Конкурс за изработка на фирмено лого

От: Конкурс за изработка на фирмено лого

bl 1.png bl 2.png bl.png

blizoo media 3.png blizoo media 4.png

bl 4b.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

----------------------
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Да се отчета с още едно и аз :)

Untitled_1.jpg


2014_03_28_0931442.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Две семпли предложение и от мен ;)

a7a71a470ad63493.jpg


509f320c5c4a0a67.jpg


Едит: Още едно предложение, последно, че тези дни няма да имам време. Редактирам си мнението, за да не става два поредни поста. Тук съм наблегнал на идеята за разширение, разпространение, промотиране, увеличаване и т.н.

46b0441ddd54db64.jpg
 

Прикачени файлове

  • 509f320c5c4a0a67.jpg
    509f320c5c4a0a67.jpg
    83.6 KB · Преглеждания: 6
  • a7a71a470ad63493.jpg
    a7a71a470ad63493.jpg
    77.6 KB · Преглеждания: 5
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Едно семпло в стила на предишното ми, мразя да обяснявам логото защото е тъпо и затова не го правя, най-добре е всеки да види до където му стига фантазията, това все едно да тръгна да обяснявам произведение на Рембранд :mrgreen::wink:

Untitled_2.jpg


Untitled_3.jpg


25_09_09_s243hl_03.jpg


f2xr.jpg


Ето и всичките ми предложения на фона на сайта

v38c.gif
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

----------------------
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Здравейте, ето едно предложение от мен: BMedia.jpg BMedia 1.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Ще споделите ли и във форума победителя в конкурса, ако има такъв?
За да почерпи:mrgreen: по бира :beer:
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Аз съм за последното предложение на Happy George. Другите също са много добри, но някак си не са това, което се иска (според мен де). Успех на всички!
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Нормално е организаторите след като пускат тема и във форума да обявят резултата, дори и да не са харесали нито едно лого и след като има обявена дата би трябвало да се спазва, ако държат на някакво доверие, ако имат изградено такова тук.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Срокове:
- Конкурсът ще се проведе в периода 17.03.2014 г. - 31.03.2014 г.
Победителят ще бъде обявен на 1.04.2014 г.

Този конкурс май се оказа първоаприлска шега :)
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

По-скоро това е поредният "сериозен" предприемач. Давайте му червените картони и пийте 1 студена вода
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Явно трябва да се въведат някакви правила и за организирането на конкурси, както при фейсбук страниците, защото подобни безсмислени конкурси ще накарат много от дизайнерите изобщо да не участват в дори и малкото организирани конкурси тук което не е в интерес на форума според мен.

Имаше няколко наистина силни конкурса, дано този е инцидентен случай.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Според мен сумата трябва да се превежда предварително на администраторите на сайта или поне 50% от нея. Така поне малко ще се намали възможността за измами... Аз лично вече се отказвам да участвам в конкурси, тъй като това не е първия случай на такова нехайно отношение към труда на хората...
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

И мен така ме опариха преди седмица-две. Звънят ми по телефона да ме поканят да участвам в конкурс o_O
Както и да е, доста интелЕгентно се представиха. Не знам какво ме накара да им се доверя, въпреки че наградата не беше фиксирана, а пишеше "поне ххх лв", но намерих време и им пратих 2 предложения. Дойде крайният срок и чаках отговор, поне да обяват кой е спечелил. Никъде го нямаше публично конкурса, всичко по мейл ... Писах им, да покажат избраното лого, още чакам ...
В крайна сметка, оставам с впечатлението (както и тук) че се събират идеи, избира се една и се прави. Хитър начин за кражба на идеи..
Все пак дано организаторът да е изключил нещо и да обяви победител в най-скоро време.
 

Горе