, виждайки едно семпло лого със знака, който им показва, че са на точното място. :) Както беше майка ми и мои приятели - търсеха с очи по табелите някакъв графичен знак (като XXXL), по който да се ориентират за точния магазин. Дори само буквичката "М", изобразена с 'метър' ще накара търсещият (попаднал примерно на логото при търсене в Гугъл изображения) да щракне на него. ;) Просто мнение. Иначе, доста добри попадения в тази сфера се получиха от колегите дизайнери.

Успех на всички!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Петя е яко сфетната :)

Да не е ултра спам - тва на bgdesigner има много идея в него. Може да се пробваш да отличиш по някакъв начих X-овете
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Това е моето предложение:

................................
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

И последен напън,извинявам се за думата от моя страна да измъдря нещо

Gramadan.jpg


ПОНЕЖЕ ГОЛЕМИТЕ ХОРА ВСЕ ГИ СВЪРЗВАТ С ГОРИЛИ ЕТО И ЕДНА ГОРИЛА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gorilla_clip_art_2.png


Тук ще си сложа и третата концепция или май вече шеста:),че малко се олях.

xxxl.jpg


УСПЕХ И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Предложение и от мен:

k2RqoOF.gif
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Продължавате с добрите предложения, Благодаря Ви. Избора на победител ще става все по-труден.
 
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Продължавате с добрите предложения. Благодаря Ви. Избора на победител ще става все по-труден.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Едно скромно предложение и от мен




Малко уточнение как би изглеждало логото на страница на списание с модел Plus Size




Успех на всички
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Гласувам за Петя :)

Благодаря, но просто дадох малко насока. Не участвам в конкурса ;)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Gramadan Plus 2 wariant-9.jpg1.jpg


Моето лого представлява синтезирани топове плат като най долният е разстлан и по този начин наподобява знакът L.
Другата част от логото са кърфици които заедно с платовете са интегрирание в знакът XXXL размер.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

2.jpg3.jpg


Още едно предложение от мен. То е със класически шивашки торс ,който е интегриран и в самия текст :clap: Успех на всички
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ето и още едно предложение от мен. Харесвам си и предишните, ама не можах да се сдържа. Хванах XXL . и видях, че знака Х съдържа Г и L .. Като + накрая и леко корпоративна визия и ето какво се получи:

%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BD12.png
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Здравейте отново!

Последно мое (второ) предложение:

..........................................
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Идеята с метъра на мен много ми харесва, ама май трябва буквите да се пипнат още.... Абе много яки лога тук, кога и аз ще пусна конкурс да намажа некое яко лого :twisted:
 

Горе